Quantcast

Србија ако жели да опстане мораће многе појединце да прогласи државним непријатељем!

nesko101

Veoma poznat
Poruka
12.263
Ауторска тема
Нажалост дошло је време да се мора активирати и овакав начин заштите Српских интереса.Заиста неће моћи дуго да се трпи подривање државе Србија а да се ништа не предузима.Зато што нема проглашавања многе су се продане Српске душе осилиле и нарушавају очување чак и минималних интереса Срба у другим чак и у сопственој држави.

kentaur Nesh

Poznat
Poruka
8.083
Ауторска тема
Нажалост дошло је време да се мора активирати и овакав начин заштите Српских интереса.Заиста неће моћи дуго да се трпи подривање државе Србија а да се ништа не предузима.Зато што нема проглашавања многе су се продане Српске душе осилиле и нарушавају очување чак и минималних интереса Срба у другим чак и у сопственој држави.
da stvarno imamo Vozda, a ne karikaturu, to bi vec bilo...

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.932
Ауторска тема
Tačno!
Dosta se love uzima od poreskih obveznika po Beogradu kroz razne takse i namete da bi se tim novcem plaćalo svašta i svako.
Čak i oni koji ne idu na posao u nepostojećim firmama ali uredno dobijaju republički minimalac i penziono.
Neki od njih i firme otvaraju po Beogradu, ali navedu penzionisane članove familije kao vlasnike dok obrću milionske cifre i ne poštuju radnike ni ovolicko.
Srbija mora stati tome u kraj.
Velika je to para za lelemude i znamo da će se oni boriti do poslednje kapi tudje krvi samo da ostanu u parazitskom modelu za koji smatraju da se podrazumeva ekskluzivno za njih.

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.932
da stvarno imamo Vozda, a ne karikaturu, to bi vec bilo...
da bi se imao vožd mora se imati svoja banka i svoja proizvodnja prasića a ne karikature od neradnika iz uvozničkog petooktobarskog lobija
i vašar od stranih ekspozitura banaka koje ti ni 10.000 evra ne pozajmljuju dok im ne odneseš detaljan lekarski sa urinokulturom

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
14.557
Ауторска тема

Prvo treba definisati šta i ko je državni neprijatelj.

kentaur Nesh

Poznat
Poruka
8.083
da bi se imao vožd mora se imati svoja banka i svoja proizvodnja prasića a ne karikature od neradnika iz uvozničkog petooktobarskog lobija
i vašar od stranih ekspozitura banaka koje ti ni 10.000 evra ne pozajmljuju dok im ne odneseš detaljan lekarski sa urinokulturom
eh, braco....ti bi da riknes prije no sto vratis kredit...e nece da moze...

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.932
znamo ti i ja....ali ko odlucuje?...onaj ko danas vodi Srblje najvise lici na onog Vodju iz pripovjetke Radoja Domanovica....
a da li ste čitali kojom zgodom pripovetku "Razmišljanje običnog srpskog vola"?
Autor je isti

Tu je lepo opisao narod kakav je...
I još uvek se nije promenio ni dan danas...
Takodje lepo piše KO odredjuje za koga da se glasa...
Možda nas samo stigli rezultati?

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.932
Što se vlasti tiče, to je najbolje opisao Branislav Nušić i malo odležao prdekanu zbog analitičkog kazivanja:

To vam je kao kad udjete u kafanu.
Šta vidite? Vidite šank, kelnera, ljude...
Onda se popnete na stolicu - tu opet vidite šank, kelnera i ljude ali onako sa visine.
Onda stavite stolicu na kafanski sto i popnete se.
Šta vidite?
Nikog i ništa!

E zato se robijalo nekada...

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.932
eh, braco....ti bi da riknes prije no sto vratis kredit...e nece da moze...
vi gospodine Neš gledate kroz prizmu čuvenog srpskog kumovskog pozajmljivanja para gde se pre pozajmice svima objašnjava da si vernik a da kum ne može da bude svako.
Šta će dubioznom kum bez para? To je samo dodatna muka uz postojeću.

Ja sam pomenuo iznos od 10.000 evra od karikatura banaka jer - one nemaju taj novac, prvo moraju da ga posude.
Pa zato proveravaju kome ga daju.

kentaur Nesh

Poznat
Poruka
8.083
vi gospodine Neš gledate kroz prizmu čuvenog srpskog kumovskog pozajmljivanja para gde se pre pozajmice svima objašnjava da si vernik a da kum ne može da bude svako.
Šta će dubioznom kum bez para? To je samo dodatna muka uz postojeću.

Ja sam pomenuo iznos od 10.000 evra od karikatura banaka jer - one nemaju taj novac, prvo moraju da ga posude.
Pa zato proveravaju kome ga daju.
ma slabo ja to kroz prizmu...samo sam se nasalio, malo....

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.932
ma slabo ja to kroz prizmu...samo sam se nasalio, malo....
nema mesta za šalu, kentaure dragi, došlo ratno stanje a neprijatelja nigde?
Sad da se zarati u Evropi jedino Balkanci nastavljaju da žive ujednačenim ritmom života.
Mi smo na dobro zaboravili, ima više od 30 godina...
Kad ti se neko prijateljski osmehuje u razgovoru pažljivo meriš u čemu je zajeb.

kentaur Nesh

Poznat
Poruka
8.083
nema mesta za šalu, kentaure dragi, došlo ratno stanje a neprijatelja nigde?
Sad da se zarati u Evropi jedino Balkanci nastavljaju da žive ujednačenim ritmom života.
Mi smo na dobro zaboravili, ima više od 30 godina...
Kad ti se neko prijateljski osmehuje u razgovoru pažljivo meriš u čemu je zajeb.
sve je tako, ali opet...sta je covjek ako napusti svaku nadu, kao pred Danteovim vratima...sjenka?....ljustura?...ali covjek vise nije...

Patata Caliente

Veoma poznat
Poruka
14.251
Ауторска тема
Glasaj za Vucica.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.751
Ма каква држава... Да смо ми озбиљни, првом приликом бисмо укинули покрајине, све остало је замајавање публике. Какви "државни непријатељи"? Нама су много већи проблем испирачи мозга односно таблоиди. Њих треба забранити.
Истребљење државних непријатеља смо већ пробали 1944-45, када је неколико десетина хиљада људи пострадало без суђења. Други су успели да побегну. Није то уопште решење.

Ми да спасавамо народ, док се сви не преселе за запад, то је много боља идеја. По толиким разним страним државама смо живели током историје па смо се ипак одржали.
Народ може да направи државу. Обрнуто не важи.

Poruka
7.032
Ауторска тема
Sta su Srpski interesi... :think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.