SRBI UJEDINJENI PO PRVI PUT ! *** DELIJE & GROBARI ODLUCILI DA SAHRANE VLAST ***

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
44.733
Prema navodima pojedinih medija, navijači ova dva kluba potpisali su sporazum o zajedničkom delovanju.

I dok se vrh države po tom pitanju ne oglašava, u upravi Partizana kažu da će i tim povodom razgovarati sa svojim navijačima.

Ono što je bilo do skoro nemoguća misija danas je realnost. Od svog postojanja navijači Partizana i Zvezde nikada nisu bili ujedinjeni, čak ni po pitanju srpske reprezentacije.


http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=02&dd=23&nav_id=494823

17435157174d6571ed705fb350496522_extreme.jpg


:super:
 

Back
Top