Srbija danas

Waterfall

❤️
VIP
Poruka
58.573
700.000 siromašnih 760.000 nezaposlenih

Press ekskluzivno objavljuje podatke iz prve socijalne karte Srbije, koja pokazuje da je 700.000 ljudi ispod granice siromaštva, dok je broj nezaposlenih dostigao 760.000. Dokument pod nazivom „Baza podataka o socijalno ugroženim kategorijama stanovništva svih gradova i opština u Srbiji" danas će u Vrnjačkoj Banji predstaviti ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić.

Iz ovog dokumenta vidi se da se broj korisnika socijalne pomoći povećava iz meseca u mesec, pa je sada koristi više od 185.000 ljudi, dok se oko 40.000 hrani u narodnim kuhinjama.

Jedan od šokantnih podataka je i negativna stopa prirodnog priraštaja u čak 130 opština u Srbiji, dok je u pojedinim broj stanovnika čak prepolovljen.

http://pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/158544/700.000+siromašnih+760.000+nezaposlenih.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo su tzv zvanicni podaci mada je realan broj siromasnih i nezaposlenih sigurno veci.
 
Још да су ти незапослени и неспособни,где би био крај овим смрдама лоповима на власти?Реална цифра незапослених је доста већа зато што велики број људи неће да ради 6 дана у недељи за 200е него те паре заради за неколико дана,кући.А будале на власти могу да краду колико хоће из буџета који ће бити све тањи јер су уништили огроман број радних места да би покрали некретнине,паре са рачуна фирми,пуне магацине и ко зна шта све и растерали људе који умеју нешто да направе својим рукама,без будала и неспособних мајмуна.
 
700.000 siromašnih 760.000 nezaposlenih

Press ekskluzivno objavljuje podatke iz prve socijalne karte Srbije, koja pokazuje da je 700.000 ljudi ispod granice siromaštva, dok je broj nezaposlenih dostigao 760.000. Dokument pod nazivom „Baza podataka o socijalno ugroženim kategorijama stanovništva svih gradova i opština u Srbiji" danas će u Vrnjačkoj Banji predstaviti ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić.

Iz ovog dokumenta vidi se da se broj korisnika socijalne pomoći povećava iz meseca u mesec, pa je sada koristi više od 185.000 ljudi, dok se oko 40.000 hrani u narodnim kuhinjama.

Jedan od šokantnih podataka je i negativna stopa prirodnog priraštaja u čak 130 opština u Srbiji, dok je u pojedinim broj stanovnika čak prepolovljen.

http://pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/158544/700.000+siromašnih+760.000+nezaposlenih.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo su tzv zvanicni podaci mada je realan broj siromasnih i nezaposlenih sigurno veci.

Извињавам се колегинице, но реалан наслов би гласијо, Serbia today.
Да не вређамо пријатеље.И просрпске водиче пућанства у будућност.Обећану.
 
a gde su onih 60 hiljada siromašnih što fale od tačne brojke nezaposlenih ?
Ти си тежак неписменко.Откуд ти идеја да су сиромашни и незапослени једно исто?Због тебе су западњаци направили серију ''Бекство из затвора''.Ти си онај дебели,ћелави,глу.пави чувар затвора који увек наебе.
 
Mnogo je vise nezaposlenih. Te republicke statistike su vise manipulativnog karaktera i ne treba ih uzimati ozbiljno.
Trenutno je u Srbiji svega zaposleno 37 odsto radno sposobnog stanovnistva, sto je daleko ispod evropskog proseka (64%, u razvijenijim zemljama izmedju 70-80 %).
Da bi dostigli evropski prosek prema procenama potrebna je minimum jedna decenija i to sa velikim privrednim rastom od 6-7 %, sto je jako tesko ostvariv scenario.

Siromasnih je iz godien u godinu sve vise, jer primanja ne samo da ne rastu, vec se i realno smanjuju zbog ogromne inflacije.
 
Ти си тежак неписменко.Откуд ти идеја да су сиромашни и незапослени једно исто?Због тебе су западњаци направили серију ''Бекство из затвора''.Ти си онај дебели,ћелави,глу.пави чувар затвора који увек наебе.

Aha...znači da ima samo 700 hiljada siromašnih, pismenko, da ?
 
Jedan od apsurda (u zemlji apsurda) je da je najsiromasniji jug Srbije a najveci br. korisnika soc. pomoci u Vojvodini..
То је зато што јужњаци не траже ништа и ћутке умиру а Војвођани траже и добијају и плус ако имају мало земље и нису лењи могу и да зараде и живе боље него да су у граду.
 
То је зато што јужњаци не траже ништа и ћутке умиру а Војвођани траже и добијају и плус ако имају мало земље и нису лењи могу и да зараде и живе боље него да су у граду.

bravo, i šta sad ?
 
Aha...znači da ima samo 700 hiljada siromašnih, pismenko, da ?
Има више али и далеко више незапослених.


Nezaposlenih je mnogo manje, jer masa ljudi radi nelegalno, jer su zainteresovani da vrše utaju poreza.
Нису луди да финансирају неписмене и неспособне мајмуне у Влади,општинама и државним агенцијама.
 
700.000 siromašnih 760.000 nezaposlenih

Press ekskluzivno objavljuje podatke iz prve socijalne karte Srbije, koja pokazuje da je 700.000 ljudi ispod granice siromaštva, dok je broj nezaposlenih dostigao 760.000. Dokument pod nazivom „Baza podataka o socijalno ugroženim kategorijama stanovništva svih gradova i opština u Srbiji" danas će u Vrnjačkoj Banji predstaviti ministar rada i socijalne politike Rasim Ljajić.

Iz ovog dokumenta vidi se da se broj korisnika socijalne pomoći povećava iz meseca u mesec, pa je sada koristi više od 185.000 ljudi, dok se oko 40.000 hrani u narodnim kuhinjama.

Jedan od šokantnih podataka je i negativna stopa prirodnog priraštaja u čak 130 opština u Srbiji, dok je u pojedinim broj stanovnika čak prepolovljen.

http://pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/158544/700.000+siromašnih+760.000+nezaposlenih.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo su tzv zvanicni podaci mada je realan broj siromasnih i nezaposlenih sigurno veci.

Ovih dana su radili (i rade) neke ankete, zvanicne (Republicki zavod za statistiku) o stvarnom broju nezaposlenih i njihovim primanjima,porodicnim.

Posle saopstavanja tih podataka (ako ih bude) videce se koliki je taj broj stvarno.

Jer ovo su podaci sa tzv. Biroa za zaposljavanje a oni nisu validni otkad je zdravstveno osiguranje nezaposlenih preslo kod Zavoda za zdravstveno.
 
Ovih dana su radili (i rade) neke ankete, zvanicne (Republicki zavod za statistiku) o stvarnom broju nezaposlenih i njihovim primanjima,porodicnim.

Posle saopstavanja tih podataka (ako ih bude) videce se koliki je taj broj stvarno.

Jer ovo su podaci sa tzv. Biroa za zaposljavanje a oni nisu validni otkad je zdravstveno osiguranje nezaposlenih preslo kod Zavoda za zdravstveno.

Ne verujem ja njima nista, samo gledaju da te ''skinu'' sa biroa
a i drzava, NARAVNO, ne zeli da prikaze realno stanje.
 
Smo mi Vojvodjani krivi što je jug siromašan ? Ne budi smešan, obrati se drugovima komunjarama koji su se više brinuli za braću slovence i hrvate, nego da ulažu u Srbiju.
Gde ti vidiš da neko krivi Vojvođane?Jednostavno,u Vojvodini je moguće da se normalno živi ako imaš voćnjak,baštu i živinu.I ne zahteva prevelik fizički i vremenski angažman.
 

Back
Top