Quantcast

Srbija otvorila novo poglavlje u pristupnim pregovorima sa EU

Poruka
5.149
Dobro.
Možemo da nastavimo.

Ti si jedan sasvim običan Perec kao i 80% drugih koji žive u svom medijski izolovanom Svetu unutar Hrvatske.
Da bi sagledao stvaran svet oko sebe moraš otići tamo gde sam ti rekao.
Mnogi pre tebe su bili isto takvi kao ti da bi posle nekog vremena shvatili kako realno stoje stvari.
Bitka koju vodimo mi Srbi i Hrvati je bitka za Srbiju i Hrvatsku.Hrvatska se brani na Ivan Sedlu a Srbija na Uni i Dobrinji.
Mnogi pereci i gedzovani to jednostovno ne razumeju.
Odvoj neko vreme.Idi.Registruj se.Komuniciraj.Pitaj.Čitaj.I zapamti,Hrvatska se brani na Ivan Sedlu.
:hahaha::hahaha: za bold.

Nego, ti mene zoves da se vratim tamo odakle su moji preci utekli, u kamenjar.
Sta cu tamo, sta tamo imam vidit, jedino kamen i gusle.

:D

Dekston

Domaćin
Poruka
3.992
Ovo ne postoji ni na Zapadu ni u Rusiji ali zato na Balkanu česta pojava. Uopšte politika i estrada su nam preslikana Turska.

Zamisli da mi napravimo ovako nešto u Beogradu :D. Na Ušću pred izbore dođe preko 100 hiljada ljudi na miting SNS. Pošto je grad blokiran autima i autobusima iz unutrašnjosti,simpatizeri SNS-a dolaze kruzerima i brodovima iz Šapca i Rume.Pesmu ovu prekopiramo ko Lukas... i onda krenemo uglas ; Aaaaleeksandaar Vučić Acika.
Kolinda bi automatski left chat :mrgreen:.

Poruka
5.149
Znate li šta radite?
Znate li da bosanski muslimani imaju pozitivan prirodni priraštaj JEDINO u Hrvatskoj i nigde više.
Na stranu sada oni BiH djihadlije, ali Bosnjaci muslimani se u Hrvstskoj ponasaju pristojno.
Ne iskljucujem mogucnost da ce se poceti bahatiti kada im poraste broj, ali za sada se u Hrvatskoj ponasaju kultutnije od mnogih Hrvata i Srba.
Opet kazem, kada brojcano porastu, izgledno je da ce se to promijeniti, kao sto se mijenja u Europi, ali sta bi mi sada u Hrvatskoj trebali?
Iz cista mira poceti strojiti muslimane?

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.889
Na stranu sada oni BiH djihadlije, ali Bosnjaci muslimani se u Hrvstskoj ponasaju pristojno.
Ne iskljucujem mogucnost da ce se poceti bahatiti kada im poraste broj, ali za sada se u Hrvatskoj ponasaju kultutnije od mnogih Hrvata i Srba.
Opet kazem, kada brojcano porastu, izgledno je da ce se to promijeniti, kao sto se mijenja u Europi, ali sta bi mi sada u Hrvatskoj trebali?
Trebali bi ih proterati.
Muslimani svuda gde su do 5% stanovništva se ponašaju upadljivo pristojno.
Idi na forum.Ponovo ti rekoh.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.548
Zamisli da mi napravimo ovako nešto u Beogradu :D. Na Ušću pred izbore dođe preko 100 hiljada ljudi na miting SNS. Pošto je grad blokiran autima i autobusima iz unutrašnjosti,simpatizeri SNS-a dolaze kruzerima i brodovima iz Šapca i Rume.Pesmu ovu prekopiramo ko Lukas... i onda krenemo uglas ; Aaaaleeksandaar Vučić Acika.
Kolinda bi automatski left chat :mrgreen:.
To se već odvija. Vučić ima pesmu od Marije Maksime i redovno pravi masovne skupove. Na primer Putin je isto autokrata i ima veću podršku nego Vučić i Erdogan ali on to ne radi. Vučić, Milo i Erdogan su zaista posebne vrste autokrata jer oni traže da im se peva, kliče, tapše! Na zapadu poslednji to je činio Hitler a sada delimično samo Tramp to radi.Neke autokrate nemaju potrebu za tim kao na primer Putin, njemu je dovoljno da ima veliku podršku i da je na čelu jedne sile.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.889
Idi registruj se i napiši slobodno na bilo kojoj temi da si Hrvat i da te šalje @chat nick i pitaj ih da ti objasne zašto se Hrvatska brani na Ivan Sedlu?
Tvoji će ti najbolje to objasniti.

Dekston

Domaćin
Poruka
3.992
Znate li šta radite?
Znate li da bosanski muslimani imaju pozitivan prirodni priraštaj JEDINO u Hrvatskoj i nigde više.
Ja mislim da se doseljavaju oni u Hrvatsku. Uglavnom kuhari i njihove porodice. Neki se i asimiluju. Teško da će oni moći praviti neki Sandžak tamo,s obzirom da je Hrvatska teška katolička zemlja i da će ih asimilovati ko Srbe. Možda u budućnosti budu faktor odlučivanja u vladi Hr,kao muslimani u Crnoj Gori.

Poruka
5.149
Idi registruj se i napiši slobodno na bilo kojoj temi da si Hrvat i da te šalje @chat nick i pitaj ih da ti objasne zašto se Hrvatska brani na Ivan Sedlu?
Tvoji će ti najbolje to objasniti.
Mili moj, ja pojma nemam sta je to Ivan Sedlo, a iskreno, daleko mi je bitnije da u Srbiji postari prekinu strajk (vec tjedan dana cekam paket), nego to Ivan Sedlo.
To neki bosanski Rivendell, ili sta?

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
12.889
Ja mislim da se doseljavaju oni u Hrvatsku. Uglavnom kuhari i njihove porodice. Neki se i asimiluju. Teško da će oni moći praviti neki Sandžak tamo,s obzirom da je Hrvatska teška katolička zemlja i da će ih asimilovati ko Srbe. Možda u budućnosti budu faktor odlučivanja u vladi Hr,kao muslimani u Crnoj Gori.
Ma koja bre asimilacija oni se asimiliraju tako što raspaljuju srbofobiju i dokazuju svoje hrvatsvo kroz mržnju prema Srbima.
Islam je to.Hrvati iz HRHB su dokazali da smo mi za njih i jedni i drugi samo kjafiri i da je važno da teče kjafirska krv naša ili hrvatska nebitno.Oni su tu da pomognu.

missortr

Ističe se
Poruka
2.962
Podigli ste dzamiju u Rijeci.
Dižete je u Puli.
- Имали су преко 200 па саћераше у Босну.
- И ови други овамо "наши" - исто, све у Босну
---------------
И сад теби искочи "аутохтон" народ - да га `ебеш к`е шта ћу ја сад "тамо", сналази се рођаче :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.