Lacibg
Buduća legenda
- Poruka
- 26.498
Uhapšen zbog pedofilije
Beta | 05. 11. 2010. - 20:07h
Jedan crnogorski državljanin uhapšen je na osnovu Interpolove poternice zbog seksualnog iskorišćavanja dece, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije.
Kako se navodi u saopštenju, Bajram Džudžević (62) iz Rožaja uhapšen je na osnovu međunarodne poternice Interpola Visbaden (Nemačka), radi dovršenja krivičnog postupka.
Viši sud u Novom Pazaru odredio je Džudževiću pritvor do ekstradicije.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/215697/Uhapsen-zbog-pedofilije
Auuuu, ovi soko pade u Srbiju.
Ovaj nije učio o čojstvu i junaštvu ? Ala bi ja ovo obesio ...
