Srbija i Crna Gora - Argentina - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Postavlja se realno pitanje treba li uvesti obaveznog psihologa u reprezentaciju...
Koliko ja vidim problem je ovde mentalne prirode i u potpunosti odlikuje mentalitet naseg naroda...
Neko treba te ljude da nauci filozofiji pobede!!!
Svako od njih zna da igra fubal, i ma sta drugi govorili nije mala stvar doci na svetsko prvenstvo...
Sta se od tog trenutka desava u njihovim glavama, samo oni znaju...
Ali da je dobro - nije...
 
Blamaza je slaba rec za ovo "ostavljanje duse na terenu".Ko to kaze da selektor nije kriv?
Pa on ne zna ni osnovno pravilo u fudbalu da kada igra protiv niskih igraca, a u timu ima samo visoke, treba da igra KROZ VAZDUH a ne po zemlji. Ne uvodi Zigica a koji ce mu **** nabacivanje u 16 kada tamo ima penzionera Milosevica koji ne moze da se odcepi od zemlje i kepeca Kezmana ( posle ga nije ni imao) I taj debil dozvoli sebi da dobije crveni karton!!!! Bice jos veca bruka protiv slonova. Oni se bore, to ste bar videli protiv Holandije.
Ljudi ovako ne igra ni Mihajlovacki "SELJAK". Mihajlovcani su ponosni na ime svoga kluba a ja bih ga dodelio nasoj reprezentaciji i selektoru.
Ovo je tragedija za srpski narod. Ovo prvenstvo je bila poslednja nada za radost posle onoga sto nam rade politicari. A video sam malopre i "junacku srpsku zandarmeriju" kako na kosarkaskoj utakmici pendreci i "ubija" nevinu decu.
NECU DA SE VRATIM U SRBIJU DOK GOVNA I GOVEDA VODE POLITIKU I ZANDARMERIJU!!!!

Stoko izadji iz torova i pogledaj po svetu kako izgleda demokratija!!!
Valjda ce ti biti jasnije koga treba da postavis da vodi drzavu, policiju,sport....
E narode, sto ih ne pobacate u Dunav da otplivaju govna...

GDE JE KRALJ?
 
nakon poraza od holandije, povrede vidica, povrede dragutinovica, ranog pogotka argentine, a uzeci u obzir slabu psiho-fizicku spremnost nasih igraca, ovakav debakl se mogao i ocekivati. jos uvijek sam uvjerenja da smo npr. igrali 1.utakmicu protiv argentine u najjacem sastavu (s vidicem), odigrali bi najmanje nerijeseno.
takođe mislim da se ne treba sada utrkivati u olajavanju igraca, vec im treba dati podrsku koja im je neophodna da sto prije izađu iz krize i bar u 3.utakmici protiv obale slonovace sacuvaju ugled naseg fudbala.
no, i sam sam sklon vjerovanju da je za potpuni oporavak nase reprezentacije potrebno puno vise vremena, te ocekujem poraz i u susretu sa slonovima koji su pokazali da su veoma jaka ekipa i prava je steta sto nece ucestvovati u 2.krugu takmicenja.
 
Poraz se mogao ocekivati ali samo zbog nase nemoci i neznanja ili ovakvo bruku bas i nisam ocekivao.Ipak mislim da petka treba najuriti sto pre i mozda dovesti nekog sa strane.......
Culi ste komentare na RTS-u za vreme utakmice "mi smo igrali dobar defnzivan fudbal u kvalifikacijama,igra se zasnivala na odbarni..." pa kakav je to defanzivan fudbal takvo nesto ne postoji
fudbal se igra da bi se dao gol a ne da bi se izvuklo 0:0 ...Kada je bilo ko od vas otisao na fudbal sa ciljem da se samo brani ako ste vec tako losi onda bolje ostati kod kuce ............
A onda cim primimo gol mozemo slobodno da predamo utakmicu
 
Od svih igrača jedino se Kežman izvinio naciji, i to za crveni karton. Svi drugi su imali izjave tu i tamo, a Stanković me je baš nasmejao u ovom teškom trenutku kad je rekao da je protivnik bio izuzetno jak i da je bio bolji. :shock: :lol: Jaoooooo kakavu dijabolu imamo u reprezentaciji pa to još nije viđeno.

Ajde neka igraju i protiv Slonova i nek dovlače svoje guzice kući da na miru gledam Svetsko prvenstvo.
 

Back
Top