Quantcast

Срби су се грдно преварили јер радикал кад се преобрати може бити само кукавица

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.637
Ауторска тема
Знам да ово већину Срба неће ни дотаћи, нити занимати а најманје схватити поенту овог наслова јер авај страх од МОГУЋЕГ рата код Срба је достигао сам врхунац.Зато су Срби спремни све да трпе па од губитка Севера Косова и на папиру сада је ред да се изгуби Српство и у Црној Гори.Неко ће рећи па не може се опет против чланице НАТО и ту су у праву.Е сада се поставлја питање зашто Срби немају против меру да одврате непријатеље Српске православне вере?

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.637
odakle vama ideja da je izdajniku stalo do crkve?
Када је Бриселским спораумом предао у руке шиптарима још православних светиња на северу Косова.Јако мало Срба је знало колико има Српских светиња на северу Косова (погледајте православну карту) и колико су важни за Српски индентитет.Прошло му је ово и он само наставља даље и издајник је сада мала реч јер ово је трајно урнисање Српског православља.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.957
А бре човече јел ти не разумеш да Србин неће да ради, и да хоће да прода све што се може? И да Вучић ту само спроводи већинску вољу џабалебарошког народа који се продаје за пар кила брашна?

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.301
Знам да ово већину Срба неће ни дотаћи, нити занимати а најманје схватити поенту овог наслова јер авај страх од МОГУЋЕГ рата код Срба је достигао сам врхунац
Kakav stah od rata,ko jos veruje u glupost iz informera i ostalih krs medija.
Vozd mora da slusa naredjenja jer inace ima da ga nema.

3BEP

Poznat
Poruka
8.404
S
Kakav stah od rata,ko jos veruje u glupost iz informera i ostalih krs medija.
Vozd mora da slusa naredjenja jer inace ima da ga nema.
Veruju nažalost.Mahom starija populacija,ali i oni slabije inteligencije kojima je problem da uoče kad ih neko laže u lice godinama.Kao mita,dragan10,miso..

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.892
Када је Бриселским спораумом предао у руке шиптарима још православних светиња на северу Косова.Јако мало Срба је знало колико има Српских светиња на северу Косова (погледајте православну карту) и колико су важни за Српски индентитет.Прошло му је ово и он само наставља даље и издајник је сада мала реч јер ово је трајно урнисање Српског православља.
pa kad se covek bori kao lav i kada je pametan, em para i para nakupio, em ordenje, pa jel malo, ugled i cast, em nas je sve sramota koliko nam dobro ide, obaska sto mi idemo u eu, zaobilazno, sve je to preces preumljenja... cure mu bale, LAVU, tj. AVu

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.892
....и домаћин америчких секти које ће се раширити Србијом када урнишу ово мало преосталог православља.
E PA NECEMO DA SE LAZEMO
on je marioneta IZDAJNICKIH americkih klintonoidno-satanistickih sekti kojima je nosio 2 milke, a vi trebate da ga pitate ''pametnog'' 'oce li da trazi pare nazad sad kada ovima preti corka

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.