Srbi širom sveta 8. AVGUSTA protestuju protiv Vučića

Јао бре франак.
нема ту никакве опозиције!
То су једноставно протести Срба који бораве у страним земљама против Тираније Власти у својим матичним земљама.

колико пута си само гледао курде,тибетанце,па наше Протесте уочи бомбардовања,па опет курде,
па опет наше Протесте око сецесије Космета,па некад раније и шиптарске протесте против нас...

Слобода Свима!
јел ти знаш где уопште живиш?

Slučajno sam bio na jednim demostracijama i mogu ti reći da se jedva tridesetak skupilo.Sećam se da je jedna žena rekla: ja sam vlajna i opet
sam došla.U svakom slučaju taj što predvodi demonstracije mora da traži dozvolu od policije.Tada je bio Božić iz ulice mislim unterfeld strasse.
 
Počinjem da sumnjam hoće li uopšte biti demonstracije u Cirihu.Pojma nemam gde i u koje vreme će početi demonstracije?
Hoće li biti neko iz opozicije?


Bice samo i iskljucivo najveca opozicija ovom idiotskom rezimu: NAS NAROD U RASEJANJU. Koji ovim putem najsrdacnije pozdravljam!

Dogodine u Srbiji - bogatoj, srecnoj i bez Vucica i Nazadnjaka, da nam se vrati sva dijaspora!!! A ako da Bog, a i mi se malo potrudimo, mozda i ove godine!!!

USTAJ SRBIJO! USTAJTE SRBI!!!
 
Bice samo i iskljucivo najveca opozicija ovom idiotskom rezimu: NAS NAROD U RASEJANJU. Koji ovim putem najsrdacnije pozdravljam!

Dogodine u Srbiji - bogatoj, srecnoj i bez Vucica i Nazadnjaka, da nam se vrati sva dijaspora!!! A ako da Bog, a i mi se malo potrudimo, mozda i ove godine!!!

USTAJ SRBIJO! USTAJTE SRBI!!!

Izgleda niste u toku.Svaki skup mora da se prijavi vlastima.Zato i pitam ko predvodi skup ali nema odgovora.
 
Jesu isto kao i huntu birali, na izborima na kojima je opoziciji bilo zabranjeno učešće.

Koje su organizovali i nadgledali došljački titoisti pa su tako i ćorave kutije bile moguće baš kao i danas.

A ne, opozicija je sama bojkotirala izbore, zato jer su znali da su na nivou statisticke greske. Kako god okrenes, Vucic je legalno izabran od vecine, sa ili bez opozicije na izborima. Demokracija je to,znate ...
 
A ne, opozicija je sama bojkotirala izbore, zato jer su znali da su na nivou statisticke greske. Kako god okrenes, Vucic je legalno izabran od vecine, sa ili bez opozicije na izborima. Demokracija je to,znate ...
Ako sve zatvoriš kao što je pirimitivni tiranin uradio a onda otpočneš kampanju u uslovima u kojima samo ti možeš da se krećeš je nezabeležena mizerija vlasti koja na silu pokušava da se održi

A način na koji je uvredio dijasporu i sve prave Srbe je nezabeležen u novijoj istoriji.

Ovom režimu je kraj jer je u svojoj razularenosti pogazio sve civilizacijske norme.
 

Back
Top