Quantcast

SRBIJA-CRNA GORA PREDSEDNICI I BRACA

mercedes1974

Početnik
Poruka
24
Dali vladaje srbijom od strane a.vucica je identicno kao vladanje m.djukanovica crnom gorom .znamo da je tezak kriminal u cg,naravno od dolaska vucica na vlast povecao se kriminal i u srbiji ..znamo da se aca djukanovic obogatio zahvaljujici bratu kao i andrej vucic..ja mislim da je vucic sve prekopirao od djukanovica..i mislim da za srbiju nema spasa sa ovakvim sistemom i zakonima...

The Rise of Jagg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.411
Dali vladaje srbijom od strane a.vucica je identicno kao vladanje m.djukanovica crnom gorom .znamo da je tezak kriminal u cg,naravno od dolaska vucica na vlast povecao se kriminal i u srbiji ..znamo da se aca djukanovic obogatio zahvaljujici bratu kao i andrej vucic..ja mislim da je vucic sve prekopirao od djukanovica..i mislim da za srbiju nema spasa sa ovakvim sistemom i zakonima...
Ali Milo ne organizuje Happy jutarnji program protiv Vučića, a Vučić da.

Zato je ipak naš crnogorski brat Naivčina u celoj priči.

Mystic+

Legenda
Poruka
50.081
Najavio se i Milanović da će doći na obuku u Klan ...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.