Zaista tužno ali Srbi idu sigurnim putem da postanu sigurni robovi EU a jedan od najjačih dokaza je većina gradova Srbije gde se vidi kao ljudi žive i kako čak podižu ruku i na samog sebe zbog očaja,i nemoći da se izbore za normalan život a poštujući zakone koje važe u EU.
Nesloga i egoizam među same Srbe je glavni krivac zašto smo postali ravnodušni i dozvolili režimu da nas ultimativno rasproda.
Nesloga i egoizam među same Srbe je glavni krivac zašto smo postali ravnodušni i dozvolili režimu da nas ultimativno rasproda.