Srbija lovi hrvatske zlocince

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Stotine branitelja boje se izići iz Hrvatske

HSP: Došli smo do popisa osoba iz Hrvatske protiv kojih je Srbija podignula optužnicu za ratni zločin. Riječ je o 332 vukovarska branitelja...

"Trebao sam sljedeći tjedan ići k obitelji u BiH, ali sada neću. Znam da nisam ništa učinio poput ratnoga zločina, osim što sam branio kuću, ali se ne usudim. Ne želim da poslije 9,5 mjeseci logora sada završim i u pritvoru, a onda da me izruče Srbiji – rekao je vukovarski branitelj i logoraš Ivan Lukić."

"– Preko nekih naših kanala došli smo do popisa osoba protiv kojih je Srbija podignula optužnicu za ratni zločin i raspisala međunarodnu tjeralicu. Riječ je o 332 vukovarska branitelja koji će biti uhićeni ako pokušaju prijeći bilo koji granični prijelaz – rekao je Mladen Leovac iz HSP-a.

Najavljuje da će uskoro dobiti i popise optuženih branitelja i s drugih područja Hrvatske."

"– Zaboravlja se da smo iskaze po logorima davali dok su nas tukli i lomili i da su mnogi govorili u polusvjesnom stanju od batina. Sada se ti iskazi vade i na osnovi njih uhićuju branitelji. Branio sam svoju kuću, a sada nas se naziva zločincima. Branitelji su sada na odstrelu – kaže branitelj Lukić."

ceo tekst ovde

Neverovatno da je rec samo o 332 "branitelja" iz Vukovara, ova vlast bi trebala bolje da ceslja i pohapsi sve ustaske zlocince, Vukovar je jedan od najvecih hrvatskih zlocina prema srpskim civilima u zadnjem ratu.
 
Jesi ti vidio kako izgledaju te optužnice ? :)

'ebt kako ste svi isti, nešto nečuveno....apriori odbijate mogućnost da medju tih 332 čoveka ima onih koji su ubijali civile, decu, žene, starce...sve što su zatekli po kućama...ne zato što su predstavljali stvarnu opasnost, već samo zato što su bili Srbi...

...kad čitam ova vaša bedna opravdanja tipa "kako izgledaju optužnice" i slično, stvarno dodjem u napast da branim srpske ratne zločince, ali ne...nećete od mene napraviti vas....
 
'ebt kako ste svi isti, nešto nečuveno....apriori odbijate mogućnost da medju tih 332 čoveka ima onih koji su ubijali civile, decu, žene, starce...sve što su zatekli po kućama...ne zato što su predstavljali stvarnu opasnost, već samo zato što su bili Srbi...

...kad čitam ova vaša bedna opravdanja tipa "kako izgledaju optužnice" i slično, stvarno dodjem u napast da branim srpske ratne zločince, ali ne...nećete od mene napraviti vas....

Ja to nisan rekla , ne iskrivljuj moj upit .. :)
Svaki zločin nad nedužnim civilima je za kaznu .. al brate podsitimo se kako je Vukovar pao :)
 
Ja to nisan rekla , ne iskrivljuj moj upit .. :)
Svaki zločin nad nedužnim civilima je za kaznu .. al brate podsitimo se kako je Vukovar pao :)

Onako kako si napisala, tako sam i komentarisala. Kako god da je Vukovar pao, to ne može da oslobodi optužbe za ratni zločin svakog onoga ko ga je izvršio. Ende. Nema dalje, a ti možeš deklarativno da se zalažeš za osudu, a u suštini da nalaziš hiljadu opravdanja za zločince...tvoja stvar.
 
Sad lijepo ukinut amnestiju na ove tu srbe pa apsi sve redom. Lako našvrljat tekvu optužnicu kakve su pisane za vrijeme Miloševića.

Tocno, ukinuti amnestiju pa da vidimo cija majka crnu vunu prede. Ako su ovi krivi za nesto, oni iz Krajine su za dozivotne robije.

Ali pogle, to nije od lokalaca, opet ta sranja dolaze iz Bg, tek sto se sve smirilo. Nevjerojatno.
 
Одавно би се то решило да постоји воља власти. Зна се и за Вуковар и за дечје гробнице. Запад је заинтересован, али их наши ућуткују зарад лидерства у региону, под наводницима, таква нам је власт.
Бојим се да грешим, али са овима на власти нема од тога ништа.
Али, пошто ратни злочини не застаревају то ће кад-тад бити обелодањено..
 
Onako kako si napisala, tako sam i komentarisala. Kako god da je Vukovar pao, to ne može da oslobodi optužbe za ratni zločin svakog onoga ko ga je izvršio. Ende. Nema dalje, a ti možeš deklarativno da se zalažeš za osudu, a u suštini da nalaziš hiljadu opravdanja za zločince...tvoja stvar.

Draga Reg , molin te .. na što tebi ovo lici ?
Kakva je ovo optužnica ( rekla - kazala )
Di ovo prolazi ?

DOKAZ: Izjava Zmukić Desanke, domaćice, kojoj je o zločinu zelenih beretki pričao poštar Miro Tadić, koga su Muslimani pustili iz zatvora u Vitkovićima.


Ne turaj mi pod nos što nisan skuhala , orajt?
 
Draga Reg , molin te .. na što tebi ovo lici ?
Kakva je ovo optužnica ( rekla - kazala )
Di ovo prolazi ?

DOKAZ: Izjava Zmukić Desanke, domaćice, kojoj je o zločinu zelenih beretki pričao poštar Miro Tadić, koga su Muslimani pustili iz zatvora u Vitkovićima.


Ne turaj mi pod nos što nisan skuhala , orajt?

Otprilike kao i protiv kapetana Dragana kad je ona babetina davala iskaz o silovanju...ona što se setila posle 20 godina da je silovana...tako nekako...
 
Ipak je ratni zlocin u pitanju, neka granica mora da postoji

Ako i preko toga predju onda definitivno ne zasluzuju da vladaju, ali ne verujem ...

Вуковар је у пријатељској сусједној.По институцији и осталим просрбима.
Исти они представници који још нису званично признали Косово.
Ко је сарађивао са Мартијем и где су оптужнице за злочине?
Просрбин је плако и извињаво се свуда где нису Српске жртве.
Резолуцију је напио и у моје име.Нуди десет милијона српских пара за српске главу.
Колико нуди за г.Тачија?
А о злочинима над србима у демокрацијској антифашистичкој и пријатељској сусједној излишно је и причати.
 
Ti si zelen ko Mingov avatar . ;)

Ti si Hrvatica

fear.gif
 
'ebt kako ste svi isti, nešto nečuveno....apriori odbijate mogućnost da medju tih 332 čoveka ima onih koji su ubijali civile, decu, žene, starce...sve što su zatekli po kućama...ne zato što su predstavljali stvarnu opasnost, već samo zato što su bili Srbi...

...kad čitam ova vaša bedna opravdanja tipa "kako izgledaju optužnice" i slično, stvarno dodjem u napast da branim srpske ratne zločince, ali ne...nećete od mene napraviti vas....

moguće da ih ima nekoliko ali zašto zbog tih nekoliko proganjati ostalih 300-tinjak koji nisu
 

Back
Top