Quantcast

SRBIJA 3. AVGUSTA DOBIJA NOVI PARLAMENT: Zakazano održavanje konstitutivne sednice Narodne skupštine Srbije

rdeki

Elita
Poruka
17.738
Blago nama sa novim parlamentom. Na glasanje izašlo manje od polovine građana, a među onima koji su glasali (mogu misliti kako) je i moj odavno pokojni komšija.
Legitimno će predstavljati Srbiju.

Ne znam samo čemu uopšte i parlament, vlada, sudstvo i ostale institucije koje ne rade svoj posao, nego sam troše novac iz budžeta. Imamo mi predsednika koji je sve to zajedno.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.482
VAŽNO
U PONEDELJAK U 10 SATI konstitutivna sednica NOVOG SAZIVA SKUPŠTINE SRBIJE
većinu glasova na parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine osvojila je Srpska napredna stranka

Objavljeno: 01.08.2020. 11:34h

Konstitutivna sednica Skupštine Srbije biće održana u ponedeljak 03. avgusta u 10 časova, saznaju mediji.
Podsećamo, većinu glasova na parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine osvojila je Srpska napredna stranka.
Видим да почиње нови циркус јер у свим медијима жути тј.тзв..опозиција арлаучу на сав глас.........
Какво је ваше мишљење ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.482
Idemo sutra na proteste da sprecimo formiranje lazne, nelegalne i nelegitimne skupstine koja bi da promeni ustav i proda KiM.
Не фантазирај и не измишљај - стварно нема смисла........ КО ТИ ЈЕ РЕКАО ДА ЋЕ СНС ДА ПРОДА КИМ ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.482
СЗС: За нас конститутуивна седница парламента не постоји!
02-08-2020 13:37 Србија Политика
Удружена опозиција Србије која је бојкотовала изборе у данашњем саопштењу Савеза за Србију наводи да сутрашња конститутивна седница парламента, како то они виде, не постоји и да од сутра Србија и званично нема парламент.

Савез за Србију (Фото: Јутјуб)
Као аргумент за то наводе тврдње да 250 људи нису изабрани на легалним изборима и да њихову легитимност осопорава и већи део Европе, те да је реч о једном од ретких једностраначких парламената у целом свету.
У саопштењу понављају досадашње оцене о изборима и њиховим победницима, о кривцима за нови талас короне и обећавају борбу против такве власти, како кажу, свим врстама отпора и грађанске непослушности.

3BEP

Poznat
Poruka
7.985
VAŽNO
U PONEDELJAK U 10 SATI konstitutivna sednica NOVOG SAZIVA SKUPŠTINE SRBIJE
većinu glasova na parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine osvojila je Srpska napredna stranka

Objavljeno: 01.08.2020. 11:34h

Konstitutivna sednica Skupštine Srbije biće održana u ponedeljak 03. avgusta u 10 časova, saznaju mediji.
Podsećamo, većinu glasova na parlamentarnim izborima održanim 21. juna 2020. godine osvojila je Srpska napredna stranka.
Видим да почиње нови циркус јер у свим медијима жути тј.тзв..опозиција арлаучу на сав глас.........
Какво је ваше мишљење ???
Moje mišljenje je da je dobri Bog pogrešio što ti je dao mozak kad ga ne koristiš.Ceo državni vrh ti žut i natoguzan a vi serete o opoziciji..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.