Srbija je diktatura

Navedi demokratiju gde kamp stoji u sred centra glavnog grada duze od godinu dana, i policija i vojska ne smeju da reaguju?

Lome devojkama vilice, takozvani predsednik drzave, a u stvari glavni diktator, ih oslobadja odgovornosti.

Jedan od najvecih mafijasa u drzavi Vucevic javno proziva policajca koji radi svoj posao.

Gde u Nemackoj jedan od najvecih mafijasa u drzavi sme da pomene javno i kritikuje nekog policajca koji radi svoj posao?

Која особина диктатуре је то? Која је диктатура радила то исто или је Србија јединствена по томе? Који је значајнији научник, осим тебе, то класификовао као одлику диктатуре?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jeste, a Lukasenko nije uveo kovid mere u Belorusiji. Nudili su mu najpre par miliona evra, pa dizali ulog do 900 miliona. On je rekao ne, ja svoj narod ne prodajem.
Ljudina, a nase demokrate, .... su se hvalile kako oni uspesno vakciniše i Srbe i cak su iz okruzenja ljudi dolazili, kuca casti...

Заборављаш (намерно?) да су скоро сви из здравственог дела Колективног Запада упрегнути у ту корона ујдурму. И не само они, ту је и политички део тих истих па и многи делови оних који нису део тог и таквог Запада.
 
Kradu se ili ne kradu nema veze. Dovoljno je šokantno da takvo zlo kao SNS ima više od 5% glasova. Narod koji glasa za SNS ne zaslužuje ništa bolje.

А шта би рекао, да ли има неко да би гласао за тебе и твоје будалаштине који си зада изнео? Напао си две трећине Срба из свог...
 
Али да се вратимо диктатури и њеним карактеристикама, односно репресији власти и страху од исте као јеш једној одлици диктатуре.

Види ли се тај страх и репресија по томе што блокеји туку полицајце некжњено и плаше се истих па из страха свако мало насрћу на њих?

Можда је топ који не пуца (никад нисам чуо за тако нешто али блокеји кажу да има и таквих) се испаљује на њих а нико од тих силних удара није повређен? То је сигурно нека најужаснија репресија која је својствена само најцрњим диктатурама. Србији, на пример, јер других примера немам. Само знам да је то изум и производ демократских земаља.
 
Заборављаш (намерно?) да су скоро сви из здравственог дела Колективног Запада упрегнути у ту корона ујдурму. И не само они, ту је и политички део тих истих па и многи делови оних који нису део тог и таквог Запада.
Ma ne skoro, nego svi. I onda hoce rusiti diktatora i izvoz demokratije.

Ja poznajem jednog doktora licno, koji je isto poverovao, vakcinisao se. A sada ima zdravstvene probleme. Verovati slepo u sve sto ti serviraju...
 
U poslednjih godinu i po, to je i vise nego ocigledno.

Evo sada hoce da namestaju i laziraju izbore i za studentski parlament na medicinskom faxu.

Prebijaju studente u svakom selu po Srbiji u kojem se pojave.

Ne smes da budes protiv SNS-a, ili ce ti pretiti i unistiti zivot.


Diktatura, klasicna.
Diktatura je već 10 god. Samo što je u zadnjih godinu i po otvorena diktatura rusko iranskog tipa. Belosrbija je pravoslavni Iran.
 
Навео сам неколико карактеристика диктатуре, ниједна није окрзнула Србију. Да ли да наставим са оним другим чињеницама или да донесем већ сада закључак? Ово друго. Закључак је да је будаласто тврдити и инсистирати да је Србија диктатура. Сви који тако нешто тврде, да је Србија диктатура, су људи (и жене) уврнуте реалности.
 
Која особина диктатуре је то? Која је диктатура радила то исто или је Србија јединствена по томе? Који је значајнији научник, осим тебе, то класификовао као одлику диктатуре?

Наравно да није диктатура. За диктатуру треба имати озбиљан програм.

Ово је терор обичних кланова и бандита.

Нема ту никакве идеологије
 

Back
Top