Srbija i Crna Gora - Holandija - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

emo_010-1.jpg
 
Holandjani se totalno povukli od kad su dali gol a mi celu utakmicu ni jednu pravu sansu nismo stvorili,jos se na kraju vuku ko mrcine,ko da imaju po 5 banki....unishtila nas je serija mnogobrojnih teshkih pripremnih utakmica......placamo danak velicanstvenoj obedi nad reprezentacijom Koruske.
Ako Van Basten bude igrao ovako protiv gaucosa i slonova izgubice obe.Ali nama to ne vredi jer mi gol necemo zabiti na ovom prvenstvu,jos je i dobro ispalo,"samo"1:0....ja sam mislio bice bar 2:0 ili neka totalna blamaza ko 2000.
Realno, za ovakav tim ovaj rezultat je maximum.
 
68Charger440:
Igrali i nismo lose, ali nismo jednu pravu sansu stvorili tokom utakmice.


Bilo je sansi,sudar save i kezmana,tad je bila sansa, dva -tri odlicna koromanova suta nakon finti su bile sanse ma igralo se dobro na sredini narocito u odbrani petko pravi fatalnu gresku, jer lepo se videlo da jedino duljaj moze da cuva robena kada je to uradio u drugom poluvremenu roben je bio zatvoren, i presao je cak desno ali se ni tamo nije proslavio protiv dragutinovica, dakle duljaj je bio covek koji je morao da cuva robena a gavrancic je dobar igrac ali za zadnjeg veznog i desnog beka ne za centralnog beka,ne n ne jer bez obzira sto dobro skace i postavlja se on je za cd poziciju isuvise spor, roben mu je pobegao i gotovo,pa-pa-cao! Mec smo izgumbili,vidicevim parnim kartonom protiv BOSNE to da znate ,jer da je on bio tu gavrancic bi bio desno vidic na centralnom i gotovo! A ovaj tim treba da shvati da treba dati gol, ima tu ljudi koji to mogu ali nema ko da da zavrsni pas tu nemamo igraca, to moze u ovom timu samo vukic i to onaj vukic iz belgije! Ali vukic je bio povredjen i to je pitanje koliko je sada spreman!
 
E pa brate jbg!
Mozemo sad da pricamo sta bi bilo kad bi bilo!
Da je bio vidic ne bismo primili gol.......a ko bi dao gol?
Argentina ce da nabushi holandiju,naucili su na nasim greskama,samo zaustave Robbena i to je to!
A za Arg moze da da gol ko hoce!
Iskreno mislim da necemo proci grupu,a ako prodjemo bice neshto kao i na evropskom za mlade u zadnjem minutu!
A uvek je ono ako ovi dobiju sa manje od 2 gola razlike a mi dobijemo Slonove sa preko cetiri mozemo da prodjemo!

Srecno plavi!
 
Ma nasima je oduvek bila losa taktika, uvek igraju defanzivno. Protiv Holandjana je najprostija taktika: loptu prebaciti na njihov teren i problem je resen, jer se oni tu najmanje snalaze i gube kontrolu. To je oduvek protiv njih bilo.

Napad nam je uzasan. Savo Milosevic je dosta kocio i trebao je biti pre izbacen, Ljuboja i Koroman pre ubaceni. Cak ni Stankovic se nije pokazao, mogu reci da je i on dosta lopti predao Holandjanima time sto uopste ne ume da centrira, aman uopste.

Odbrana je fenomenalna. Samo sto se ipak treba da ti gol. A to je najvaznije.
 

Back
Top