Srbija mora napred ali bez koalicijske Vučićeve većine u vlasti kao do sada

nesko101

Elita
Poruka
17.193
AUTORSKA
Da dragi Srbi ovo je ključno za opstanak celovite i normalne Srbije a ne ponižene i okupirane sa nekim dinarom povećanja na vašem računu a sve da da vam zamažu poskupljenja koja su sami proizveli.
SPO i neki koji se priključuju ovom režimu nam govori da je došlo vreme da to presečete inače će ovog puta biti gori.
Sami znate da sam Vuk Držašković želi de-fakto priznati Kosovo a nisu bolji ni svi ostali uz samog Vučića.
Vreme je sad ili nikad.

Prvo greska, Srbi se ne dogovaraju, niti postoji zajednicko misljenje, osim pod nasiljem a to nece da bude...
Dakle suludo je reci sta predlazes, jer to zahteva saglasnost, suglasje..

Tako da je bolje biti realan, a to znaci niko se ni sa kim nece dogovoriti, osim najanimalnije..

Vucic nudi svima korupciju, a koliko vidim , i muskima i zenskima to najvise i odgovara..

AUTORSKA
Da dragi Srbi ovo je ključno za opstanak celovite i normalne Srbije a ne ponižene i okupirane sa nekim dinarom povećanja na vašem računu a sve da da vam zamažu poskupljenja koja su sami proizveli.
SPO i neki koji se priključuju ovom režimu nam govori da je došlo vreme da to presečete inače će ovog puta biti gori.
Sami znate da sam Vuk Držašković želi de-fakto priznati Kosovo a nisu bolji ni svi ostali uz samog Vučića.
Vreme je sad ili nikad.
Nema od toga nista s obzirom da je jos mali broj ljudi ostao normalan.

AUTORSKA
Vreme je sad ili nikad.
Све то што си написао је тачно 1000% само питам а ко?
Овај издајник на власти је највећи и најепрфиднији издајник у историји Србије. Сваки дан пуна уста Србије а овамо само потези издајништва. Ја њега разумем јер он патолошки мрзи овај народ и државу али нисам веровао да има оволико Срба који се продају за мало, или мало више пара. Сви који га бране су људи који су добили запослење у државним фирмама и не раде готово ништа. Неки раде код приватника који је део њихове екипе и добија послове преко странке и они га бране. Таквих је јако много. Проблем је то што већина оних који су, званично, његови политички противници такође су на његовом платном списку. Ако случајно дође на власт ова назови "опозиција" и у року од годину дана не ухапси бар 5000 људи и осуди их на вишедеценијске робије због издајништва и пљачке то је доказ да су и они иста г.вна као и ове усташе на власти.

Није то ништа ново и непознато што си окачио само требаш још да додаш да "запад" исто толико контролише и позицију. СНС је класичан западни пројекат чији је век трајања до завршетка прљавих послова у Србији.
Сећаш се издајникових говора пре 5-6-7 година: нама је место на западу, нама је место у ЕУ и то нема алтернативу, највећи приоритет политике Србије је улазак у ЕУ, Србија ће свим снагама ићи напред ка ЕУ, Хил је један частан и паметан дипломата који жели добро Србији, мој брат Блер, мој брат Макрон....сваки дан је балегарио на ТВ-у и шта сад, одједном јаоооој ово јаој оно. Тако раде потпуне политичке незналице, аматери а можда он то и није него је само просто издајник ,само се за разлику од осталих дочепао власти.

Svaki Srbin ne sluša pametne i mudre Srbe jer misli da je on sam ispred njih.
Dakle tako pita ako je pitanje zaista ozbiljno postavljeno bukvalno svaki milioniti Srbin.
Grešiš. Svaki milioniti Srbin razmišlja kao ti.
I Srbi sa Kosmeta znaju koliko je sati.
Većina je znala i 1999.
I 2003.
I 2008.
I 2012.
I evo sad već uskoro 2024.

Није то ништа ново и непознато што си окачио само требаш још да додаш да "запад" исто толико контролише и позицију. СНС је класичан западни пројекат чији је век трајања до завршетка прљавих послова у Србији.
Сећаш се издајникових говора пре 5-6-7 година: нама је место на западу, нама је место у ЕУ и то нема алтернативу, највећи приоритет политике Србије је улазак у ЕУ, Србија ће свим снагама ићи напред ка ЕУ, Хил је један частан и паметан дипломата који жели добро Србији, мој брат Блер, мој брат Макрон....сваки дан је балегарио на ТВ-у и шта сад, одједном јаоооој ово јаој оно. Тако раде потпуне политичке незналице, аматери а можда он то и није него је само просто издајник ,само се за разлику од осталих дочепао власти.
Zabrinjavajuće je što sam Vučić na ovom izborima želi oko sebe okupiti snage i legitimitet da bi mogao da se trajno oslobodi Kosova i Metohije.

AUTORSKA
Vreme je sad ili nikad.
Када Срби буду имали политичара као што Пал Телеки биће нам боље.

Ово је прича о једном великом човеку и политичару.

Пал Телеки постао је премијер Мађарске 1939 и залагао се за неутралност Мађарске. 12.12.1940 потписала је Мађарска са Краљевином Југославијом споразум о вечном пријатељству. Телеки је био један од иницијатора тога, али Хортијева влада је попустила и увукла је Мађарску у пакт са Немачком. Телеки је обећао да неће дозволити напад на Југославију али када је чуо да је Вермахт (немачка восјка) прешла границу са Мађарском 03.04.1941 сазвао је седницу владе, одржао говор дошао кући узео пиштољ и убио се. у Опроштајном писму написао је следеће: " Ваша Висости (мислио је на Хортија) погазили смо нашу реч из кукавичлука у погледу Споразума о вечном пријатељству са Југославијом о којем сте причали у свом говору у Мохачу. Нација то осећа и ми смо изгубили своју част. Ушли смо у савез са нитковима јер ниједна реч није тачна о наводним злочинима. Не против Мађара него ни против Немаца (Хитлерова Немачка је лажно оптужила Југославију, мислећи на Србе, да су починили злочине над мађарским и немачким становништвом у Војводини и делу Хрватске што је била чиста лаж). Постаћемо крадљивци лешева. Нација смећа. Ја вас нисам обуздао. Крив сам.".
Човек се убио јер је ДАО РЕЧ коју није могао да одржи. Да ли људи виде какве духовне, моралне сподобе, зликовци, мрзитељи, лопови, бестидници, разбојници од политичара а и људи воде овај народ и земљу. Ко верује да политичари, нарочито владајући, са наше политичке сцене воле Србију и желе јој добро тај има озбиљан проблем.
Ако наш тренутни председник не жели да буде запамћен као највећи издајник српства у иторији очекујем да уради исто.

Poslednja izmena:
Сећаш се издајникових говора пре 5-6-7 година: нама је место на западу, нама је место у ЕУ и то нема алтернативу, највећи приоритет политике Србије је улазак у ЕУ, Србија ће свим снагама ићи напред ка ЕУ,
Pa to priča i danas, to je činjenica.
Gde bi ti - u Afriku?

Pa to priča i danas, to je činjenica.
Gde bi ti - u Afriku?
Чекај бре, он напада ову "опозицију" (како год да се зове) што хоће у ЕУ и што тежи западу и што би западне инвеститоре а он то исто прича сваки дан. Неко је ту луд.

AUTORSKA
Vreme je sad ili nikad.
Vuk Drašković je totalno nebitan. Rećiće se njega Vulič kad tad.

Чекај бре, он напада ову "опозицију" (како год да се зове) што хоће у ЕУ и што тежи западу и што би западне инвеститоре а он то исто прича сваки дан.
Daj bre, ne loopetaj i ne izmišljaj.
Nikoga i nikada nije AV napao zato što hoće u EU, odakle si to izvukao?
A ko dovodi strane investitore u Srbiju - opozicija?

Неко је ту луд.
I ja mislim.

Back