Србија не сме да гласа за СНС!

Cemu ovo ruganje brate?
juce gledam, neki perfomans omladine SNS u Krusevcu...to je bilo kod Doma sindikata, pustali srpske patriotske pesme...gomila omladine, svesno ucestvuje u unistavanju Srbije i srpskog naroda...masu srpskim zastavama, mahom do 25 godina starosti...umesao sam se u gomilu, isao levo i desno, posmatrao ih...svi su tu zbog licne koristi, uz podrsku svojih roditelja...skoro sat vremena, sam bio sa njima...zgadila mi se ta bagra i taj sljam, koji je srpskog porekla...oni bi bili i za Ante Pavelica i Adolfa Hitlera, samo da imaju neku korist od toga

I to.

Sve te stranke su iste ekipe,boja fesa boja dresa.Sve je to dogovoreno unapred a glasanje paravan za suplju pricu.
Suština je da niko neće da pojede vruć krompir do kraja... Jer mu je kraj karijere.
Vučić će završiti posao ali kao crni kralj.
Sumnjam da će biti drugog scenarija.
Nema nezavisne politike na Zapadnom Balkanu.
A ovo. Osim što je smešno.
Ovih 263 srca su ti tih 100 pametnih koje sam te pitao... Cenzus?
I onda kome će se pokloniti?

Ко може да гласа за странку која ће сутра човека који је осуђен за утају новца од канцеларије за људкса и мањинска права, Влајковић, да постави на челно место у министарству полиције Србије ...да ли је могуће да је Србија толико заслепљена .
A koga ono beše vaš gazda hoće da postavi na mesto ministra finansija?

Niko, jer je veliki pritisak naroda. Imace vecinu sa manjinama. SNS+SPS+Manjine i 2-3 Zavetnika

Posebno nece biti preletanja ako opozicija uzme BG
Onda ćemo uposliti Najdžel Faraža.
I evropska i ne(o)evropska opozicija. Poput Belog...
Možda prihvati pošto se glupirao u survajvoru za poznate Britance.

Sprdam se ali sa ovima ne što ćemo da izgubimo državu, nego, i mnogo više od toga...
Ali dobro, dok ne stane... Dok ne dogori...

аутроска тема

Горе од тога , од тог бесмучног слогана "Србија не сме да стане" јесте да Србија не сме да гласа за СНС , не сме да гласа за људе који су спремни да убију да би остали на власти ..Србија не сме за њих да гласа јер ће то да буде пропаст за њу ..

Кадар СНС је најгори олош и шљам који се сакупио , бар у Аранђеловцу , то је толико отргнуто контроли , толико бахато , толико опасно и безобразно ..Ако ови људи победе Србија је готова , буквално готова , ако Србија укаже поверење лопову , шљаму , убицама и ментално поремећеним ликовима СНС онда не заслужује ништа боље него да нестане а нестаће ако СНС остане на власти .

СРБИЈА НЕ СМЕ ДА ГЛАСА ЗА СНС!

U svakom gradu je tako.
Bar znamo gde su na jednom mestu.
Kad dođu Rusi, preuzeće im funkcije i jopet će biti isto
samo ondak niko neće moći da nam širi anus.

аутроска тема

Горе од тога , од тог бесмучног слогана "Србија не сме да стане" јесте да Србија не сме да гласа за СНС , не сме да гласа за људе који су спремни да убију да би остали на власти ..Србија не сме за њих да гласа јер ће то да буде пропаст за њу ..

Кадар СНС је најгори олош и шљам који се сакупио , бар у Аранђеловцу , то је толико отргнуто контроли , толико бахато , толико опасно и безобразно ..Ако ови људи победе Србија је готова , буквално готова , ако Србија укаже поверење лопову , шљаму , убицама и ментално поремећеним ликовима СНС онда не заслужује ништа боље него да нестане а нестаће ако СНС остане на власти .

СРБИЈА НЕ СМЕ ДА ГЛАСА ЗА СНС!

Жао ми је...гласаће за вучића

Svako treba da glasa za stranke ili koalicije kojima najviše veruje, tačnije koje su blizu njihovim stavovima.

Ne možemo nijednoj stranci zabraniti da izađe na izbore i da birači ne glasaju za njih.

Videćemo u nedelju kako će Srbija glasati..

Onda za SPN, nema trece. Ako hoces da uzdrmas SNS. Ukoliko SNS gubi, predvidjam Slobin recept ponistavanja izbora, i demonstracije .
istorija ce se ponoviti, samo sto sad nema te volje u narodu kao 90ih,...

Na ovim izborima ne učestvuju samo SPN i SNS. U celom društvu, i svakodnevnom, pravom, i onom na internetu stvorena je atmosfera da su liste SPN i SNS jedine koje učestvuju na izborima. To naravno nije tačno. 🙂

SPN ne može sama da pobedi i osvoji veliki broj mandata u Republičkom parlamentu kako bi eventualno sama formirala vlast ili se sama borila sa bahatim naprednjacima.

SPN će sigurno dobiti veliku podršku u Beogradu ali neće moći da sama formira vlast u Beogradu.

U Beogradu, ali i na parlamentarnim izborima treba šansu i koaliciji "Dobro jutro Srbijo", NDSS-u, Narodnoj stranci. U ovim navedenim strankama nema preletačevića..

To bi bilo bas veliko iznenadjenje, cak i ispod 9% je los rezultat.
znam, ali oni imaju najstabilnije glasacko telo...jednostavno, njihovim gladacima, ne trebaju paketi sa hranom i slicno....previse tihi, ne galame mnogo...kao da igraju na kartu, da se svima zgadi SNS i nekakva opozicija...da oni, izgledaju najnormalniji od svih stranaka

@bmaxa Ne možemo jedno jednoumlje zameniti drugim.

Ja sam jedna od mnogih koji su se razočarali zbog postupaka koalicije SPN.

Evo mojih razloga:

1. Demokratska stranka i Zoran Lutovac su degradirani u ovoj koaliciji. Imaju malo kandidata i na republičkoj i na bg listi ( na bg listi imaju 5-pet kandidata od 110 kandidata ).
Zoran Lutovac je na 37 mestu za republički parlament a u prošlom sazivu bio je jedan od potpredsednika Skupštine. Tanja Manojlović, jedna od najaktivnijih poslanica nije se našla na listi.

2. ZLF-Zeleno levi front dobio je najviše mesta na listama za republiku i za grad. Zašto?

3. Mislim da je kandidat za gradonačelnika promašaj. Nije poznat većini ljudi. Ako su već hteli da stave nestranačku ličnost zašto nisu stavili nekog poznatijeg?

I na kraju, ono najvažnije: Boško Obradović je mnogo, mnogo puta tražio izbore na svim nivoima i predsedničke izbore. Gospodin Parizer nije reagovao na te zahteve.
Kada je počelo osipanje ljudi na protestima "Srbija protiv nasilja" lideri-organizatori protesta tražili su od gospodina Parizera vanredne izbore. Njihova molba, njihov zahtev je brzo uslišen.
Zašto? To budi sumnju kod opoziciono nastrojenih birača.

Izvinjavam se na ovom offtopicu.

Back