Србија дневно губи 800 милиона евра због корупције!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.225
Srbija dnevno gubi 800 miliona evra zbog korupcije

Tanjug | 07. 12. 2010. - 13:27h | Komentara: 20

Stalni koordinator Ujedinjenih Nacija (UN) u Srbiji Vilijam Infante je naveo na seminaru o antikorupcijskim merama i prilagođavanju u kompanijama, u Privrednoj komori Srbije, da Srbija svakog dana gubi od 400 do 800 miliona evra zbog korupcije i predstavnicima preduzeća preporučio da svi potpišu antikorupcijsku deklaraciju i da svako preduzeće donese pravilnik o sukobu interesa.

Nulta tolerancija korupcije je uslov za ulazak u Evropsku Uniju (EU), jer prava nisu na prodaju i građani i poslovni ljudi ne smeju da daju novac za ono na šta već imaju pravo, izjavio je šef ekonomskog i sektora za evropske intergacije Delegacije Evropske komisije (EK) u Srbiji Alberto Kamarata.

И шта сада рећи овим нашим бедним владарима, нешм преЦеднику, влади Србије и осталој багри. Шта рећи???

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.723

Stalni koordinator Ujedinjenih Nacija (UN) u Srbiji Vilijam Infante je naveo na seminaru o antikorupcijskim merama i prilagođavanju u kompanijama, u Privrednoj komori Srbije, da Srbija svakog dana gubi od 400 do 800 miliona evra zbog korupcije i predstavnicima preduzeća preporučio da svi potpišu antikorupcijsku deklaraciju i da svako preduzeće donese pravilnik o sukobu interesa.

Nulta tolerancija korupcije je uslov za ulazak u Evropsku Uniju (EU), jer prava nisu na prodaju i građani i poslovni ljudi ne smeju da daju novac za ono na šta već imaju pravo, izjavio je šef ekonomskog i sektora za evropske intergacije Delegacije Evropske komisije (EK) u Srbiji Alberto Kamarata.

И шта сада рећи овим нашим бедним владарима, нешм преЦеднику, влади Србије и осталој багри. Шта рећи???

Koje gluposti....800 MILIONA eura DNEVNO...:dash:

Ti NI NE ZNAS koliko je to 800 milona eura!

Drug Droid

Buduća legenda
Poruka
47.675
Pa ako je nulta tolerancija korupcije uslov kako su onda svetski poznati po korupciji Bugari postali punopravni clanovi hahaha :D

Ih ko da je to clanstvo nesto posebno. Kao sto vidimo Bugari su i dalje sirotinja a godinama su clanovi.

Nema nama boljitka ni pored deset EU ako se mi sami ne sredimo. A sa ovakvim politicarima i narodom to je nemoguce. Politicari maznjavaju sta god mogu a narod voli da zivi lose i da ga kradu. Mi smo u nirvani.

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.497

jaguar b p

Elita
Banovan
Poruka
23.453

Чињеница да се опозиционари овако гађају бројевима, показује да се не разумеју у економију те да им не треба поверавати привредно кормило.

Najverovatnije se radi o 800 000 evra.
Jel. Znači sad su počeli da lažu samo faktorom od 1000 puta, to je poboljšanje

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.497
jednom davno, men doslo iz guzice u glavu kad mi se vratio chek za rentu, vlasnik stana reko imas tri dana da platis ili izlazis na ulicu..
imo sam 27-8 godina tad, od tad su se desile drasticne promene, na bolje naravno.
srpska javnost je danas daleko starija od mene, neki prosek je 4.5 banke, hoce li nauciti?

Ma,pušti me,pušti....
sve su to gušti....
:whistling:

27E

Legenda
Poruka
51.415
ne znam za visinu te navodne sume, ali da sutra osvane srbija bez korupcije i mafije, sve bi pojeftinilo za min 30 %. a privreda bi se pokrenula u roku od 6 meseci

izaberite sami za sta ste?

posle proslih izbora najtragicniji dogadjaj je bila koalicija rezima sa kofercetom, po opstinama. korupcija je nastavljena i intenzivirana. da je dosla tada nova vlast pola bi `biznismena` i `referenata` zavrsilo pod istragom. ali, neka...sledeci put

gost 159032

Veoma poznat
Poruka
12.404

Чињеница да се опозиционари овако гађају бројевима, показује да се не разумеју у економију те да им не треба поверавати привредно кормило.

Jel. Znači sad su počeli da lažu samo faktorom od 1000 puta, to je poboljšanje

I to sto kazes, bolje je ostaviti ove na vlasti, neka kradu i dalje. :lol:

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.671

Trebaš im čestitati što vode antieuropsku politiku jer ti ionako nisi za Srbiju u EU. :hahaha:

Što više korupcije, antieuropskim snagama u Srbiji više vode na mlin. :per: