Quantcast

Srbija i migranti iz ratom zahvaćenih i ostalih područja

жежени

Iskusan
Poruka
5.325
siguran sam da ima dosta ljudi koje interesuju i tuđi postovi a ne samo sopstveno nadobudno kokodakanje...tebe niko ne tera da čitaš tuđe postove i gledaš video klipove ili isečke iz novina
Мене интересује када неко напише нешто своје, неко извуче некакве закључке из сопствене главе. Нешто аутентично, па макар било и глупо и недорасло. На жалост то је овде реткост, овде нема Срба сем у промилима.

franak

Elita
Poruka
21.586
Tebi očigledno slabo ide sa određenim pojmovima..npr, domači teren i sl. Posebno za tebe "zbunjenog" treba postavljati vandalizme divljaka po Evropi...mada nisam ožalošćen radi njih (Evrope). Ne želim to ovde, dovoljno je nategnuto, a ti ih sakupljaj, diži standard sa njima. Kako ti ne dosadi da ponavljaš jedno te isto?
Nacionalizam je i uništio državu.Lepo kaže jedan komšija: "nek se odvoje svi Slovenci,Hrvati,Šiptari itd.pa da vidimo šta će kome još da fali"
Izgleda da Srbima uvek nešto fali a najviše kada su sami sa sobom.

vlabaze

Elita
Poruka
17.941
Да ли мени нешто фали?
Не.
Национализам је појам који је растегљив као жвака,па можеш да лепиш шта ти је воља, а тада је све веома накарадно.
Сад зависи и како си накривљен, односно шта те буни...етнички, левичарски.
Е тај левичарски ти гураш кроз друштвену једнакост, ја сам пак за десничарски...по дрфиницији, мада ми ни лево није страно, али не "левичарски".
Е сад, да ли и ово спада под:
" Moguće da će neko i razumeti ovo-ja ne. "

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.804
По закону то треба да је јавни податак, али...
Сакривају јер знају да би народ негодовао. Веровотна постоји зацртана цифра, квота.. Колико уселити до одређене године. Не пише се добро Србији ни ЕУ..

vlabaze

Elita
Poruka
17.941
Више Србији.
Потписи се налазе на поприличном броју докумената, реадмисија је у питању (...повратак лица која неосновано бораве на територији неке државе...) то је кост у грлу!

Мој став је мало тврђи и ја то видим као трговину људима.
Новац је у игри, као и завлачење у наше, ионако плитке, џепове.
Веома мутно, подмукло...

жежени

Iskusan
Poruka
5.325
Заобиђи немаш појма о материји о којој причамо. Слаб си играч за ову дискусију. Аматер.
Ти имаш? Извори су ти који? Пун ми је вас паничара и будала са том мигрантском пропагандом. Највише ме нервира што ми продајете екстремно глупу пропаганду, али екстремно. Колики идиот треба да будеш да се примиш на то?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.