Quantcast

Srbija kupuje PVO sistem BUK, vojne helikoptere , radare i rakete od Rusije

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
25.880
Hrvatski predsednik Stipe Mesic je izjavio da bi poslao vojsku hrvatske da ubija Srbe u slucaju da Republika Srpska odrzi referendum - znaci Hrvatska je vec pretila Srpskoj i SRbiji otvorenim ratom.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-20-01-2010/mesic-preti-novim-ratom
E to je realnost. A takodje i napad na Banjaluku. Tokom Oluje Hrvati su hteli da nastave ofanzivu ka Banjaluci. To je nesto sto vecina ovde zaboravlja.
Pa mogu samo da prete al ne mogu daa ratuju. Hrvati nemaju ni doktrinu za bilo kaakav rat, niti defanzivu niti ofanzivu, a nemju ni kapacitete....
Pogledaj malo sta zeli Kolinda http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ako-hrvatska-uvede-obavezan-vojni-rok-sta-ce-regija
Ta tvoja priča, a slušam je još od 56k interneta, ne može da funkcioniše dok je Srbija u okruženju NATO zemalja. Kad Rusi odvoje Rumuniju , ili još lakše - Bugarsku, to će biti izvodljivo.

S druge strane, ja sam spreman i na radikalnije mere.
Stvarno bih podržao ideju o transferu komplet stanovništa. Sve iz Srbije poslati u Rusiju , a ovde bre sve da vrvi od ruskih baza, nuklearnih silosa, minskih polja itd :balavi:
Pa ako dođe do rata -ok, ako se sve smiri , EU i Rusija ujedine onda se i Sloveni koji to žele vrate na svoje južnoevropske teritorije i kraj.
Nije nam potrebno teritorijalno granicenje sa Rusijom za ujedinjenje. Kalinjingrad je primer, zar ne?

Ajfon, bre ajfon je Pučko dobio, kakve rakete kakvi sitemi kakvi bakraci
Yotaphone ruske proizvodnje.;)

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.548
Mozemo da ocekujemo "odgovor sa prijateljske i partnerske strane" koji ce , najverovatnije , veoma brzo da usledi ...
Ili preko azilanata povratnika iz €U , ili preko "domaceg faktora" koji je do sada bio veoma kooprativan u izvrsavanju postavljenih zadataka ...

http://forum.krstarica.com/showthre...mi-satira)?p=31288413&viewfull=1#post31288413

http://pescanik.net/wp-content/uploads/2015/10/28.10.15-Slobodna-Evropa.jpg

28.10.15-Slobodna-Evropa.jpg

http://forum.krstarica.com/showthre...mi-satira)?p=31276312&viewfull=1#post31276312

Karakondzula1

Primećen član
Poruka
543
Који бисери ******, биће екстра ако купимо несто за 500 милиона а не за 5 милијарди.
Види 'вако:
КЛЕПИШ 5 водећих тајкуна-ЛОПИНА у Србији, за 10 до 20% ПЉАЧКАРИНЕ

и ето ти 5 или колико већ треба милијарди! Просто, зар не?

ОПЉАЧКАНОМ, вратити малецки део ПЉАЧКАШКОГ ПЛЕНА!

Легенда_001

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.283
Оружје се набавља ради одбране, јер има око 2 године како је Србија нациљана од некуд, далекометним ракетама велике разорне мочи. И то веома прецизно!

Мада незнам да ће ишта то помоћи што буду донели из Русије.

Једини је спас Србије, нормализација, тоталан пад комунизма. Ако се Срби не опамете, биче белаја.

Poslednja izmena:

piciginx

Buduća legenda
Poruka
37.717

Тихи

Zaslužan član
Poruka
113.262
Poslednja izmena:

Iwo Jim@

Domaćin
Banovan
Poruka
3.674
Pogledaj kako bi izgledao da ga poseti ruska raketa...

Salu na stranu za to sto Srbija nabavlja oruzje od Rusije ste krivi iskljucivo vi Hrvati jer pretite nama Srbima ratom, i naoruzavate se balistickim raketama.

Stipane..MI-Croati..od sada, pa za na veke vekova..možemo da tučemo u Srbiji kaj god hoćemo..pazi kaj god hoćemo..i kad god hoćemo..ali nećemo..draže nam je ovako da ste u neizvesnosti ko mlada pred prvu bračnu noć..stalno ste vlažni ..spremni za ulet..a qitu dobijete ka mi hoćemo..vidiš ti to..i svima lepo..Mi možemo kad god hoćemo a vi morate kad se nama "digne"..misim..kontaš a na vas nam je dignut stalno..neb ja dalje u detalje..:hahaha::rotf:

Mystic+

Buduća legenda
Banovan
Poruka
47.531
Iwo [email:
Jim@;31295437]Stipane..MI-Croati..od[/email] sada, pa za na veke vekova..možemo da tučemo u Srbiji kaj god hoćemo..pazi kaj god hoćemo..i kad god hoćemo..ali nećemo..draže nam je ovako da ste u neizvesnosti ko mlada pred prvu bračnu noć..stalno ste vlažni ..spremni za ulet..a qitu dobijete ka mi hoćemo..vidiš ti to..i svima lepo..Mi možemo kad god hoćemo a vi morate kad se nama "digne"..misim..kontaš a na vas nam je dignut stalno..neb ja dalje u detalje..:hahaha::rotf:

Priznaj Nićifore,

O Nićifore,

"...da Vam mirna savest nije i da platiti prokletstvom morate .... :manikir:"

GeorgeV

Elita
Poruka
24.118
Drago mi je zbog tebe.

A imaš li prilike da naučiš šta od njega?

Lik je vrhunski majstor...iskoristi to što ga znaš, da se ne nerviraš po forumu...:per:

- - - - - - - - - -

Iwo [email:
Jim@;31295437]Stipane..MI-Croati..od[/email] sada, pa za na veke vekova..možemo da tučemo u Srbiji kaj god hoćemo..pazi kaj god hoćemo..i kad god hoćemo..ali nećemo..draže nam je ovako da ste u neizvesnosti ko mlada pred prvu bračnu noć..stalno ste vlažni ..spremni za ulet..a qitu dobijete ka mi hoćemo..vidiš ti to..i svima lepo..Mi možemo kad god hoćemo a vi morate kad se nama "digne"..misim..kontaš a na vas nam je dignut stalno..neb ja dalje u detalje..:hahaha::rotf:
Ukratko...nemate moodiju...:per:

Ah, tipično...:zcepanje:

Легенда_001

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.283
ne bre,,, ne možemo zaboraviti Vukowar..to nas boli..otvorena rana, ne moze da zaceli..boli..boli...dok to ne izlečimo na Pančevu..il.. N.Beogradu..neće zaceliti..jedino tako moze da se izlečimo...:per:
КАААААААЈЈЈЈ????

Немо ти дођем тамо! :lol:

Тој што можеш да ебеш ове србијанске пицајзле, неиграј се са Панчевом! :per:

Братац не каки, нисмо сви комуњаре! Ко твој Стипе Месић и поједина водећа структура Хрватске. :lol:

То што имате дил у Панчеву са БГ комуњарама, незначи да неможете сви заједно да добијете по питјки. А ови из БГ ће сигурно ускоро. :lol:

Poslednja izmena:

Mystic+

Buduća legenda
Banovan
Poruka
47.531
ne bre,,, ne možemo zaboraviti Vukowar..to nas boli..otvorena rana, ne moze da zaceli..boli..boli...dok to ne izlečimo na Pančevu..il.. N.Beogradu..neće zaceliti..jedino tako moze da se izlečimo...:per:
Dobro, moraćemo i mi neki reciprocitet uvesti za Jasenovac ...

Ali, to će balistički projektili rešiti bez konc logora, i to iz Crnog mora, možda i sa Kaspijskog .... :manikir::manikir:

iz 42.-44.g. - 700,000 ili 800,000 + 95.g. ... :whistling:, dok ćete se vi zamajavati u Pančevu kao Nemci 41. što su vešali nedužne građane zbog 27.Marta ...

piciginx

Buduća legenda
Poruka
37.717
Pogledaj kako bi izgledao da ga poseti ruska raketa...

Salu na stranu za to sto Srbija nabavlja oruzje od Rusije ste krivi iskljucivo vi Hrvati jer pretite nama Srbima ratom, i naoruzavate se balistickim raketama.

Koji rat,koji bakrači..

Ne budi urnebesno smiješan više nego što trebaš.

Sama ova tema je do bola glupa.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.