Srbi uhapsili crnogorca pedofila

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Uhapšen zbog pedofilije
Beta | 05. 11. 2010. - 20:07h

Jedan crnogorski državljanin uhapšen je na osnovu Interpolove poternice zbog seksualnog iskorišćavanja dece, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.

Kako se navodi u saopštenju, Bajram Džudžević (62) iz Rožaja uhapšen je na osnovu međunarodne poternice Interpola Visbaden (Nemačka), radi dovršenja krivičnog postupka.

Viši sud u Novom Pazaru odredio je Džudževiću pritvor do ekstradicije.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/215697/Uhapsen-zbog-pedofilije

Auuuu, ovi soko pade u Srbiju.

Ovaj nije učio o čojstvu i junaštvu ? Ala bi ja ovo obesio ... :evil:
 
Je li ovo spada u političke teme ?

Спада, свакако. Ово је одраз односа између агресорске силе Републике Србије и поносне Милодукљаније вољеног друга, пријатеља, шефа, дилера ... упс, лидера Мила Ђукановића.
 
Спада, свакако. Ово је одраз односа између агресорске силе Републике Србије и поносне Милодукљаније вољеног друга, пријатеља, шефа, дилера ... упс, лидера Мила Ђукановића.

Ako je politička - da i ja nešto napišem ..
Da se svojevremeno reagovalo po Interpolovim potjernicama uštedilo bi se na novim nevoljama.
Za Arkana piše :" Jednu od potjernica Interpola pratila je njegova fotografija na kojoj kao kip stoji nasred prostorije s uperenim revolverima,
dok njegovi sudrugovi u zločinu ubiru plijen."
http://www.biografije.org/raznatovic.htm
 


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/215697/Uhapsen-zbog-pedofilije

Auuuu, ovi soko pade u Srbiju.

Ovaj nije učio o čojstvu i junaštvu ? Ala bi ja ovo obesio ... :evil:

Одлично. Још да почну да хапсе и остале мојтенегрине по Србији. Мафијаше, педере, директоре .. ма све што су остали овде после распада СЦГ треба паопсити......
 

Back
Top