SRBIJA 2000-2009

risim

Primećen član
Poruka
830
Još malo pa će punih devet godina od kako je došlo do tzv "demokratskih promena" u Srbiji, pa ajde da malo pretrkeljišemo rezultate još uvek aktuelne vlasti u izmenjenom obliku!!!

Loše odrađena privatizacija ili bolje rečeno katasrofalna, otpušteno blizu milion radnika, kriminal i korupcija u stalnom porastu, razorena vojska i njena imovina ili zapuštena ili prodata u bescenje, troškovi života skočili nenormalno, spoljni dug narastao na 30 milijardi evra, privreda pred bankrotom, banke i osiguranja u rukama stranaca..........

KAKVA BUDUĆNOST ČEKA NAS I NAŠU DECU???
 
Još malo pa će punih devet godina od kako je došlo do tzv "demokratskih promena" u Srbiji, pa ajde da malo pretrkeljišemo rezultate još uvek aktuelne vlasti u izmenjenom obliku!!!

Loše odrađena privatizacija ili bolje rečeno katasrofalna, otpušteno blizu milion radnika, kriminal i korupcija u stalnom porastu, razorena vojska i njena imovina ili zapuštena ili prodata u bescenje, troškovi života skočili nenormalno, spoljni dug narastao na 30 milijardi evra, privreda pred bankrotom, banke i osiguranja u rukama stranaca..........

KAKVA BUDUĆNOST ČEKA NAS I NAŠU DECU???

100% tacno sve sto si napisao....imalo bi tu jos sta da se doda ali *** nemam zivaca....sad ce doci da spamuju i dobices katanac...........
 
Sigurna li si? Malo previše pretpostavljaš za jednog gastarbajtera. Ti ima da ćutiš i da radiš ko crnac za malo evrića, za ostalo nisi...
A ti ima da cutis,i da i dalje drzis iskljucen mozak,pa kad ti Tadic kaze da opet trebas da biras Kostunicu,ima to da uradis ko bela lala.........................a kad ti kaze da glasas za Tomu,ima i to da uradis,i jos u guzicu da ga poljubis
 
.."Revolucionarni zanos i patos ubrzo su rasprseni pod naletom "oktobarskih prvoboraca", "dosovih spomenicara" novog jednoumnog sivila medija, ali i armije kameleona i prevrtaca. Srbija se preko noci nasla u ambijentu pretkomunizma, a njena demokratija ponovo na stranputici..."
Jovica Trkulja

...има ли још нешто да се дода?


.
 
Ako uzmemo da je Francuzima bio neophodan period 1789 - 1815 (revolucija, Napoleon) to jest 26 godina... Mogu onda da iznesem cistu pretpostavku da cemo i mi nesto slicno... Dok prodje cela jedna generacija. Pa ako uzmemo da je nas pocetak bio negde 1989... Vidimo se 2015. u redu i miru :)
 
Неки кажу да оних десет година није било добро,
неки кажу да ових сад десет година (ових девет је к`о 59 година) није добро...

ја се надам треће среће,...
.....од ових нових који нам буду исписивали следећих десет година!z:)

.
 
Svakako manje no što je srušeno u onih 10 pre 2000., ali to nije greška sadašnje vlasti.

Ne kažem da je sadašnja vlast nešto sposobna, štaviše, sam je često kritikujem, ali ne mogu se na njih svaliti svi grehovi sveta. To jednostavno ne stoji.

Ja tebe pitam shta je to sadashnja vlast uradila pozitivno za Srbiju?
Vidim priblizili smo se EU, problem KiM je reshen...
 
Još malo pa će punih devet godina od kako je došlo do tzv "demokratskih promena" u Srbiji, pa ajde da malo pretrkeljišemo rezultate još uvek aktuelne vlasti u izmenjenom obliku!!!

Loše odrađena privatizacija ili bolje rečeno katasrofalna, otpušteno blizu milion radnika, kriminal i korupcija u stalnom porastu, razorena vojska i njena imovina ili zapuštena ili prodata u bescenje, troškovi života skočili nenormalno, spoljni dug narastao na 30 milijardi evra, privreda pred bankrotom, banke i osiguranja u rukama stranaca..........

KAKVA BUDUĆNOST ČEKA NAS I NAŠU DECU???


Nemo da se vadiš na decu!
Kaži da brineš za svoje doope jer si navikao na samoupravljački sistem.
 
Još malo pa će punih devet godina od kako je došlo do tzv "demokratskih promena" u Srbiji, pa ajde da malo pretrkeljišemo rezultate još uvek aktuelne vlasti u izmenjenom obliku!!!

Loše odrađena privatizacija ili bolje rečeno katasrofalna, otpušteno blizu milion radnika, kriminal i korupcija u stalnom porastu, razorena vojska i njena imovina ili zapuštena ili prodata u bescenje, troškovi života skočili nenormalno, spoljni dug narastao na 30 milijardi evra, privreda pred bankrotom, banke i osiguranja u rukama stranaca..........

KAKVA BUDUĆNOST ČEKA NAS I NAŠU DECU???

Pozitivna kako god izgledalo (i kod nas isto s****, pa eto.. zivi se) Tj. postoje povoljni uvjeti za razvoj civilnog drustva, pa ce narod sve vise i vise postati socijalno osjetljiv i pametnije birati na izborima z;)

Vidim prati se Nik-Titanik z:)
 
Ja tebe pitam shta je to sadashnja vlast uradila pozitivno za Srbiju?
Vidim priblizili smo se EU, problem KiM je reshen...

Ja sam ti odgovorio da nije uradila dovoljno uz dodatak da situacija u zemlji nije krivica samo poslednje vlasti. Problemi Srbije su stariji od njene nove vlasti, a nekako mi se čini da ti to ne želiš da shvatiš.

Put ka EU u mnogim razvijenijim državama od Srbije koje nisu imale sankcije i sukobe na svojoj teritoriji je trajao duže nego ovaj put Srbije.
Ne ide se u EU - 'e, mi došli'.
Naravno da problem KiM nije rešen, jer je sadašnja vlast dovedena pred svršen čin. Kosovo se trebalo rešavati ranije, za vreme SFRJ.
 
Pozitivna kako god izgledalo (i kod nas isto s****, pa eto.. zivi se) Tj. postoje povoljni uvjeti za razvoj civilnog drustva, pa ce narod sve vise i vise postati socijalno osjetljiv i pametnije birati na izborima z;)

Samo ukoliko građani shvate kakva prava imaju u svojim rukama.

Civilna društva (popularno nazvana NVO) su najjače oružije koje građani imaju za uticanje na vlast svoje države.
 

Back
Top