Pa sta ako je nesto dozvolio diktator, ti mislis da je nije terorizam ono sto dozvoli vlast?
А је ли дозволио испаљивање топа који не пуца?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Pa sta ako je nesto dozvolio diktator, ti mislis da je nije terorizam ono sto dozvoli vlast?
Navedi demokratiju gde kamp stoji u sred centra glavnog grada duze od godinu dana, i policija i vojska ne smeju da reaguju?
Lome devojkama vilice, takozvani predsednik drzave, a u stvari glavni diktator, ih oslobadja odgovornosti.
Jedan od najvecih mafijasa u drzavi Vucevic javno proziva policajca koji radi svoj posao.
Gde u Nemackoj jedan od najvecih mafijasa u drzavi sme da pomene javno i kritikuje nekog policajca koji radi svoj posao?
Jeste, a Lukasenko nije uveo kovid mere u Belorusiji. Nudili su mu najpre par miliona evra, pa dizali ulog do 900 miliona. On je rekao ne, ja svoj narod ne prodajem.
Ljudina, a nase demokrate, .... su se hvalile kako oni uspesno vakciniše i Srbe i cak su iz okruzenja ljudi dolazili, kuca casti...
Kradu se ili ne kradu nema veze. Dovoljno je šokantno da takvo zlo kao SNS ima više od 5% glasova. Narod koji glasa za SNS ne zaslužuje ništa bolje.
Ne, ja sam za Srbiju. A ako neko pruzi neku pomoc, dobrodosla je, bez obzira odakle dolazi.
Ma ne skoro, nego svi. I onda hoce rusiti diktatora i izvoz demokratije.Заборављаш (намерно?) да су скоро сви из здравственог дела Колективног Запада упрегнути у ту корона ујдурму. И не само они, ту је и политички део тих истих па и многи делови оних који нису део тог и таквог Запада.
Diktatura je već 10 god. Samo što je u zadnjih godinu i po otvorena diktatura rusko iranskog tipa. Belosrbija je pravoslavni Iran.U poslednjih godinu i po, to je i vise nego ocigledno.
Evo sada hoce da namestaju i laziraju izbore i za studentski parlament na medicinskom faxu.
Prebijaju studente u svakom selu po Srbiji u kojem se pojave.
Ne smes da budes protiv SNS-a, ili ce ti pretiti i unistiti zivot.
Diktatura, klasicna.
Ako Vam je Srbija diktatura,idite u Hrvatsku gde su naši studenti rekli da je mnogo bolje nego u Srbiji živeti,raditi.
Odlican gost.
Idu oni koji nisu ni valjali. Nije to lose.Srbi i idu u HR a ne obrnuto. Sta ti nije jasno?
NATO lobista,ja sam ga gledao par puta u emisijama,čim mu neko pipne NATO on se sav upljuje od besa.
Odlican gost.
Која особина диктатуре је то? Која је диктатура радила то исто или је Србија јединствена по томе? Који је значајнији научник, осим тебе, то класификовао као одлику диктатуре?
Inače, potpuno sam siguran, Darka Obradovića (poput Milićke u Zagrebu ili Šutanovca u Vašingtonu) očekuje neko ambasadorsko mesto u Londonu, Parizu ili Berlinu. Ce SNS da nagradi. Zaslužuje!NATO lobista,ja sam ga gledao par puta u emisijama,čim mu neko pipne NATO on se sav upljuje od besa.
Za 5 meseci bilo koje sledece vlasti niko se nece ni secati ovih radikalskih isprdaka.@Mystic+ imaćeš bolju vlast otprilike 5 meseci.
Za pobedu treba 50% glasova.Za 5 meseci bilo koje sledece vlasti niko se nece ni secati ovih radikalskih isprdaka.
Mozda jedino kroz novinske vesti o hapsenjima i osudama.
Mozda. Al' pametan prvo skoci, pa onda kaze "hop".Za 5 meseci bilo koje sledece vlasti niko se nece ni secati ovih radikalskih isprdaka.
Mozda jedino kroz novinske vesti o hapsenjima i osudama.
Vreme hophopa i hip hop skakutanja nestaje.Mozda. Al' pametan prvo skoci, pa onda kaze "hop".