Srbija i Crna Gora - Argentina - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

FLUID:
Od svih igrača jedino se Kežman izvinio naciji, i to za crveni karton. Svi drugi su imali izjave tu i tamo, a Stanković me je baš nasmejao u ovom teškom trenutku kad je rekao da je protivnik bio izuzetno jak i da je bio bolji. :shock: :lol: Jaoooooo kakavu dijabolu imamo u reprezentaciji pa to još nije viđeno.

Ajde neka igraju i protiv Slonova i nek dovlače svoje guzice kući da na miru gledam Svetsko prvenstvo.

Jesi li ti bre cuo sta je Petko izjavio? :lol:

Kaze ovako : mesecima sam imao u glavi taktiku koju treba da primenimo protiv Holandije i Argentine ali sam je u poslednjem trenutku promenio i doziveli smo blamazu :lol:
 
Bruka!!!!

Zivim u Juznoj Americi i ovo sto smo danas doziveli kao nacija bas je zalosno,bruka i sramota,bolje bi bilo da su predali utakmicu i manja blamaza,ovako ispadosmo smotani gubitnici.
Fali da izgubimo od Slonovace pa onda nikad vise da i ne idemo na Mundijal.

Ovde su svi mislili Srbija je sila u fudbalu, al danas doziveh sramotu,nasi levonogi uplaseni reprezentativci pokazase koliko su sposobni.

Nek se vise ne brukaju nek se vrate kuci da strikaju i modeliraju.
 
Ne mogu da spavam. Ovako nesto da nam pripreme? Ama kome da damo podrsku? Treba ih sve vezati i pustiti utakmicu da gledaju sami. Da vide kako izgleda banda nezahvalnika i idiota. Ti bi da im das podrsku? Jel da? Da nam se bolje smeju u lice!

Evo ti komentar ceskog reportera sa te utakmice: "Kada bi neko od ozbiljnih ljudi pre utakmice rekao da ce Srbija i Crna Gora izgubiti ovim rezultatom, odmah bi ga poslali na psihijatrijsko posmatranje i u dusevnu bolnicu na lecenje."

Pa ovu blamazu nije doziveo ni jedan narod na svetskim prvenstvima do sada. Nisu oni igrali za sebe i svoje zadovoljstvo. Igrali su za REPREZENTACIJU S&CG!
TREBA DA SE VRATE SVI REDOM KUCI NA CELU SA DILETANTOM SELEKTOROM!
Neka poslednju utakmicu odigraju rezervni igraci bez ijednog trenera i selektora na klupi.
 
ebi ga da je katastrofa jeste i to velika ali niko ne moze da kaze da su igrali lose u kvalifikacijama. A posle kvalifikacija nismo ni malo imali srece: Prvo smo izvuceni u najtezu grupu, pa i onaj skandal sa Dusanom Petkovicem, pa prvu utakmicu Vidic ne igra zbog suspenzije pa se posle i povredi, Ivica Dragutinovic se povredi pred sam pocetak sa Argentinom. Uz sve to i igrali su pod imenom drzave koja ne postoji i slusali "najlepsu" himnu. Ali presudno je to da su se stupci nase odbrane povredili a odbrana je bila oslonac nase repr. na kvalifikacijama. Ova ekipa nije zasluzila ovakav debakl ali.. Mozemo svi sad da krivimo igrace i Petka ali ipak oni su nas doveli na S.P. Pa sta ste vi ocekivali da cemo da ga osvojimo? Ali moglo je i malo manje od 6 komada!
 
enemy87:
ebi ga da je katastrofa jeste i to velika ali niko ne moze da kaze da su igrali lose u kvalifikacijama. A posle kvalifikacija nismo ni malo imali srece: Prvo smo izvuceni u najtezu grupu, pa i onaj skandal sa Dusanom Petkovicem, pa prvu utakmicu Vidic ne igra zbog suspenzije pa se posle i povredi, Ivica Dragutinovic se povredi pred sam pocetak sa Argentinom. Uz sve to i igrali su pod imenom drzave koja ne postoji i slusali "najlepsu" himnu. Ali presudno je to da su se stupci nase odbrane povredili a odbrana je bila oslonac nase repr. na kvalifikacijama. Ova ekipa nije zasluzila ovakav debakl ali.. Mozemo svi sad da krivimo igrace i Petka ali ipak oni su nas doveli na S.P. Pa sta ste vi ocekivali da cemo da ga osvojimo? Ali moglo je i malo manje od 6 komada!
Jel' ti to tesis nas ili sebe? Doveli nas do svetskog prvenstva i sta? Stali! Znam i za kravu koja je dala 25 litara mleka pa sutnula kantu i prosula.....
 
68Charger440:
Zar bi ti voleo vise da uopste nismo otisli na SP?
Jasno! Ne bismo doziveliu ovo sto smo doziveli a i dalje bismo mislili da smo svetska velesila u fudbalu a da samo nismo imali srece. Gledali bismo Zvezdu i nadali se uspehu.
A drugo, kada bih ti rekao ne, verovatno bi me ovde poslali na psihijatrijsko posmatranje ili u ludnicu na lecenje, kako rece ceski komentator.
 
E a da znate kako sam se posle smejao gledajuci ih, necete mi verovati.

Gledamo ja i drugar TV, prvo se nerviramo kao i svako, poceli cak i medjusobno da se svadjamo, pijemo zajedno i svadjamo se. Pa okrenuli posle da ih psujemo, pa kad ni to nije pomoglo, poceli da se smejemo.

Mogu da zamislim navijace koji su gledali uzivo pa otisli. Kako li je tek njima bilo, ne smem ni da pomislim a igracima... **** te, to me je najvise zasmejalo, kao u rimsku arenu, sami medju lavovima. Niko vise nije navijao za njih a oni jadni, molili onoga sudiju da sto pre svira kraj, kako bi prekratili muke i onakvo kasapljenje.

Kako li su izgledali onim Nemcima i ostalim, to ne mogu ni da pomislim. Vukli se po terenu kao mrcine i zapomagali... a ovi ih samo rendali pa rendali. K'o sargarepu, na suvo. Nisu smeli ni da pogledaju na tribine.

P.S.

Da znas samo kako sam se isto sada smejao dok sam ovo pisao? Suze mi posle na oci i stomak me zabole, kad zamislim sliku. Jedva i ovo napisah ovako polupijan i kroz suze. Smejam se sa drugarima vec nekoliko sati, glava ce da me zaboli.
 
Mnogi nasi navijaci u Nemackoj su najavili da nece ici da gledaju utakmicu sa Obalom Slonovace, a neki ce ici samo zbog stadiona u Minhenu. I ne treba da idu.
Selektor napada novinare kako su oni jedni od krivaca za katastrofu, posto su nazivali nasu grupu grupom smrti i da imamo slabe sanse, a sto ne spomene njegove fudbalere sto su pre utakmice govorili o pobedi, remiju, pocepacemo ih... Pa kakvo bre hvalisanje bilo za samo jedan primljeni go, bez ijednog poraza, pa protiv koga smo mi to igrali, protiv levih bosanaca, litvanije, san marina... sreca protiv spanaca, ma kad ti pink uradi marketing ode sve u ... sala na stranu, nas fudbal je puko od 92 godine, ne znam zbog cega mu se nanosi ovoliki znacaj, mozda zbog kladionica i milionskih honorara. Ovce ne bi mogli da cuvaju na travi, luzeri, glume manekene na travi, je*e im se za naciju kad ih njihovi klubovi bolje placaju, sto se ne ugledaju ja latinoamerikance koji su mnogostruko placeniji po klubovima, a srce bi dali da zaigraju za svoju reprezentaciju.
Najveci poraz na medjunarodnoj sceni je bio 1920 (Cehoslovacka-Kraljevina SHS 7:0), a na svetskim prvenstvima 6:1, od Urugvaja 1930.
Znam da posle svakog poraza slede raznorazne kritike i komentari ali kad neki rezultat udje u istoriju, e to je za prepricavanje
Sta ce da urade kosarkasi septembra meseca, samo da nas ne obrukaju kao prosle godine na svom terenu, a sad, desetak hiljada km dalje, videcemo. "Al` kad te neko pozove iz milosti da dodjes, zove te kao autsajdera."

Kakva drzava takav i sport - nedefinisano
 
JekaiGeorge:
Definitivno si ziveo u zabludi, ali si shvatio istinu. Nasi zasluzuju da izgube. Gledaj sina i uzivaj, pusti ove matore kretene...
Eto, da se vratim na tvoj prilog. Koji **** me tera da se vracam na ove stranice i nerviram? Vidim da se nerviraju svi koji pisu. Pa sta nam to treba? Idite ljudi SVOJIM poslom, pustite nasu "reprezentaciju " u zaborav.
Odoh da gledam SEMILI-KOLIN, omladinci. Poslednja utakmica . Mi drugi oni 11-ti. Do Semila je 100 kilometara a utakmica pocinje u 10,15. 'ajd' zdravo, idem malo da pustim mozak na pasu i da uzivam u fudbalu.
 
Eto, sada je 3 sata i ja se vratio, rucao i zadovoljno sedam za ovu cudnu spravu. Pobedili smo 3:1 a Stefan dao hek-trik, onaj pravi, tri komada za redom u jednom poluvremenu (drugom). Taj jedan smo dobili u poslednjoj sekundi iz slobodnog udarca. Sudija odmah odsvirao kraj. Ako, neka su ga dali, to im je poslednji u ovoj ligi.Ispadaju. Trebala im pobeda ali ovaj moj se zainatio i hteo da osveti S&CG. Trener ga posle utakmice pitao:"Sto te nisu pozvali u reprezentaciju?Bilo bi 6:3?"
Yebi ga, ne pozivaju sedamnaestogodisnjake. Igraju matorci, umorni i od zivota i fudbala.
 
Ovo je bruka i sramota!Jeste da sam navijala za nase,ali sam znala da cemo izgubiti,medjutim sa ovim rezultatom.......Sramota!Sto kaze onaj komentator ovako se pobedjuju samo neke africke i azijske zemlje koje nikad za fudbal nisu cule.......Ne znam sta je trebalo Kezmanu da izvuce crveni karton,mada i bez njega i sa njim nista ne bismo uradili!Najzalije mi je Ilije Petkovica sto je isto kao i njegov sin podlegao pritisku novinara,jer se videlo da je ekipa bila totalno dekoncentrisana i nikada nisu igrali fudbal na ovaj nacin.U svakom slucaju mnogo sam im se nasmejala ali sam bila na ivici placa kada sam videla Iliju petkovica na konferenciji......i sada ga novinari teraju da da ostavku.....sramota...A fudbaleri treba da se stide sto nisu dosli na tu konferenciju......sram ih bilo!
 

Back
Top