Srbi poceli da beze od sebe i drugih na put bez alternative !

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
44.733
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/85126/beze-od-zena-i-dugova.html

Samo u Beogradu prošle godine nestalo 460 ljudi, 28 nije nađeno ni živo, ni mrtvo. Mnogi pobegli pritisnuti porodičnim problemima, krizom, gubitkom posla.

Nema pravila ko u Srbiji sve nestaje. Trag se podjednako gubi i deci koja beže od kuće zbog loših ocena, i starima i senilnima, ali i onima koji žele da privremeno ili zauvek „zbrišu” iz života svoje supruge i porodice.

Po sistemu, otišao je da baci đubre i više se nije vratio.


20110320_beograd.jpg


"Spasi Srbiju i ....... ..., ....... .......... "
 
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/14/85126/beze-od-zena-i-dugova.html

Samo u Beogradu prošle godine nestalo 460 ljudi, 28 nije nađeno ni živo, ni mrtvo. Mnogi pobegli pritisnuti porodičnim problemima, krizom, gubitkom posla.

Nema pravila ko u Srbiji sve nestaje. Trag se podjednako gubi i deci koja beže od kuće zbog loših ocena, i starima i senilnima, ali i onima koji žele da privremeno ili zauvek „zbrišu” iz života svoje supruge i porodice.

Po sistemu, otišao je da baci đubre i više se nije vratio.


20110320_beograd.jpg


"Spasi Srbiju i ....... ..., ....... .......... "

Tako si i ti svojevremeno....
 

Back
Top