Srbija dostavlja podatke o Purdi

Hrvatska nema tajne tjeralice. Ovog ljeta kad su Srbi navalili na more mnogi srpski građani su se raspitivali da li su na tjeralicama. Kod nas je otvoren odjel u ministarstvu pravosuđa gdje je svatko mogao podnijeti molbu i da mu se kaže da li ga se traži ili ne. Sve tjeralice su javne i imaš na mup.hr

Nema tajnih tjeralica.

Hrvatska nema tajno, već javno teranje. To smo već raspravili.
Zanimljivo je to podnošenje molbi, ali LIČNO. Dođete na šalter, podnesete molbu, oni Vam kažu da ste na poternici i - uhapse Vas. Još gore: uhite Vas.

I neće biti nikada zaboravljeni.

Sećamo ih se i mi. Toliko su časni da im je slika na svakoj banderi u svetu.

..ja bih ublazio...tonalitet..dovoljno je da plate novčane odstete..zarobljenicima..srbijaskih.logora...(postoje medicinske dokumentacije)...i da plate ono sto su porušili u Hrvatskoj...mislim da je to..pošteno..a kasnije se onda mozemo...dogovoriti...o ostalim"sitnicama"...

*** које сти ви слине...само уживајте док не скине Србија ову гамад са власти па ћеш видети све шта имамо да кажемо о вама и свему што сте радили и радите....од 5 фебруара ове крећемо да рушимо...а после ћемо са вама и вашим тужбама да расправимо све како треба...не бригај...од Јасеновца па до Олује и Бљеска....тј од геноцида до геноцида....

Poslednja izmena:
Tihomir Purda..treba da:
1) trazi javno izvinjenje o države Srbije...
2) odštetu za pretpljene tjelesne povrede koje je zadobio u Srbijaskim logorima
3)odštetu invalidnost i trajnu..zdravstvenu skrbu u Hrvatskoj..na trošak države Srbije...
4) novčano obeštećenje od države Srbije...
ako sam nesto zaboravi..neka netko nastavi popis...
..da i kamate i PE DE VE na sve to...

Nisi sve nabrojao na šta taj Purda
ima pravo.
Nisi spomenuo da mu se o trošku Srbije izgradi
kuća na Svetom Stefanu ili Makarskoj.
Za prerpljene duševne boli....

Hrvatska nema tajne tjeralice. Ovog ljeta kad su Srbi navalili na more mnogi srpski građani su se raspitivali da li su na tjeralicama. Kod nas je otvoren odjel u ministarstvu pravosuđa gdje je svatko mogao podnijeti molbu i da mu se kaže da li ga se traži ili ne. Sve tjeralice su javne i imaš na mup.hr

Nema tajnih tjeralica.

Čuo sam za to.
Stala i deca u red,sve onako u kupaćim gaćama,
uhvatili se za ruke i čekaju pred "Odjelom za
domovinske skrbi i pričuvbe"...
Doduše,nije važilo za decu ispod 6 godina,
jer se smatralo da nisu mogli nositi "strojnicu".
Nakon kontrole "antidomoljubnih" spiskova,
na izričiti "naputak" dorojnika pričuvne
nazočne vojnice,
deci su dali po 5 kuna za sladoled,
i "ispričali" se za ovu promidžbenu gestu,
a sve u svrhu eliminacije srbo-ćetničkih ostataka....

Čuo sam za to.
nazočne vojnice,
Posle su im te kune ponovo pokupili da bi imali para za Sanaderovog odvjetnika.

Čuo sam za to.
nazočne vojnice,

Vidi, ili imaš nešto smisleno što ima uporište u činjenicama ili nemoj ništa.
Ako već nemaš argumente nemaj mi bježati u mitsko-avangardnu poeziju nego reci - nemam.

Koji je to Srbin uhapšen na temelju TAJNE tjeralice, daj mi jednog ? Kako uopće Interpolova tjeralica može biti tajna ? ne postoji u pravu "tajna tjeralica". Bit tjeralica je u tome da je javna.

Ustase su najgori degeni i zlocinci koji postoje u svetu. Hrvatska je prva pocela rat sa Srbima, proterala Srbe. Siptari isto proterali Srbe, Bosanski Muslimani isto prvi proterali Srbe. Vratice se itekako sve sto je ucinjeno, I Hrvatima i Siptarima i Bosanskim Muslimanima.

Samo polako........

Hrvatska nema tajno, već javno teranje. To smo već raspravili.
Zanimljivo je to podnošenje molbi, ali LIČNO. Dođete na šalter, podnesete molbu, oni Vam kažu da ste na poternici i - uhapse Vas. Još gore: uhite Vas.

Sećamo ih se i mi. Toliko su časni da im je slika na svakoj banderi u svetu.

ne lupetaj , ne na šalteru već telefonski, ne mora čak ni taj nego bilo tko od njegovih, to nije tajni podatak, to je javno dostupan podatak .

ne lupetaj , ne na šalteru već telefonski, ne mora čak ni taj nego bilo tko od njegovih, to nije tajni podatak, to je javno dostupan podatak .

Uvek iznova me oduševljava kućno vaspitanje koje Vi, susedi, širite ovim forumom. Verovatno ste mi se obratili s miljem kojim tepate Vašim najbližim precima.
Telefonom se ti podaci ne dobijaju, a javni su od skoro kada su ustupljeni srpskim vlastima. Koliko su tačni vidi se po tome što ih Hrvatska evo opet ažurira.

Uvek iznova me oduševljava kućno vaspitanje koje Vi, susedi, širite ovim forumom. Verovatno ste mi se obratili s miljem kojim tepate Vašim najbližim precima.
Telefonom se ti podaci ne dobijaju, a javni su od skoro kada su ustupljeni srpskim vlastima. Koliko su tačni vidi se po tome što ih Hrvatska evo opet ažurira.

Bravo majstore!
Precizno,kulturno,pismeno,dostojanstveno....
Svaka čast.
Treba pokazati ovim lažovima i drugu stranu Srbije!

nemoj me zjebvat, valjda ja znam o čemu se radi. Ministarstvo prasvosuđa je rješavalo pismene upite srpskih građana koje interesira da li su na nekoj od tjeralica. Nemoj me učiti molim te, valjda ja znam bolje od tebe. Dakle MP RH je veleposlanstvu HR u beogradu dostavilo sve spiskove i vaši su išli u naše velepols. da obiju podatak jesu na tjeralici ili nisu.

Nema tajnih tjeralica utuvi si to u glavu.

što se tiče kulture, volio bih čuti tvoj komentar o pisanju APATRIDA, i posebno paje....

Vidi, ili imaš nešto smisleno što ima uporište u činjenicama ili nemoj ništa.
Ako već nemaš argumente nemaj mi bježati u mitsko-avangardnu poeziju nego reci - nemam.

Koji je to Srbin uhapšen na temelju TAJNE tjeralice, daj mi jednog ? Kako uopće Interpolova tjeralica može biti tajna ? ne postoji u pravu "tajna tjeralica". Bit tjeralica je u tome da je javna.

Jesi li ti u realnosti "netačan" ili samo na Forumu!?
Ako nisi,kako rekoh, onda treba da ti je jasno da ne govorimo
o Interpolovim poternicama,koje su svakako javne,samim tim jer
su međunarodne.
Ovde je reč o tajnim,hrvatskim,spiskovima.
Spiskovima na kojima su samo srpska imena,
a vama služi za "internu" upotrebu.
A ti vampirski spiskovi permanentno se proširuju!
Na graničnim prelazima hrvatski policijski organi poseduju
te spiskove i postupaju po njima..,
Na spiskovima su u 98% slučajeva imena ljudi izbeglih
iz svojih kuća pri onim životinjskim vojnim akcijama
"Oluja" i "Bljesak",kada ste ih sa decom na rukama
isterali iz sopstvenih domova i pradedovske zemlje-
========================================
...A,sve to sa perfidno zakamufliranim ciljem sprečavanja
povratka za koji se deklarativno "zalažete",jer vas Brisel pritiska.
Eto,ti "neinformirani",tu je suština....
I,ne bacaj više pesak,natrunićeš sopstvene oči...!!!

nemoj me zjebvat, valjda ja znam o čemu se radi. Ministarstvo prasvosuđa je rješavalo pismene upite srpskih građana koje interesira da li su na nekoj od tjeralica. Nemoj me učiti molim te, valjda ja znam bolje od tebe. Dakle MP RH je veleposlanstvu HR u beogradu dostavilo sve spiskove i vaši su išli u naše velepols. da obiju podatak jesu na tjeralici ili nisu.

Nema tajnih tjeralica utuvi si to u glavu.
Malo je verovatno da ste svesni šta se dešavalo. Prvo je bilo telefonom, a sada pismeno. Na šta ćete sledeće da pledirate: neuračunljivost?
Tajni spiskovi su postojali do skora, kada je postignut dogovor da sve poternice mogu da se provere u ambasadama.
Posle hapšenja Tihomira Prdera, hrvatska je, nuto čuda, odjednom odlučila da ažurira svoje spiskove, a da joj se omogući da sama sudi dotičnom. Znači, Srbija je menjala jednog ratnog zločinca za nekoliko hiljada nevinih Srba.

Ustase su najgori degeni i zlocinci koji postoje u svetu. Hrvatska je prva pocela rat sa Srbima, proterala Srbe. Siptari isto proterali Srbe, Bosanski Muslimani isto prvi proterali Srbe. Vratice se itekako sve sto je ucinjeno, I Hrvatima i Siptarima i Bosanskim Muslimanima.

Samo polako........

"Ko je lud najposle, jel' Geda il' mi što se natežemo s Gedom?" :mrgreen:

Back