Quantcast

Srbija i Crna Gora - Holandija

FLUID

Poznat
Poruka
7.918
Koga interesuje može da na sajtu http://www.artija.net/ pogleda i pročita rubliku sa duhovitim komentarima i karikaturama u vezi i oko Svetskog prvenstva koju uređuje jedan moj prijatelj. Na prvoj stranici sajta se nalazi link pod nazivom MUNDIJALoptizmi (stranica se otvara u mainFrame-u pa nema direktni link). Ko je kreativna može i da sarađuje na tu temu. Informacije o kontaktu su na dnu stranice.

torrente_bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.227
Ako im damo gol u prvih 20 min . ima da popijemo petardu samo takvu.
Najbolje da bude poluvreme 0-0,pa ako nas ukenja sto kasnije da damo taj gol.
Jer znajuci iz dosadasnjih iskustava nasi ce da igraju kao pickice.
Recimo kao Poljaci protiv Ekvadora.

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Ne shvaćam Petkovića. Ja sam mislio da su vam Koroman i Žigić ponajbolji igrači. Ljudi sjede na klupi, a najjačeg svjetskog driblera prati (tj.pratio je) loši Đorđević. Nisu ovi Nizozemci neranjivi, možete uzeti bod (ako Kežman prestane padat).

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
Nevernik u to:
nije katastrofa.
naši su u španiji pokazali da mogu da se vrate kada gube...pokazalo se da je greška što je nenad đorđević zaigrao,nije dorastao robenu,što se u nekoliko navrata videlo.koroman je pravo osveženje,šteta što nije igrao od početka...kežman na poluvremenu mora da izađe,nadam se da će ući ljuboja,pošto je savo naš najbolji igrač u prvom poluvremenu,a njega ne vidim u tandemu sa žigićem.duljaj,nađ i jevrić standardno dobri,predrag đorđević i stanković sasvim solidni.
šteta je što smo u jednom trenutku krenuli grlom u jagode i primili jeftin gol.
u svakom slučaju,verujem da možemo do nerešenog rezultata ili pobede u drugom poluvremenu...

68charger440:
Neznam stvarno sta Milosevic trazi u reprezentaciji. On kad sutira kao da cilja samo golmana.
ne znam koju si ti utakmicu gledao... :roll:

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.208
E jbg kad pricamo ovde mesec dana namoj Petko da se zayebavash. Ali njemu ne vredi govoriti.

Holandija nikad gora, a mi se branimo.

Shto je najgore Petko je cuvao svoje svete krave pa sad nema ko ni da udje sa klupe.

Jedino mozda Ergic umesto Nadja.

A evo zamenio je Savu sa Zigicem, umesto da ubaci Ljuboju umesto Kezmana.

I shta cemo sad kad izgube da dobijemo Argentinu?