Srbija je u Evropi: Maske su pale


Американци их већ имају... они су спремни да угосте непослушне!


Овде имате списак свих 800 логора (списак је из 2005. године)

WTF!? Ako je ovo tačno onda se svetu sprema horor! Koliko li će ljudi da izgine ako 16 miliona treba da bude u zatočeništvu? Uzgred, ne vidim ni da se u propagandi iz '41. spominju konc logori i slično, samo svetla budućnost i evropske integracije :lol: U j*bo te, nije smešno.
 
WTF!? Ako je ovo tačno onda se svetu sprema horor! Koliko li će ljudi da izgine ako 16 miliona treba da bude u zatočeništvu? Uzgred, ne vidim ni da se u propagandi iz '41. spominju konc logori i slično, samo svetla budućnost i evropske integracije :lol: U j*bo te, nije smešno.

Smesno je sto pojedincima velika teznja da postanu kapo u takvom logoru predstavlja "slobodu"...:|
 
WTF!? Ako je ovo tačno onda se svetu sprema horor! Koliko li će ljudi da izgine ako 16 miliona treba da bude u zatočeništvu? Uzgred, ne vidim ni da se u propagandi iz '41. spominju konc logori i slično, samo svetla budućnost i evropske integracije :lol: U j*bo te, nije smešno.

Ма људи, да ли сте чули за појам "златна милијарда". Ето, то је суштина НСП-а.
Једна милијарда треба да живи у изобиљу, остале побити, или (ако су "хумани") пустиће их да животаре.
Само, што рече Његош "није вино пошто прије бјеше".;-)
 
Pogodite ko je ovo rekao:

Srbija se nalazi na Balkanu, Balkan u Evropi. Evropu predstavljaju evropski narodi.
Srbija nije izolovano ostrvo. Srbija je sastavni deo Evrope. Bez zajednice nikome, pa ni Srbiji, nema života.
Srbine! Ti s pravom želiš lepšu budućnost. Da li će ti doneti pravdu i sve što želiš narodi koji su daleko od tvoje otadžbine...



Zamenimo ono "Srbine" sa "građani Srbije", i "otadžbina" sa nešto korektnijim, mada manje lepim izrazom "naša zemlja", i nije li ovo u dlaku pogođen jedan govor današnjeg "evropejca". Zar vam ne liči na ono što govore ANALitičari po njihovim televizijama, na parole kojima je Tadić, ža dlaku šinku, dobio izbore...

A sad vidite odakle su stvarno ove reči:
album_pic-1.jpg


Maske su pale, zar ne!?

E al pazi genija koji se tek sada osvestio

a Kosovo mu propada decenijama josh od doba Josifa Broza Tita

jao spoznao sam svetlost :roll:
 
A da se ne zaboravi koliko je Srba josh ranije otishlo sa Kosova da bi se kupovali stanovi u Beogradu.
Da ne kazem beogradske nacionaliste koje vichu Kosovo je Srbija na sav glas a nikako da odu dole.
Nece gospoda, boze moj nije to Beograd, curice, kafici, la dolce vita...
sada odjednom jao kako je ovo moguce :confused: a Kosovo se zapustilo
 
E al pazi genija koji se tek sada osvestio

a Kosovo mu propada decenijama josh od doba Josifa Broza Tita

jao spoznao sam svetlost :roll:

Мени говориш?

Да Косово пропада деценијама, то знам одавно. Такође знам и да је тоталитаризам рећи да било шта "нема алтернативу" (узгред: и Косово у Србији има алтернативу и ја сам позвао ЛДП да поднесе иницијативу за промену Митровданског устава). Знао сам и колико се методи "жутих" граниче са фашизмом.
Али морам признати, и не стидим се да признам, да ме је овако огољена сличност изненадила. Па овде је једина разлика између Недића и Тадића је што се онај први бар обраћао Србима!

И видим ли ја то нервозу између твојих редова? Не знам само зашто. Лепо је време, а битка за Косово је тек почела. Сад је бар све кристално јасно, посевно после "кристалне ноћи";-)
Рекох, лепо време, а улица Кнеза Милоша улепшана... И још неке улице, видео сам Путинове слике... Русија све ближа, "Европа" све даља8):cool:
 
Мени говориш?

Да Косово пропада деценијама, то знам одавно. Такође знам и да је тоталитаризам рећи да било шта "нема алтернативу" (узгред: и Косово у Србији има алтернативу и ја сам позвао ЛДП да поднесе иницијативу за промену Митровданског устава). Знао сам и колико се методи "жутих" граниче са фашизмом.
Али морам признати, и не стидим се да признам, да ме је овако огољена сличност изненадила. Па овде је једина разлика између Недића и Тадића је што се онај први бар обраћао Србима!

И видим ли ја то нервозу између твојих редова? Не знам само зашто. Лепо је време, а битка за Косово је тек почела. Сад је бар све кристално јасно, посевно после "кристалне ноћи";-)
Рекох, лепо време, а улица Кнеза Милоша улепшана... И још неке улице, видео сам Путинове слике... Русија све ближа, "Европа" све даља8):cool:

prvi pasus: bla bla bla

drugi pasus: 3 i 4 rechenica je poenta. Bitka je tek pochela, nezavisnost sa sobom nosi i odgovornosti, pa ce se videti. A koliko tek nacionalnih manjina ima u svetu...Shkotska npr. zudi za referendumom :) a tek ostale. Evo i nordijske zemlje pochele malo da se zapitkuju...hm toliki stranci...moze svashta ljudima da padne napamet, dzamije se grade u centrima itd.
Zato se mani teatralnih recenzija iz 1941 jer Srbija treba da gleda napred :)
 
Zato se mani teatralnih recenzija iz 1941 jer Srbija treba da gleda napred :)

Слажем се, и зато кажем - Кина, Индија, Русија. Ово је век Азије, ови ће ионако бити Еврабија ускоро.
Али, ко не памти изнова проживљава, како рече генијални Штулић. Мени је доста да чујем како неко понавља мантре да нешто "нема алтерантиву", па да то сматрам тоталитаризмом. Каквим, видећемо! Коме то није доста, нека повуче овако јасну паралелу. Коме ни даље није јесно, тај има проблеме с перцепцијом, или намерно не жели да схвати.
И само још нешто у вези прошлости. Српски народ до сада није бирао фашизам, имао је због тога огромних проблема, али није пристајао. До сада...


pa to ti je dokaz da je B92 ideologija u stvari ideologija NACIZMA

zato se ja pitam dokle cemo mi da trpimo to nacisticko leglo.

Јутрос сам видео да их брани полиција од народа, па ти види. Има бар 20 видљивих муркана око зграде, и то не позорника, него мало јачих.
 
Српски народ до сада није бирао фашизам, имао је због тога огромних проблема, али није пристајао. До сада...

Jeste, ali je i ginuo taj isti srpski narod

bolje rat nego pakt, mlada Bosna, razni pokreti i ideologije, bitke, partizani/chetnici ludila
rezultat: hrvat jevrejskog porekla Josif Broz i Jovanka
Goli otok: za one koji su se bunili protiv antisrpskog sistema
Jugoslavija
raspad
Slobodan Miloshevic i Mira i sin Marko koji gradi Bambiland dok srpski sinovi
ginu
Kosovo - nezavisnost ?
nije pitanje da li imamo ili nemamo izbora, nego da li se isplati?:)
 
Сад ја да теби вратим: бла-бла-бла...
Мира и Марко, то није прошлост... Још ћеш ме натерати да их готивим, јер свиђа ми се да ти не буде пријатно ;)

А што је Тадић причао да ће бранити Косово, чак неће одустајати? Чедисти су бар искрени од почетка, мада су и они прећутали да ће Србија морати да призна Косово пре уласка у ЕУ. Добили такву директиву.
Мада, признајем, до сада Тадић и није лош. Ставио је споразум са ЕУ ад акта, похвалио полицију... Пише "Блиц" (жута штампа, у буквалном смислу те речи) како је то до локалних избора. После ће да руше владу. Воле они тако, етапно.
Зато Срби, гласајте за радикале, чак и ако о њима мислите све најгоре. Покваримо демоНОкратама тоталитарне планове!
 
Сад ја да теби вратим: бла-бла-бла...
Мира и Марко, то није прошлост... Још ћеш ме натерати да их готивим, јер свиђа ми се да ти не буде пријатно ;)

А што је Тадић причао да ће бранити Косово, чак неће одустајати? Чедисти су бар искрени од почетка, мада су и они прећутали да ће Србија морати да призна Косово пре уласка у ЕУ. Добили такву директиву.
Мада, признајем, до сада Тадић и није лош. Ставио је споразум са ЕУ ад акта, похвалио полицију... Пише "Блиц" (жута штампа, у буквалном смислу те речи) како је то до локалних избора. После ће да руше владу. Воле они тако, етапно.
Зато Срби, гласајте за радикале, чак и ако о њима мислите све најгоре. Покваримо демоНОкратама тоталитарне планове!

Ma glasace i oni sami za radikale.
Kameleoni u odnosu na njih imaju slab spektar boja.:lol:
 
Duh sekire i Cordon
ja zaista nemam nishta protiv, izvolte na Kosovo pa se borite :)

moj suprug koji je bio dobrovoljac na Kosovu 99-te dok su dotichna gospoda predpostavljam sedela u prestonici, dovoljno je uradio :). O vojnim tajnama necu ni da govorim niti sve znam. Znam samo da ljudi poput njega i njegovih prijatelja na ratishtu( i u Bosni i na Kosovu) ne laju toliko koliko vi :). Da ne kazem ostale chlanove moje porodice
dede, pradede koji su bili i hapsheni od Gestapoa i na golom Otoku itd.
Ja shtitim svoju porodicu :) a vi izvolte pa nastavite tradiciju :)
 
Duh sekire i Cordon
ja zaista nemam nishta protiv, izvolte na Kosovo pa se borite :)

moj suprug koji je bio dobrovoljac na Kosovu 99-te dok su dotichna gospoda predpostavljam sedela u prestonici, dovoljno je uradio :). O vojnim tajnama necu ni da govorim niti sve znam. Znam samo da ljudi poput njega i njegovih prijatelja na ratishtu( i u Bosni i na Kosovu) ne laju toliko koliko vi :). Da ne kazem ostale chlanove moje porodice
dede, pradede koji su bili i hapsheni od Gestapoa i na golom Otoku itd.
Ja shtitim svoju porodicu :) a vi izvolte pa nastavite tradiciju :)



da je tvoj suprug uradio dovoljno kosmet bi bio i dalje srpski. nismo uradili dovoljno i zato nam je drzava okupirana. zato moramo opet da to radimo, i da pokusavamo i borimo se ma koliko puta izgubili.

nema povlacenja nema predaje.

uostalom tako su ziveli i nasi preci. izgubili su od turaka preko 1000 bitaka ali se nisu predavali . sve dok konacno 1912. godine nisu isterali i poslednjeg turcina iz srpskih zemalja.

tako su ziveli nasi preci.

bili su to hrabri i cestiti ljudi za razliku od mnogo danasnjih srba koji su najobicnije p1cke i koji bi i rodjenog brata prodali za 20 eura.
 
da je tvoj suprug uradio dovoljno kosmet bi bio i dalje srpski. nismo uradili dovoljno i zato nam je drzava okupirana. zato moramo opet da to radimo, i da pokusavamo i borimo se ma koliko puta izgubili.

nema povlacenja nema predaje.

uostalom tako su ziveli i nasi preci. izgubili su od turaka preko 1000 bitaka ali se nisu predavali . sve dok konacno 1912. godine nisu isterali i poslednjeg turcina iz srpskih zemalja.

tako su ziveli nasi preci.

bili su to hrabri i cestiti ljudi za razliku od mnogo danasnjih srba koji su najobicnije p1cke i koji bi i rodjenog brata prodali za 20 eura.

Predpostavljam da zelish da provocirash a ne uspeva ti.

Je li mushkarchino, Srbine, patrioto :lol::lol::lol: a shta si ti to uchinio za Srbiju?

Pa sada da bude mobilizacija garant cu ja pre ici na Kosovo nego ti!

Mamin sinchic, krije se ispod mamine suknjice a ovde izigrava dasu preko tastature, hushka druge da ginu dok mu mama podgreva pilecu supicu :lol::lol::lol:

Ti si srce mrak i tama nashe zemlje :)
 
Алис, не вреди ти...
Е, шта мислиш, што твоји "жути" већ неко време не помињу "евроатланске интеграције"?! Ш'о, па баш ми недостаје онај "атлански" део :)

И кажем леп дан. Лепо у улици Кнеза Милоша. А у неким улицама Путинове слике...
Шта велиш на овај талас антизападног расположења на коме ја лепо сурфујем!
 
Алис, не вреди ти...
Е, шта мислиш, што твоји "жути" већ неко време не помињу "евроатланске интеграције"?! Ш'о, па баш ми недостаје онај "атлански" део :)

И кажем леп дан. Лепо у улици Кнеза Милоша. А у неким улицама Путинове слике...
Шта велиш на овај талас антизападног расположења на коме ја лепо сурфујем!

Ti vec mene kategorisao u zute? :D
ne bitno

Blefirash sa Putinom a ne vidim neshto da se izjashnjavash po pitanju tvog odlaska na Kosovo. Nije rech o tome da li ce Srbija da se pokori zapadu ili Rusiji. Rech je o takvim kobajagi nacionalnim shmizlama kao ti shto hushkaju da se ratuje za Kosovo a sami nikako da uzmu pushku u ruke. Tako je bilo i sa Bosnom.
No sada smo daleko otishli. Shto se tiche priklanjanja Rusiji to je josh trebalo odaaavno samo pazi Rusi nece da se upushtaju u neshto shto nije u njihovom interesu ;) tako ne valja se preterano zanositi. Samo zdrav razum.
 
Predpostavljam da zelish da provocirash a ne uspeva ti.

Je li mushkarchino, Srbine, patrioto :lol::lol::lol: a shta si ti to uchinio za Srbiju?

Pa sada da bude mobilizacija garant cu ja pre ici na Kosovo nego ti!

Mamin sinchic, krije se ispod mamine suknjice a ovde izigrava dasu preko tastature, hushka druge da ginu dok mu mama podgreva pilecu supicu :lol::lol::lol:

Ti si srce mrak i tama nashe zemlje :)

a el se znamo mi gospodjo?

ja sam 99te bio na kosovu a bicu i opet tako da vas molim da ne pricate o necemu o cemu nemajte pojma.

pametnije bi vam bilo da se uvatite varjace i metle.
 
Косово бранимо дипломатским путем, зар не. Шта одмах има неко да иде? Да ли ви онда подржавате оне резервисте што иду на границу Косова?
И не блефирам ја ни са ким... Неке ствари су реалност. Запад вам је све даље. Навикните се, или "палите преко" на време ;)

Едит: Извињавам се ако сам претера, нема нешто чедоида да извикују пароле, а морам на некоме да се празним. Нисте ви криви госпоЏо што сте налетели, па ево видим стидљиво вас већ један подржава. А ви... ја не видим да сам негде рекао да неко треба војном силом да враћа Космет. Само мирно и сталожено... Али знајући да су "евроатланске интеграције" го к....
 

Back
Top