Srbija lovi hrvatske zlocince

Imaju ih pun q, ali to im nije dovoljna psihicka satisfakcija, vecno ljubomorni na Srbe, ne mogu bez nas, narod koji zivi da mrzi.
Problem Hrvatskih foruma je u tome sto su ljudi tamo previse pristojni, a i moderatori ne dozvoljavaju zesce nikakve sukobe.

A imali ista gustije nego podjebavati seljacine.

Zato...Krsta je zakon!..em sto su moderatori ultra liberalni, em sto seljacina na njoj ne manjka.

Problem Hrvatskih foruma je u tome sto su ljudi tamo previse pristojni, a i moderatori ne dozvoljavaju zesce nikakve sukobe.

A imali ista gustije nego podjebavati seljacine.

Zato...Krsta je zakon!..em sto su moderatori ultra liberalni, em sto seljacina na njoj ne manjka.

Uopste me ne zanima kakvi su hr forumi, mozda nema toliko seljacina, ali zato ima Hrvata, to je kategorija koju seljacine po primitivizmu nikad nece dostici, a o mrznji, fasizmu i zlocinu niko na svetu.

Ono sta vi govorite je srpski, sa par izmisljenih reci "oca nacije" (pri tom ne mislim na Franju), a pitanje ti je glupo.
Kao sto rekoh....Srbi govore ekavicom...tako da to sto mi pricamo tesko moze biti srpski. Ali to mi je nebitno...bitnije mi je pitanje...znam, da zvuci glupo ali prava je istina da ja ne vjerujem da si ti iz RS....ne samo zbog ekavice nego i nekih upisa.....pa sam cisto onako htio potvrdu.

Rekoh vec veruj sta hoces, da sam Hrvat sramio bi se, svejedno odakle

Ali vi ne znate sta je to sram, sta je obraz, to vas cini tim sta jeste - Hrvatima.
Gle, moras shvatiti da biti Hrvat i biti Srbin nije isto. Svatko moze biti Srbin...Srbi primaju sve u svoje redove. I vlahe, cigane i muslimane, i hrvate ako hoce....ma tko god hoce i nece moze biti Srbin. Cak i ako nije...vi cete ga proglasiti Srbinom.

A vidis....kod Hrvata to nije tako. Ili jesi Hrvat ili nisi. I sada tebi se to cini kao nedostatak obraza....ali prava je istina da je rijec o preziru. Ti mene nemozes uvrijediti...nikada.

Gle, moras shvatiti da biti Hrvat i biti Srbin nije isto. Svatko moze biti Srbin...Srbi primaju sve u svoje redove. I vlahe, cigane i muslimane, i hrvate ako hoce....ma tko god hoce i nece moze biti Srbin. Cak i ako nije...vi cete ga proglasiti Srbinom.

A vidis....kod Hrvata to nije tako. Ili jesi Hrvat ili nisi. I sada tebi se to cini kao nedostatak obraza....ali prava je istina da je rijec o preziru. Ti mene nemozes uvrijediti...nikada.

Istina je da samo Hrvat moze da bude Hrvat, stvari koje vi radite, koje ste radili kroz istoriju, nacin na koji razmisljate, zivotno opredelenje mrznje prema drugima, i to sve u takvim razmerama jednostavno ne postoji niko na planeti koji s vama moze da se meri ... doduse Siptari su isto tu negde ...

Nije mi namera da te vredjam, samo kazem ono sta jeste

Nije valjda da neko veruje da Srbija hapsi hrvatske pobunjenike i ubice?

To je samo manipulacija iz Tadićevog kabineta.

Niti Srbija hapsi niti bilo šta preduzima po tom pitanju.
Ona čak šta više pusta na slobodu sve, čak i one protiv kojih ima sigurne dokaze.

Tadićeva proustaška klika samo sa ovim dezinformacijama dezavuiše narod a pošto to objavljuju hrvatski listovi to znači da je sve to jedan malo krupniji dogovor između amrikanaca, Tadića i Hrvatske u cilju podizanja rejtinga jednog od najgorih zlotvora srpskog naroda u njegovoj istoriji.

Danas na Dnevniku Nove TV:

U Vukovaru se okupilo više od 1000 prosvjednika koji su molili krunicu pred vodotornjem (simbolom stradanja Vukovara) i apelirali na hrvatsku vladu da zaštiti branitelje Hrvatske.

Da se podsjetimo.

Kad je uhićen Radovan Karadžić okupilo se 30-tak prosvjednika. :mrgreen:

Ko razumije - shvatit će. ;)

Istina je da samo Hrvat moze da bude Hrvat, stvari koje vi radite, koje ste radili kroz istoriju, nacin na koji razmisljate, zivotno opredelenje mrznje prema drugima, i to sve u takvim razmerama jednostavno ne postoji niko na planeti koji s vama moze da se meri ... doduse Siptari su isto tu negde ...

Nije mi namera da te vredjam, samo kazem ono sta jeste

..nije ti bila namjera da ga vrijedjas a napisao si mu ovo:

Ali vi ne znate sta je to sram, sta je obraz, to vas cini tim sta jeste - Hrvatima

???????????????????????????????????????????????

Neznam bas...mi govorimo ijekavicu a srpska je ekavica. Osim toga pisem latinicom. Ali svejedno nisi odgovorio na pitanje! Ono sto mi nije jasno je dali si ti bosanac koji pise na ekavici ili tek srbijanac koji u znak podrske stavlja RS za lokaciju.

Svasta . Jedan dobar deo Srbije govori ijekavicom . Ona je svakko srpsko pismo , a ne hrvatsko . U ostalom , eno , kolega Mrkalj vam sve to lepo objasnio pa i dokumentovao na temi koja se bavi bas time .

dzaba se raspravljate sa stvorovima iz hrvatske
sve te rasprave su vodjene vec bezbroj puta
oni ce da tupe i shire lazi i izmishljaju i izvrcu dok im neko u sitna crevca ne saspe istinu i konkretluk
onda se zabiju u rupchage iz kojih su izmileli na krakto
pa onda opet udri ko da imaju amneziju
misle da su ovde svi idioti ispranih mozgova ko u ndh pa mozda upali sledeci put lol
vidish koja je to masovna histerija medju hrchcima jer im jedan zlochinac mozda optuzen
samo ne znam da li je u pitanju strah za svoje dupe i koliko li ih onda tek stvarno ima koji su okrvavili ruke kad se toliko brinu i bore za ovog jednog lol

..nije ti bila namjera da ga vrijedjas a napisao si mu ovo:

Ali vi ne znate sta je to sram, sta je obraz, to vas cini tim sta jeste - Hrvatima

???????????????????????????????????????????????

"Samo kazem ono sta jeste", to sam takodje napisao, i to stoji, Hrvat se ne srami Jasenovca, vec ga negira kao genocid, poistovecuje cetnike i ustase, najvece etnicko ciscenje u Evropi posle 2 s.r. slavite kao drzavni praznik i kao nesto pozitivno, govorite kako u Hrvatskoj uopste nema ustasa a istovremeno celi stadioni skandiraju ustaskim pozdravom, furate se da ste antifasisti a unistili ste preko 3000 spomenika NOB-a, u isto vreme kad ste kao dobrovoljce primali najveci nacisticki olos iz Evrope, negirate postojanje Srba u Bosni a okupaciju Kosova vidite kao opravdano i legalno ..itd... i svemu tome se radujete, primerima nema kraja. Perverzna satisfakcija samo Hrvatima poznata.

Da imate obraza ugledali biste se na vase Germane Nemce koji priznaju sta su ucinili Jevrejima i drugima u vreme Hitlera, i padnu na kolena kad im neko spomene Auschwitz.

Ali vi obraz nemate, nikad niste i nikad i necete, umesto da se poklonite zrtvama vi se jos i rugate i pevate pesme o tome kao o podvigu, a sve "vernici" i turbo katolici. Ali se redovno klanjate likvidiranim zlocincima u Bleiburgu, zato jer su na glavi nosili "U", oni ubijeni u Jasenovcu nisu ...

To ste vi Hrvati, kad se vidi sta ovde pisu Iwo, sUsjed i Co, cemu se rugaju, kad se sprdaju na racun tudjih tragedija koje su oni izazvali, kad vidim da u njima nema niceg ljudskog, covek pozeli da dozivite sudbinu Atlantide, da ostane samo ime ... da ovaj region konacno odahne.

E, onom Hrvatu koji bude razmisljao kao covek skidam kapu, jos samo da se takav pojavi ...

Poslednja izmena:

Back