Quantcast

Србија најлепша места за уживање

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.105
Sombor!!!
Bio je najzeleniji grad u evropi, ali sad od toga nema nista, jedino im je lepa gradska kuca i onaj park oko nje, sve su zivo betonirali tamo!
I Vrsac je lep.
Tara, da ni ne govorim... mozda cak i lepsa od Zlatibora, a tek Pirotski okrug?
i sva ta jezera!
Tara je neuporedivo lepša od Zlatibora to nije čak ni za poređenje. Zlatibor je komercijalizovan do srži, iskreno se nadam da će Tara izbeći tu sudbinu. Zaista je biser. Isto i Zlatar.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.105
Da, ja mislim da nema toga srbina ko nije bio bar jedamput Zlatiboru,
ja sam isao prosle godine, to ljudi to seta onim korzom ko da su na moru ubi boze, bio sma tamn kada su zavrsavali onu zicaru.
Mada Nije sav Zlatibor takav, imas i kuca daleko od javnosti na Zlatiboru.
Na Tari jos nisam bio.
Ja idem kod tetke koja već dugo ima kuću od Gajeva prema Čajetini. Kada je krenula da je gradi negde početkom ovog veka bile su još dve kuće a to je izolovan potez. Sada su već načičkane a preko puta otprilike je Đokovićev kompleks koji raste svaki put kada odem. Generalno ja otpešačim do spomenika, malo skoknem do Mačkata na jagnjetinu i bežim kući posle dva dana, Ranije sam 7-10 boravio bez problema dvaput godišnje.Kupovao jeftin kajmak i pršutu na pijac,disao vazduh,kupovao borovnice i med budzašto. Inače išao sam tamo od 90'ih još kao klinac dok su Palisad,Čigota i Zelenkada bili nosioci turizma :lol:....i pratio "razvoj" centra. Sada je to dno dna, čujem i jezero da su isušili ove godine. Već godinama unazad za NG ili leti u sezoni ne možeš bukvalno da sedneš uveče da popiješ nešto bez čekanja. Prepunili su ga i preizgradili. Postao je simbol kako upropastiti nešto zdravo.
Ali takođe znam da su se lokalci navatirali pošteno zadnje dve decenije i zbog skoka cene nekretnine i zemljišta i zbog prodaje turističkih usliga. Tako da...njima je valjda super

Poslednja izmena:
Poruka
5.277
Kad se uporede recimo Srbija i Crna Gora, ova druga je ipak neuporedivo lepša (za videti, ne i za živeti). Ali i Srbija ima svoje neke lepote, doduše previše su smorili ovog leta zbog korone, pa su svi najednom otkrili ovo jezero i ono jezero i sl.
Црна Гора?
То ти је Србија у малом.
Али никако лепша ни боља од Србије, а и не може бити.
Шта, имају само море и туристе, море ко море, а туристи ко туристи иду да се купају, баш њих брига за Црну Гору, иду да се стопе са гужвом.

Док Србија :), Било где псовање свуда 😂

Poruka
5.277
majke mi Srbija je lepa, kada su me pitali zbog cega sam se vratio iz luksuzne vile na svetom stefanu u Srbiju, rekoh volim Srbiju ne Crnu Goru, a oni rekose da i oni vole, a ja ne koliko je i ja volim prekrasna zemlja ne bih je nikada napustio
pogledajte samo na googlu earthu te sve slike planina reka jezera livada konja suma pasnjaka kuca i jezera, pa to nema nigde kao sto samo u Srbiji ima! Irinej ti je to ide na instangram! Boze, ne daj mu drustvene mreze .

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.