"Srbija napreduje kao munja" Vučić saopštio veliku vest - U 2021. rast BDP veći od sedam odsto

NEKAD i SAD
GGDdfcjXIAEa5zn
GGDdiTUW0AA5jIE

Evo, Kurti, jasno i glasno, kaže šta je rezultat sednice SB UN, tj. šta Kosovo počinje da sprovodi!
Da čujemo Vučića?!
Šta je, KONKRETNO, on na sednici postigao za Srbe na Kosovu?!
Ja bih, kao gradjanin želeo da čujem!
Vi?!(poslušajte)

Косовски премијер се обраћа Србима на српском:
€ рачуни се могу отворити без накнаде.
33.000 Срби примају пензије у € од , 4.244 породице - дечји додаци, 2.205 социјалне помоћи.
Бенефиције и помоћ ће се повећати.
Финансијска подршка Србије неће бити поремећена.

Opet ti citiraš tvog idola Kurtija kome (navodno) ne veruješ ništa?
Pripazi malo, od previše pakosti oće da pukne žuč, to može da bude opasno po život. :mazi:
Oćeš li mi ti odgovoriti ŠTA JE VUČIĆ URADIO ZA SRBE NA KOSOVU???
Sem mlataranja zastavama , pisanja grafita, i bonbastih izjava po tabloidima
Daj konkretne odgovore i dela !

Oćeš li mi ti odgovoriti ŠTA JE VUČIĆ URADIO ZA SRBE NA KOSOVU???
Sem mlataranja zastavama , pisanja grafita, i bonbastih izjava po tabloidima
Daj konkretne odgovore i dela !
Opet ti citiraš tvog idola Kurtija kome (navodno) ne veruješ ništa?
Pripazi malo, od previše pakosti oće da pukne žuč, to može da bude opasno po život. :mazi:
GGI9lLIXYAAce6B

"Kad se vojska na kosovo vrati " Vučićevi pamfleti i laganje naroda
VUČIĆU šta si konkretno uradio na zaštiti naših ljudi na Kosovu
Sad će da kaže da im je obezbedio prevoz do beograda :namcor:
Bilo bi lepo znati da li ima neki naš prevoznik da vozi do Prištine Vučetrna .....

Данас република Србија прославља дан државности у окупираној Србији.
На Сретење 1835. године, у порти цркве, посвећеној Светој Тројици у Крагујевцу, кнез Милош Обреновић, окупио је око 2.400 посланика из целе Србије.
Народна скуштине је усвојила први устав Кнежевине Србије.
GGXW-8CWgAADB9E

Колико појединац треба да буде паметан или глуп, да разуме или не разуме, да су Шиптари јединствени у стварању јединствене државе, на штету свих осталих.
Прича о отвореном Балкану додељена је некој будали, која је била спремна да прода мајку за шаку долара.
Ваљда је тој будали сада јасно да је време да се изјасни да ли је Шиптар или Србин.
Питање за А.Вучића, да ли зна која је та будала и нек се већ једном изјасни да ли је Србин или Шиптар.

GGXvLHCW4AAKfjV

Питање за А.Вучића, да ли зна која је та будала и нек се већ једном изјасни да ли је Србин или Шиптар.
Tebe to niko ne mora da pita.
Ti koliko pljuješ po Srbiji i citiraš Kurtija i Ramu, nema šanse da si Srbin.

s6NRGb0a

Финансијски гигант Блекрок („BlackRock“) управља имовином вредном 10.000 милијарди долара, што је дупло више од годишњег буџета Сједињених Америчких Држава и више од БДП-а Кине.
У власништву Блекрока налазе се највеће светске компаније из фармацеутске,војне и прехрамбене индустрије, највеће банке и медији. Блекрок је пре неколико година посредно, куповином страних фирми које имају филијале у Београду, ушао у Србију, а недавно је отворио своје канцеларије у Кули у „Београду на води“.
Куповином јавног дуга Србије, тај фонд ће преузети контролу над комплетном српском привредом и постати власник државе, као што је то већ урадио у Украјини, Аргентини, Пакистану и још неколико земаља, које су завршиле у ратовима, банкроту и беди.

Tebe to niko ne mora da pita.
Ti koliko pljuješ po Srbiji i citiraš Kurtija i Ramu, nema šanse da si Srbin.
Већи од тебе који живиш у незнанју !
Ја плјујем само по вучићу јер врло добро знам ко је и шта је !
И зато сам већи србин од вас затуцаних и зомбираних вучићевим лажима !

Back