Quantcast

Srbija od 1. januara jednostrano primenjuje SSP

mariobre

Ističe se
Banovan
Poruka
2.138
Slažem se da mašine, alati, automobili i sve stvari koje neproizvodimo treba da se oslobode carina ali im nebi dao za ono što naša privreda proizvodi a nemože da izveze tamo bez carina!!! Inače nama kao pojedincima će trenutno biti bolje (pićemo po istoj ili sličnoj ceni Danone jogurt umesto Imlekovog ), ali šta ćemo sa radnicima IMLEKA kada im padne drastično prodaja? Sada bi neko rekao neka IMLEK obori cenu, ali oboriće i uvoznik DANONEA jer njega boli uvo, on nema ni radnike, ni proizvodnju, on je samo trgovac koji će da smanji svoju zaradu i IMLEK nemože dugo da se nosi sa njim a pritom nije konkurentan ni na EU tržištu gde može razliku da zaradi! Inače kada bi oni odblokirali sporazum oberučke bi prihvatio da i mi ukinemo carine i zaštitu!!!
Nek u imleku šoraju manje u mlečne proizvode... Ko juče sam iz sira izvuko dlaku :otkacio:

Isto vazi i za ove ostale trovače koji proizvode "ranu" na sve strane po srbiji...

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.292
Nek u imleku šoraju manje u mlečne proizvode... Ko juče sam iz sira izvuko dlaku :otkacio:

Isto vazi i za ove ostale trovače koji proizvode "ranu" na sve strane po srbiji...
Vala baš. U nekim zemljama naše prehrambene proizvode ne bi odobrili ni kao hranu za pse i mačke.