Srbija bez nacionalne politicke opcije!!!

/POBEDNIK/

Poznat
Banovan
Poruka
8.061
Od vremena uvodjenja parlamentarizma u Srbiji, svi pokusaji desne nacionalne politicke opcije nisu uspjeli.
Radikali nisu vise parlamentarna stranka!
Vuk je odavno prisao evropskom fasistickom globalizmu!
Dveri su se neocekivano i prije vremena, demaskirale kao pozicijini nacionalisti!!!

Sta se ustvari desava sa srpskom nacionalnom politickom opcijom?????

Poslednja izmena:
Pitanje je bilo upućeno svima, koji simpatišu stranke tipa SRS, DSS i ostale šatro patriotske političke opcije.

Posto ne simpatisem ni SRS, a ni DSS, znaci nije pitanje meni upuceno!!!
Ali razumio sam te, ne radi se o nicijoj propagandi,
vec onom, sto Dveri cine ili ne cine??????
A upravo cine samo onoliko, da ne bi morali ciniti nista vise!!!:per::per::per::per::per::per:

Od vremena uvodjenja parlamentarizma u Srbiji, svi pokusaji desne nacionalne politicke opcije nisu uspjeli.
Radikali nisu vise parlamentarna stranka!
Vuk je odavno prisao evropskom liberalnom konceptu!
Dveri su se neocekivano i prije vremena, demaskirale kao pozicijini nacionalisti!!!

Sta se ustvari desava sa srpskom nacionalnom politickom opcijom?????

A sta je 'nacionalna politicka opcija'?

Sve su nacionalne...

A sta je 'nacionalna politicka opcija'?

Sve su nacionalne...

Jesu, moze biti pripadnoscu, ali politickom odredjenoscu nisu!!!
Nazalost, kod Srba se politicka opcija ne identifikuje sa nacionalnim interesom,
to se ukazuje potreba odbrane nacionalnog interesa, kroz nacionalnu politicku opciju!!!

Skoro sve politicke partije u Srbiji, nacionalne su pripadnoscu, a djelovanjem anacionalne!:mrgreen:

Poslednja izmena:
Mogli bi mi da imamo desnicu, sto da ne, prirodno je da postoji... Samo sto to kod nas podrazumeva obaveznu postapalicu "nas i Rusa 200 miliona"... sto nije nikakva ozbiljna politika.
Ako neko hoce to da izvede, mora da se radi na tome - sto ja ne videh. Ni pre 2000. a ni posle svakako.

Licno, smatram da sam desno od centra - jer mi levicarko pricanje o jednakosti zvuci samo kao izgovor za nerad nekih pojedinaca.

Mogli bi mi da imamo desnicu, sto da ne, prirodno je da postoji... Samo sto to kod nas podrazumeva obaveznu postapalicu "nas i Rusa 200 miliona"... sto nije nikakva ozbiljna politika.
Ako neko hoce to da izvede, mora da se radi na tome - sto ja ne videh. Ni pre 2000. a ni posle svakako.

Licno, smatram da sam desno od centra - jer mi levicarko pricanje o jednakosti zvuci samo kao izgovor za nerad nekih pojedinaca.

A sto mislis da Srbi nemaju demokratsko pravo da se zalazu za politicki nacionalni koncept "nas i Rusa 200 miliona" !!
Zasto bi to Srbima bilo zabranjeno????

Posto ne simpatisem ni SRS, a ni DSS, znaci nije pitanje meni upuceno!!!
Ali razumio sam te, ne radi se o nicijoj propagandi,
vec onom, sto Dveri cine ili ne cine??????
A upravo cine samo onoliko, da ne bi morali ciniti nista vise!!!:per::per::per::per::per::per:

Nije reč samo o Dverima. Reč je o kompletnoj šatro patriotskoj opciji, koja već dvadesetak godina ponavlja istu mantru a za Srbiju ništa nije uradila.

Doduše, kada pogledam njihove simpatizere

ne čudi me što uspevaju da prevare ljude i uživaju u opoziciji. :lol:

srbiji je nametnuta moda da se odrekne nacionalnog...
u srbiji se od 01.12.1918 na sve nacine pokusava ugusiti nacionalno....a od 05.10.2000--je samo finale tih teznji..

Reko vec!
Odgovor koji pokriva diktaturu socijalistickog proleterijata,
i dokazuje da se u Srbiji anacionalni koncept ne mjenja!!!

Sustina je u tome, da cemo i dalje srljati u svojoj propasti,
ukoliko ne uspostavimo ozbiljnu nacionalnu politicku partiju, koja ce biti brana nasem anacionalizmu!!!

Back