Србија не сме да гласа за СНС!

Informer je objavjo sve podatke. Ja citao juce. Svaki spijun ce bukvalno ici iza glasaca i na sve nacine nastojati da ih prevare da glasaju za Djilasa.
Jer, Vatikan je odlucio da dovede Djilasa na vlast. Imamo i temu o tome na forumu.
Sećam se da je Miroljub još 2011 godine imao predavanje o tome kako se politička scena u Srbiji deli na masone (napredni) i jezuite (žuti).

tumblr_mud4haZmvU1qc7hw5o1_500.gif

нЕ ЗАБРАЊУЈЕМ ЈА , него здрава логика треба да забрани .

Ко може да гласа за странку која ће сутра човека који је осуђен за утају новца од канцеларије за људкса и мањинска права, Влајковић, да постави на челно место у министарству полиције Србије ...да ли је могуће да је Србија толико заслепљена .
Ako niste primetili njihovi slogani su baš nebitni.
Već samo trgovina glasova.
A to im sve manje prolazi....

Ubedih jednu dragu osobu da glasa deklarativno za Dosta je bilo..
Vreme je za novi film...

аутроска тема

Горе од тога , од тог бесмучног слогана "Србија не сме да стане" јесте да Србија не сме да гласа за СНС , не сме да гласа за људе који су спремни да убију да би остали на власти ..Србија не сме за њих да гласа јер ће то да буде пропаст за њу ..

Кадар СНС је најгори олош и шљам који се сакупио , бар у Аранђеловцу , то је толико отргнуто контроли , толико бахато , толико опасно и безобразно ..Ако ови људи победе Србија је готова , буквално готова , ако Србија укаже поверење лопову , шљаму , убицама и ментално поремећеним ликовима СНС онда не заслужује ништа боље него да нестане а нестаће ако СНС остане на власти .

СРБИЈА НЕ СМЕ ДА ГЛАСА ЗА СНС!
Ма да гласа и 99 % гласача за СНС.....власт у Србији се пита ко пијан и гаће. Биће ту док геополитички односи у Европи буду тако желели. Ако нпр. Русија пожели нешто да учини.....има за ноћ да нестану.

Odlucim se danas da malo otputujem.Turizam popularan.Izadjem iz sela i stignem na temerinsku pijacu.Trazim gdje mogu nesto fotokopirati.Iskoci neki cupo pred mene i nesta mi titnu u ruku.Pogledam.Flajer ili kako li vec zovu ovi iz grada.Stop nasilju.Mrs u kantu.Idem dalje neka gospodjica mi kaze gospodine mali poklon za vas.Kesa i u njoj nesta ima.Precednikovi ljudi.Reko ne treba mi.Produzim.Niko me vise nije spopadao.
Znaci danas na temerinskoj pijaci radili samo ovi iz ove dvije djubretarske stranke.
Mozda im lidere istjeraju zadnje nedelje u mjesecu na temerinski vasar.Tada se stoka prikazuje musterijama,pa ih mozda neko udomi do Bozica.

аутроска тема

Горе од тога , од тог бесмучног слогана "Србија не сме да стане" јесте да Србија не сме да гласа за СНС , не сме да гласа за људе који су спремни да убију да би остали на власти ..Србија не сме за њих да гласа јер ће то да буде пропаст за њу ..

Кадар СНС је најгори олош и шљам који се сакупио , бар у Аранђеловцу , то је толико отргнуто контроли , толико бахато , толико опасно и безобразно ..Ако ови људи победе Србија је готова , буквално готова , ако Србија укаже поверење лопову , шљаму , убицама и ментално поремећеним ликовима СНС онда не заслужује ништа боље него да нестане а нестаће ако СНС остане на власти .

E, pa sad ne sme ... sme naravno. Druga je stvar što recimo po meni (a očigledno i po tebi) ne bi trebala. Međutim sve što liči na zabranu može biti kontraproduktivno.

аутроска тема

Јави се бојкоташима избора. Они одлучују.

аутроска тема

zaista autroska tema,zaista ?

Ко жели да види шта се дешава у Србији нека дође у Аранђеловац и само погледа фаце из градске управе , то је огледало ове власт и система
мафија и лопови .Србија ово није заслужила !
Tako je u svakom gradu

аутроска тема

Onda za SPN, nema trece. Ako hoces da uzdrmas SNS. Ukoliko SNS gubi, predvidjam Slobin recept ponistavanja izbora, i demonstracije .
istorija ce se ponoviti, samo sto sad nema te volje u narodu kao 90ih,...

Celzijus definitivno.
A pravila izbora tj izborni prag (aka cenzus) ćemo videti.
Nije nemoguće.
Na malu izlaznost u koju ulaže nadu sadašnji truo režim, oko 50% treba im 100-150 hiljada važećih listića sa MI zaokruženim. Niko do sada, osim komedijaša Belog, nije do sada u svojim prvim izborima prešao 3%. Zato i jeste taj cenzus, da se prime dok se ne saberu u većinu neuračunatu. Taktika onih koji vode današnje političare režima, a oni su podigli sidro, zato im toliko i avće...
Ukoliko ne bude lustracije, biće je kao i do sada, sve njih će država da zaštiti...

Npr koji su nalik ovima Dveri, trebalo im je mnogo vremena da pređu tu brojku cenzusa, sve dok nisu počeli trgovati sa onima koji sabiraju glasove.
Oni prelaze celzijus. :D
Kao i što sabirni centar vodi brigu o globalnom zagrevanju...

A ako ProGlas kampanja bude uspešna, možda bude i preko 75% izlaznost.

Onda ti treba još skoro 100.000 važećih glasova... Da bi MI mogli da mlate praznu slamu u skupštini, ili se poklone onima koji su ih i iznedrili. Više namerom nego reakcijom na postojeće političke organizacije...

Kad bi bolje razmislio, video bi sve figure.
Postoje samo dva kralja u šahovskom formatu politike.
Svi znamo ko je trenutna crna kraljica...

Pogledaj istrazivanja. Dr. Nestor ce biti najvece iznenadjenje ovih izbora.
najvece iznenadjenje je mogao biti pokojni muftija Zukorlic...mogao je da izjavi
1.ja sam Bosnjak, srpskog porekla
2.moja domovina je Srbija
3.zrtvovacu se za Srbiju
...evo mojih koraka...
1.uvodjenje serijata
2.osnivanje srpskih talibana
3.javno kaznjavanje, na gradskim trgovima
4.prvo pocinjem od vrha drzave sa kaznama
...a onda kaze...
Allahu Akbar...neka svemocni Allah, cuva Srbiju, nasu domovinu

najvece iznenadjenje je mogao biti pokojni muftija Zukorlic...mogao je da izjavi
3.zrtvovacu se za Srbiju
...evo mojih koraka...
1.uvodjenje serijata
...a onda kaze...
naravno, za sve ovo treba podrska americkih sluzbi...Srbi, kako su sludjeni, glasali bi za muftiju Zukorlica

3.zrtvovacu se za Srbiju
...evo mojih koraka...
1.uvodjenje serijata
...a onda kaze...
Cemu ovo ruganje brate?

Back