SRBI IZ HRVATSKE I BIH KOJI ZIVITE U SRBIJI...!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
jeste li vi braco srbi ovlastili predsednika srbije da se izvinjava hrvatima i muslimanima za pocinjene zlocine u predhodnim ratovima..??
znam ja da je on predsednik srbije na zalost..i znam da srbija nije imala vojsku u ratovima u bosni i hrvatskoj osim u JNA koja je bila vojska svih jugoslovena---s toga me i cudi -- posto nema zasta i u ime koga da se izvinjava u ime srbije i tako priznaje optuzbe na lazi da je srbija ucestvovala u tim ratovima---jedino ostaje da ste ga vi ovlastili....
ako je tako sto ga ne ovlastiste da vam bivse komsije pita gde vam je imovina..?? gde su vam zaradjene penzije..?? kad ce da dogovori sa svojim kako kaze prijateljima da se vratite na svoju dedovinu..?? kad ce hrvatska i bosna da plati srbiji stetu sto srbija 20 godina brine o gradjanima hrvatske i BIH..???
HOCE LI MEDJUNARODNI SUD UZETI U OBZIR OVA IZVINJENJA OVOG TKZ POLITICARA KAO CINJENICU OD VITALNOG ZNACAJA PRILIKOM DONOSENJA PRESUDE KOJOM SE SRBIJA TERETI KAO AGRESOR NA HRVATSKU I BIH...???
 
jeste li vi braco srbi ovlastili predsednika srbije da se izvinjava hrvatima i muslimanima za pocinjene zlocine u predhodnim ratovima..??
znam ja da je on predsednik srbije na zalost..i znam da srbija nije imala vojsku u ratovima u bosni i hrvatskoj osim u JNA koja je bila vojska svih jugoslovena---s toga me i cudi -- posto nema zasta i u ime koga da se izvinjava u ime srbije i tako priznaje optuzbe na lazi da je srbija ucestvovala u tim ratovima---jedino ostaje da ste ga vi ovlastili....
ako je tako sto ga ne ovlastiste da vam bivse komsije pita gde vam je imovina..?? gde su vam zaradjene penzije..?? kad ce da dogovori sa svojim kako kaze prijateljima da se vratite na svoju dedovinu..?? kad ce hrvatska i bosna da plati srbiji stetu sto srbija 20 godina brine o gradjanima hrvatske i BIH..???
HOCE LI MEDJUNARODNI SUD UZETI U OBZIR OVA IZVINJENJA OVOG TKZ POLITICARA KAO CINJENICU OD VITALNOG ZNACAJA PRILIKOM DONOSENJA PRESUDE KOJOM SE SRBIJA TERETI KAO AGRESOR NA HRVATSKU I BIH...???

Пајо, ти имаш неки проблем.

Пре свега, Тадића су на власт довеле националне мањине, то је и будали јасно.
Друго, Срби из Хрватске и БиХ углавном гласају за десно оријентисане странке. Према томе, сагласност за те идиотије су му понајвише дали Срби из Србије.
 
И да резимирамо, човек ради по налогу запада. Циљ је на сваки могући начин нметнути Србима осећај кривице.
Извињавањем, он намеће КОЛЕКТИВНИ осећај кривице народу, а сви знамо да тај исти запад вечито тупи како је кривица искључиво на појединцу...али као и за све остало. кад су Срби у питању, то није важно нити правило.

Овом темом разједињујеш и делиш народ, а то је много ружно и последица површног гледања на ствари.
 
Пре свега, Тадића су на власт довеле националне мањине, то је и будали јасно.
Друго, Срби из Хрватске и БиХ углавном гласају за десно оријентисане странке. Према томе, сагласност за те идиотије су му понајвише дали Срби из Србије.

:ok: :ok:
 
Poslednja izmena:
Пајо, ти имаш неки проблем.

Пре свега, Тадића су на власт довеле националне мањине, то је и будали јасно.
Друго, Срби из Хрватске и БиХ углавном гласају за десно оријентисане странке. Према томе, сагласност за те идиотије су му понајвише дали Срби из Србије.

zasto mislis da je ovo samo moj problem..??
mene muci da ce ovo biti problem cele srbije...naravno da bih najradije voleo da gresim....i niko nece da mi odgovori konkretno na pitanje---ako je hrvatska tuzila srbiju za agresiju...a srpski predsednik se izvine u hrvatskoj u ime srbije za zlocine koje je navodno skrivila srbija---STA TO ZNACI U ODNOSU NA TUZBU..?? naravno da je pitanje u uvodnom tekstu provokacija da bi izbeglice rekle svoje misljenje...
 
И да резимирамо, човек ради по налогу запада. Циљ је на сваки могући начин нметнути Србима осећај кривице.
Извињавањем, он намеће КОЛЕКТИВНИ осећај кривице народу, а сви знамо да тај исти запад вечито тупи како је кривица искључиво на појединцу...али као и за све остало. кад су Срби у питању, то није важно нити правило.

Овом темом разједињујеш и делиш народ, а то је много ружно и последица површног гледања на ствари.

dobro---znaci tadic je u pravu....srbija je napala hrvatsku---jel tako..??
 
И да резимирамо, човек ради по налогу запада. Циљ је на сваки могући начин нметнути Србима осећај кривице.
Извињавањем, он намеће КОЛЕКТИВНИ осећај кривице народу, а сви знамо да тај исти запад вечито тупи како је кривица искључиво на појединцу...али као и за све остало. кад су Срби у питању, то није важно нити правило.


Овом темом разједињујеш и делиш народ, а то је много ружно и последица површног гледања на ствари.

I onda kad hoćeš ovu činjenicu da zabašuriš, opravdaš, onda kažeš kako to može samo : Evropski političar širokijeh shvatanja, politički zreo, realan, savremen, transparentan, koherentan, kohabitativan, lep ... :hahaha:

A zapravo je govedo izdajničko, bez kičme a ebo bi se za dinar. :think:
 
jeste li vi braco srbi ovlastili predsednika srbije da se izvinjava hrvatima i muslimanima za pocinjene zlocine u predhodnim ratovima..??
znam ja da je on predsednik srbije na zalost..i znam da srbija nije imala vojsku u ratovima u bosni i hrvatskoj osim u JNA koja je bila vojska svih jugoslovena---s toga me i cudi -- posto nema zasta i u ime koga da se izvinjava u ime srbije i tako priznaje optuzbe na lazi da je srbija ucestvovala u tim ratovima---jedino ostaje da ste ga vi ovlastili....
ako je tako sto ga ne ovlastiste da vam bivse komsije pita gde vam je imovina..?? gde su vam zaradjene penzije..?? kad ce da dogovori sa svojim kako kaze prijateljima da se vratite na svoju dedovinu..?? kad ce hrvatska i bosna da plati srbiji stetu sto srbija 20 godina brine o gradjanima hrvatske i BIH..???
HOCE LI MEDJUNARODNI SUD UZETI U OBZIR OVA IZVINJENJA OVOG TKZ POLITICARA KAO CINJENICU OD VITALNOG ZNACAJA PRILIKOM DONOSENJA PRESUDE KOJOM SE SRBIJA TERETI KAO AGRESOR NA HRVATSKU I BIH...???

Licno nemam odnos prema tom hronicnom izvinjavanju jer mi je jasno da je drzava Srbija oslobodjena odgovornosti za najvaznije zlocine, kolektivna krivica ne postoji i to je meni vazno, ljudi koji su cinili ratne zlocine su druga stvar...kako levo od nas nije Japan vec Hrvatska mi druge nemamo vec da zivimo granicno slepljeni uz njih a kada je nesto zalepljeno onda je to i povezano, hteli da priznamo ili ne mi jesmo povezani i zasto bi se narod svadjao i za 50 godina kada se tajkuni, zvezde a bogami i dobar deo naroda ne svadja vec celu deceniju...pokusaj da vidis siru sliku, nisi na Ovcari ubijao ti, nisam ni ja, ko je kriv neka odgovara, oni nama izvini za jedno mi njima za drugo i da lepo stavimo pravno ad acta ta pitanja vise za sva vremena...
 
dobro---znaci tadic je u pravu....srbija je napala hrvatsku---jel tako..??

ne, nije tako. ali su za taj zlocin (da su ubijene i ubice i makar jedan nevin- definitvno zlocin) odgovorni i pripadnici JNA ili teritorijalci koji opet imaju (u tom periodu) vezu sa JNA. u tom sastavu JNA je bilo i pripadnika iz bosne, hrvatske, makedonije, cre gore ali i iz srbije. u ratu u hrvatskoj je bila JNA kao zajednicka vojska drzave u raspadu, ne srbija. zato mantra o agresiji srbije koju mantaraju i lijevi i desni u razlicitim kontekstime je prije svega stvar pristupa i u sustini je neznanje (jednima kraci put, drugima totalno nerealan, gotovo hrvatski pristup, pocinjenim zlocinima)
 
zasta i u ime koga da se izvinjava u ime srbije i tako priznaje optuzbe na lazi da je srbija ucestvovala u tim ratovima---jedino ostaje da ste ga vi ovlastili....

Ako Srbija nije ucestvovala u ratovima,otdkud su maltene svakodnevni mrtvacki kovcezi stizali u Srbiju,samo u nekoliko dana stiglo u KG 30 sa Vukovara...do kada vise da se lazemo :think:

ajd ne lupetaj....1991 kad je JNA krenula u deblokadu kasarni koje su paravojne snage ndh blokirale JNA je bila jedina legitimna i zvanivcna vojna sila koja je branila svoju teritoriju i drzavu .sprovedena mobilizacija u CRnoj Gori ,Srpskoj BIH,Serbiji...sjecamo se da je mobilizacija u Serbiji propala ,samo se 50% odazvalo,dok je u CG i Srpskoj Bosni uspjela odaziv je bio 100%
 
Ma da, kakve ja veze imam s' tim što je neka budala radila.:rtfm:

Bravo to je najtacniji opis misli koja je u glavama vecine nas.

One vecine koja puni Arenu kako bi skakala uz Gas Gas Severine, koja gricka Evu i kada ode do HN skokne do Dubrovnika, one vecine koja je pevala Gibonijev LIbar na sva zvona, nije se moglo ziveti od te pesme bez da je neko nekada kazao "gasi tog ustasu", one vecine koja kupuje u Idei, kojoj ne smeta Djokovic kao zastitno lice iste, koja bi ugostila i samog Dragojevica samo kada bi hteo da dodje i kladim se u svoju ruku da bi isti napunio Arenu ne jedanput vec tri puta...to je realnost koja samo pokazuje da se narodu zivi, slusa, jede, ponasa po izboru. Tako isto njihova omladina skace uz Cecu i ma koliko hteli da poniste tu cinjenicu ovi na vlasti u Hrvatskoj ne mogu, narod se povezuje medju sobom i bira prema afinitetima pa ako je nekome izbor Hladno pivo u Srbiji a Van Gogh u Hrvatskoj to samo pokazuje da ljude u nacelu bas briga za politiku...
 
ne, nije tako. ali su za taj zlocin (da su ubijene i ubice i makar jedan nevin- definitvno zlocin) odgovorni i pripadnici JNA ili teritorijalci koji opet imaju (u tom periodu) vezu sa JNA. u tom sastavu JNA je bilo i pripadnika iz bosne, hrvatske, makedonije, cre gore ali i iz srbije. u ratu u hrvatskoj je bila JNA kao zajednicka vojska drzave u raspadu, ne srbija. zato mantra o agresiji srbije koju mantaraju i lijevi i desni u razlicitim kontekstime je prije svega stvar pristupa i u sustini je neznanje (jednima kraci put, drugima totalno nerealan, gotovo hrvatski pristup, pocinjenim zlocinima)

na ovcari nisu ubijani nevini vec ustaski koljaci koji su 6 mjeseci drzali vukovar npod okupacijom ,koji su pobili stotine srba,poubijali stotine vojnika JNA i unistili desetine tenkova dok su tamo u onom selu kod osjeka ubijeni samo obicni srpski civili zene djeca ,obicni seljaci

ja za dve godine rata u bih jedino iz srbije sto sam vidio je bila municija ppu proizvedena 1994
 
Licno nemam odnos prema tom hronicnom izvinjavanju jer mi je jasno da je drzava Srbija oslobodjena odgovornosti za najvaznije zlocine, kolektivna krivica ne postoji i to je meni vazno, ljudi koji su cinili ratne zlocine su druga stvar...kako levo od nas nije Japan vec Hrvatska mi druge nemamo vec da zivimo granicno slepljeni uz njih a kada je nesto zalepljeno onda je to i povezano, hteli da priznamo ili ne mi jesmo povezani i zasto bi se narod svadjao i za 50 godina kada se tajkuni, zvezde a bogami i dobar deo naroda ne svadja vec celu deceniju...pokusaj da vidis siru sliku, nisi na Ovcari ubijao ti, nisam ni ja, ko je kriv neka odgovara, oni nama izvini za jedno mi njima za drugo i da lepo stavimo pravno ad acta ta pitanja vise za sva vremena...

jesam li ja ikad rekao da se ne treba miriti sa hrvatima i muslimanima..?? zar da bi do tog pomirenja doslo ja treba da priznam da sa bio u hrvatskoj i BIH agresor..?? jel hrvatska tuzila srbiju ili pojedince iz srbije..??
 
ne, nije tako. ali su za taj zlocin (da su ubijene i ubice i makar jedan nevin- definitvno zlocin) odgovorni i pripadnici JNA ili teritorijalci koji opet imaju (u tom periodu) vezu sa JNA. u tom sastavu JNA je bilo i pripadnika iz bosne, hrvatske, makedonije, cre gore ali i iz srbije. u ratu u hrvatskoj je bila JNA kao zajednicka vojska drzave u raspadu, ne srbija. zato mantra o agresiji srbije koju mantaraju i lijevi i desni u razlicitim kontekstime je prije svega stvar pristupa i u sustini je neznanje (jednima kraci put, drugima totalno nerealan, gotovo hrvatski pristup, pocinjenim zlocinima)

pa u cemu se onda razlikuju tvoje i moje misljenje..?? zar ja poricem da je JNA bila angazovana u vukovaru..?? ali kakve to veze ima sa srbijom da bi se tadic izvinuo u ime srbije koja je tuzena za agresiju..??
 
Bravo to je najtacniji opis misli koja je u glavama vecine nas.

One vecine koja puni Arenu kako bi skakala uz Gas Gas Severine, koja gricka Evu i kada ode do HN skokne do Dubrovnika, one vecine koja je pevala Gibonijev LIbar na sva zvona, nije se moglo ziveti od te pesme bez da je neko nekada kazao "gasi tog ustasu", one vecine koja kupuje u Idei, kojoj ne smeta Djokovic kao zastitno lice iste, koja bi ugostila i samog Dragojevica samo kada bi hteo da dodje i kladim se u svoju ruku da bi isti napunio Arenu ne jedanput vec tri puta...to je realnost koja samo pokazuje da se narodu zivi, slusa, jede, ponasa po izboru. Tako isto njihova omladina skace uz Cecu i ma koliko hteli da poniste tu cinjenicu ovi na vlasti u Hrvatskoj ne mogu, narod se povezuje medju sobom i bira prema afinitetima pa ako je nekome izbor Hladno pivo u Srbiji a Van Gogh u Hrvatskoj to samo pokazuje da ljude u nacelu bas briga za politiku...

Baš tako...dobro ja ne volim ove Hrvatske stvari što si ti navela...al' neke druge volim...:mrgreen:
 
pa u cemu se onda razlikuju tvoje i moje misljenje..?? zar ja poricem da je JNA bila angazovana u vukovaru..?? ali kakve to veze ima sa srbijom da bi se tadic izvinuo u ime srbije koja je tuzena za agresiju..??

pajo u pravu si nikakve to veze nije imalo sa srbijom da bi se tadic izvinjavao...... ako je vec pozeleo da se izvinjava trebao se izviniti za nevine zrtve a ne za opravdno likvidirane ustaske bojovike koji su nacinili toliko zla po Vukovaru i istocnoj slavoniji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top