“Srbija će u EU za 65 godina – u najboljem slučaju”

Pa šta je sad problem?
Jel Djelić onomad rekao da možemo birati izmedju "ubrzanja pristupa" ili nazad u stagnaciju?
Ako stagniramo nećemo ući nikad
A ako ubrzamo eto za 65 godina...


Nego slušaj ti mene, u poverenju, nit će se seljanka uda za siromaha nit će EU za Srbiju.
Treba decu u izdržavati....
Čime?

E zato ti je to tako...
Nema tu ljubavi, to samo u pesmi Južnog Vetra i Toto Kotunja

Nema problema, bar za mene. Ja otvaram temu da pomognem Krstarici da zaradi.
 
Mladi su sve gluplji, dodatno sto ih filujete glupostima na TV-u i upropastenim obrazovnim sistemom koji je sve gori i gori iz godine u godinu.

Obrazovni program danas :D
Ipak su "Kockica", " Čik pogodi", "Kolariću Paniću", " Neven" - out of date

Na primer:
- Pitam se pitam se, šta je to śto nije ni u kući ni van kuće?
- Ne bih znala kaz'ti śta je to što nit je u kući nit van kuće?
- E, to što nije ni u kući ni van kuće je - prozor!
- Ta nemojte kaz'ti...
:lol:
 
Nego slušaj ti mene, u poverenju, nit će se seljanka uda za siromaha nit će EU za Srbiju.
Nisu u pitanju pare. Poljacima su godinama davali milijarde kako bi ih razvili, sada ce Rumuniji i/ili Bugarskoj.

Problem je poverenje, niko u EU ne veruje da Srbija zeli clanstvo u EU i saradnju sa clanicama, a spremnost na saradnju i pridzvanje pravila je osnova zajednickog trzista EU.
Zato mi stvaramo balkansku EU.
 

Obrazovni program danas :D
Ipak su "Kockica", " Čik pogodi", "Kolariću Paniću", " Neven" - out of date

Na primer:
- Pitam se pitam se, šta je to śto nije ni u kući ni van kuće?
- Ne bih znala kaz'ti śta je to što nit je u kući nit van kuće?
- E, to što nije ni u kući ni van kuće je - prozor!
- Ta nemojte kaz'ti...
:lol:

Ima i onaj glavati som iz Nisa sto gura kokice u Yamahu itd.

 
A sama si budala. Pa kad ti pomislis da je neko budala onda to u stvari znaci da je on pametan. :)
čak i kada Aleksandar Vučić, priča da ,,unija nema alternativu"...da je ulazak u EU prioritet njegove politike, najvažniji korak Srbije...šta je onda Aleksandar Vučić...budala...lažov od samog rođena...psihijatrijski slučaj ili samo IZDAJNIK i LOPOVČINA
 
Ne, meni tab uredno placa.
Opa, novi momenti?
Pa do pre neku godinu nije imao ni za sebe?
Sećam se, tamo na odjelu uposlenih Gazda kaže nešta, ja iskreno napišem da je glupo a on, go pištolj, jedva dočeka da napiše:
"Bravo Gazda, baš sam ja to nešta mislija ali numem tako lepo da uvobličim"
Tako se napreduje, a ne ovo ko ja...
Kome treba iskrenost?
Samo u tralala pesmi za splavove... :kafa:

 
čak i kada Aleksandar Vučić, priča da ,,unija nema alternativu"...da je ulazak u EU prioritet njegove politike, najvažniji korak Srbije...šta je onda Aleksandar Vučić...budala...lažov od samog rođena...psihijatrijski slučaj ili samo IZDAJNIK i LOPOVČINA
samo samoubice nemaju alternativu, zato je tadic izgubio izbore kad je rekao da eu nema alternativu
 

Back
Top