Srbija gej tigar! Treći u svetu po udelu pasivnih gay muškaraca

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
53.861
Po istraživanju gay portala Grinder, Srbija je treća zemlja u svetu po broju pasivnih gay muškaraca po broju stanovnika (oni koji samo vole da primaju u guzu, ne i da daju).
Ispred nas su samo Danska i Japan.

Neka smo bili pretposlednji u Kataru, bar u nečemu da ponesemo bronzu!

Sledeće godine očekujem barem srebro.

1671786388581.png
 
Po istraživanju gay portala Grinder, Srbija je treća zemlja u svetu po broju pasivnih gay muškaraca po broju stanovnika (oni koji samo vole da primaju u guzu, ne i da daju).
Ispred nas su samo Danska i Japan.

Neka smo bili pretposlednji u Kataru, bar u nečemu da ponesemo bronzu!

Sledeće godine očekujem barem srebro.

Pogledajte prilog 1274410
Anketu su sprovodili na Krstarici. :mrgreen:
 
За нас необавештене, шта то значи пасивни геј. И када је и како урађено истраживање. Знате, свако истраживање мора имате неке основне методе које су користили. Па ме интересује. Иначе немам проблем ни ако смо први, него чисто ме занима шта ову вест издваја из фикције.

Мада видим да је данас најезда неких антисрпских тема на овом српском форуму. Увек је иначе навала, али данас је нешто посебно.
 
За нас необавештене, шта то значи пасивни геј. И када је и како урађено истраживање.
Postoji aplikacija Grinder koju koriste gay osobe u celom svetu da nađu seksualnog (ili emotivnog?) partnera. Nešto slično kao što je Tinder za heteroseksualne osobe.

U toj aplikaciji, svako piše šta voli, pa se po tome i biraju međusobno.

Oni samo izvuku statistike za sve zemlje u svetu, i to je to - ekstremno jednostavno, a i pouzdano.
 
То је твој председник.
Добро, ајде да прихватим то што дође из твог поремећеног мозга, али он је један. Али како смо због њега на трећи на свету. Да ниси случајно и ти Алтеру. Ако јеси, онда нисмо за треће, већ за најмање друго место.
 
Добро, ајде да прихватим то што дође из твог поремећеног мозга, али он је један. Али како смо због њега на трећи на свету.

У истраживању су бројали све чланове Српске напредне странке.
 
Postoji aplikacija Grinder koju koriste gay osobe u celom svetu da nađu seksualnog (ili emotivnog?) partnera. Nešto slično kao što je Tinder za heteroseksualne osobe.

U toj aplikaciji, svako piše šta voli, pa se po tome i biraju međusobno.

Oni samo izvuku statistike za sve zemlje u svetu, i to je to - ekstremno jednostavno, a i pouzdano.
Сада ми ја мало јасније. Али из тога што си написао, поново не може да се извуче закључак за било коју земљу колико има пасивних гејева на свету, већ само одакле највише људи користи ту апликацију. А у том случају трећи по броју би били из Србије. Што опет није нереално, имајући у виду да је овде тешко да ће геј популација на улици тражити партнера, јер би вероватно били вербално и физички нападнути.

Дакле када се само мало укључи мозак види се да је наслов ове теме комплетно идиотски и малициозан. Штавише, по овоме што си објаснио, где је геј популација приморана да користи друштвене мреже, пре би се извукао закључак о одбацивању геј опредељења на овим просторима.
 
За нас необавештене, шта то значи пасивни геј. И када је и како урађено истраживање. Знате, свако истраживање мора имате неке основне методе које су користили. Па ме интересује. Иначе немам проблем ни ако смо први, него чисто ме занима шта ову вест издваја из фикције.

Мада видим да је данас најезда неких антисрпских тема на овом српском форуму. Увек је иначе навала, али данас је нешто посебно.
Pasivni je primac, aktivni davac. Taj portal ima statistiku koliko gay-eva iz koje zemlje posecuje taj sajt, Na isti nacin posetom sajtova se odredjuje
kolko ima Windows, koliko Linux, i ostali, kolko kojih telefona, itd...
 
У истраживању су бројали све чланове Српске напредне странке.
Да су бројали све били бисмо апсолутно први, док би следећи на листи био на нивоу Јеремићеве секте. Дакле и теби је јасно да је ово "истраживање" глупост, а да је твоја констатација ретардирана.
 
Сада ми ја мало јасније. Али из тога што си написао, поново не може да се извуче закључак за било коју земљу колико има пасивних гејева на свету, већ само одакле највише људи користи ту апликацију. А у том случају трећи по броју би били из Србије. Што опет није нереално, имајући у виду да је овде тешко да ће геј популација на улици тражити партнера, јер би вероватно били вербално и физички нападнути.

Дакле када се само мало укључи мозак види се да је наслов ове теме комплетно идиотски и малициозан. Штавише, по овоме што си објаснио, где је геј популација приморана да користи друштвене мреже, пре би се извукао закључак о одбацивању геј опредељења на овим просторима.
Grinder ima 13 miliona aktivnih korisnika mesečno. Dakle više je nego jasno da svaka zemlja ima itekako validan statistički uzorak, imajući u vidu da sada čak i najsiromašnije zemlje na svetu imaju pristup pametnim telefonima (zapravo sad je skoro jednak broj telefona i punoletnih stanovnika na planeti, koliko sam nešto čitao)

Ne postoji nijedna zemlja koja nema Grindr korisnike. Pošto su okvirne populacije svih zemalja poznate, kao i broj korisnika aplikacije u svakoj zemlji, lako je izračunati i koja zemlja ima najveći udeo pasivnih gej muškaraca.

Ne znam zašto to nekoga toliko trigeruje, osim ako i sam nema neku ličnu frustraciju.
 
Po istraživanju gay portala Grinder, Srbija je treća zemlja u svetu po broju pasivnih gay muškaraca po broju stanovnika (oni koji samo vole da primaju u guzu, ne i da daju).
Ispred nas su samo Danska i Japan.

Neka smo bili pretposlednji u Kataru, bar u nečemu da ponesemo bronzu!

Sledeće godine očekujem barem srebro.

Pogledajte prilog 1274410
Јеси ли ти проверавао све становнике или си сам учесник анкете, па на основу својих склоности доносиш суд о целој Србији?
 

Back
Top