- Poruka
- 50.830
Šta očekujete poštovani korisnici Foruma ?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
ista ko i pre Mladića...
...misim...šta miš da će spektakularno da se desi, leba ti...? :/
Šta očekujete poštovani korisnici Foruma ?
Katastrofa, za početak : Mančester Junajted će izgubiti
A 'teo sam da stavim 50 evrica na Barsu...al' nisam...
jedna seljačina manje

Очекивања су завршена 5 октобра.
Без алтернативе.

Zar u Srbiji ima neko ko se nada dobru?
Ima, a to su oni koji ne oslobadjaju Kosovo u Beogradu tako što će pokrasti Adidas shopove i ubiti mladog srbina.
Dačić me svakim danom sve lepše i lepše iznenadjuje, konačno se čisti od grehova prošlosti
