Srbi moraju naučiti da novi predsednik Srbije nikako ne sme biti iz SNS-a ili njihov kandidat

nesko101

Elita
Poruka
21.111
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
 
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
najbolje je da nam za predsednika imenuju nekog iz EU ili eventualno američki general (admiral)
 
Nestorović ne može više ni preko cenzusa sad kad ga je i Pavić napustio...traži se ozbiljniji protivkandidat za poziciju srpskog lidera....
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
on je tu takav zato što je narod iskvaren i zato što on čini sve da narod još više iskvari da bi što duže vladao
 
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
Ne može biti ni premijer. Ovaj menja uloge ali uvek komanduje, tu će još više da se k..či. On nema kod mnogih nikakav autoritet, pre je strahovlada. Nije mu srpski narod dozvolio ovakvo ponašanje zato što veruju njegovim bajkama (ima i takvih, uglavnom iz starije populacije). Zahvaljujući mutljavinama, dovlačenjem lažnih glasača, ucenama, pretnjama, on i dalje jaše.
 
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
niko iz sistema
opozicija, pozicija, nvo aktivisti

niko od njih

studenti su se svih njih distancirali

to vise ne pije vodu
 
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
izgradio je i unapredio Srbiju daleko vise nego sto je obecao. Jedini presednik na svetu koji manje obeca od onog sto posle izbora ucini.
 
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
Морамо уставним изменама да спречимо будуће појаве аутократа и диктатора, без обзира што то није апсолутна гаранција.
najbolje je da nam za predsednika imenuju nekog iz EU ili eventualno američki general (admiral)
Не мора нико да именује, али страни фактор, западни, источни, амерички може помоћи и одмоћи, видели смо то у прошлости и садашњости.
Тешко је очекивати од Путина и Си-ја да критикују нашег аутократу, када су они диктатори, али значи и подршка опозицији, када би била могућа.

Како год, ми као друштво морамо охладити и русофобе и антизападњаке, јер морамо сарађивати са свима, али највише са онима који имају највећи утицај на овим просторима.
 
Autorski
Nikako se više ne sme dozvoliti da bilo koji budući predsednik Srbije ima ovoliki autoritet i da tako zloupotrebljava vlast i položaj kao ovaj današnji koji misli da je Bogom odabran da maltretira i uzurpira institucijalna ovlašćenja države Srbije.
On je tu takav zato što je Srpski narod dozvolio verujući mu na reč a ne na njegova dela.
Neću da učim viśe ništa

Što se mene tiče meni Vučić ne smeta niśta a u SNS-u ima po koji debil ali toga ima i kod "Studenata" i to koliko hoćeš...

Prvo ih ne zanima politika nego samo odgovorni za nadstrešnicu
A sada ih ne zanima nadstrešnica nego koliko su glasova dobili

Prvo su odbili prevremene izbore "jer su namešteni"
A sad traže prevremena uzbore uprkos nameštaljci.

Kako verovati onima koji za godinu dana sve rečeno pogaze?
Ajd pošteno, jel bi ti kupio nešto kod lažova?
 
O, komşu, kako ide? Ima li nešto od sabajle?

1775429015361.png
 

Back
Top