Srbija je diktatura

A ko ti je taj "Risticevic"? Ja se 1944. nisam jos ni rodio.

Нема то везе ђедови титини партизани дилеје су били директори државних предузећа, њихова деца су били директори самоуправних предузећа, а сада су им унуци комунизма директори приватизованих својих предузећа.

Отишла вам револуција у пм.... :kafa:

Дакле све данас у Србији почива на лоповлуку, крви и проклетству !

То треба ослободити у Србији, а робови су мање битни
 
Не лупај о вучићевој држави. (по њему "држава то сам ја")

Ми говоримо о народној држави коју су успоставили устаници
A,tako dakle.Ti si blokader.
Neće da može što reče Šojić.
Srbija ima institucije koje rade.Doduše,za razliku od evropskih institucija su mnogo blage prema nasilnicima koji već godinu dana prave probleme.
 
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Rumi i Sremskoj Mitrovici uhapsili su A. Đ. (19), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo.

Sumnja se da je on u toku noći, 19. aprila, nakon svađe i fizičkog sukoba, sekirom usmrtio četrdesetosmogodišnjeg muškarca, kao i da je naredne noći njegovo telo prevezao u atar sela Hrtkovci, polio benzinom i zapalio.

Brzim i efikasnim radom policije osumnjičeni je uhapšen i, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici, određeno mu je zadržavanje do 48 časova u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
 

Back
Top