Srbi i vanzemaljci

gost 94299

Veoma poznat
Poruka
11.299
MV5BMjA1MDEwNjg5Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwNjY2MDc4MQ@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg


Gledam ovaj film, pa se pitam: zašto vanzemaljci uvek otimaju samo Amerikance? Jel' smo mi ostali gubavi?
A i onaj Rozvel kod njih...
Onako, konkretnije: da smo mi napadnuti od strane bića sa druge planete na recimo Vidovdan, da li bi Boris Tadić seo k'o Bil Pulman u nekog našeg J-22 i pobio bagru, ili bi zanemario taj seljačko-ratoborni stav i dočekao svemirsku delegaciju za pregovaračkim stolom?
Lično mislim da bi im tužnjikavim glasom objasnio kako smo mi jedan ponosan narod kojeg pas nema za šta da ujede, te da bi im bilo bolje da investiraju u Srbiju nego da je 'invaziraju'. To bi začinio našom dugom istorijom, još od pre ameba, kosovskim epom, i našom željom da uđemo u EU sa njim ili na njemu.

Eto, čisto da razradimo i taj scenario... ništa nas ne sme iznenaditi.
 

Back
Top