Srbi i kultura

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Da li je nekad neko od vas prisustvovao na prvoj stanici autobusa , cinu ulaska rulje u prazan autobus. Ni stoka im nije ravna, da ne kazem marva. Stoka kad ulazi u obor ulazi urednije i ne gura se. Da govorim o tipicnoj slici Beograda koju mozete videti vise puta na svakoj prvoj stanici kada stane prazan autobus. Da ste marvi rekli da ide da radi ili da ste im ponudili posao ne bi se tako klali. Ali za slobodna mesta ce da se pokolju. Rulja koja navaljuje na vrata. Tuca, guranje, psovanje razlecu se po autobusu, ne bi li smestili svoje guzice.

DODJE MI DA IM KAZEM DA SU STOKA I MARVA

ALI NE BI MNOGO UTICALO

ONI SU GORI I OD MARVE
 
luckastalutkica:
Kako se od sveg u velegradu ovaj ko je postavio temu setio guzve u gradskom prevozu? Ima i nervoznih ljudi,i svakakvih.....Razmisljaj pozitivno. :-D Kako to da se nisi setio da je higijena super u gradu, ima zenske, ima sve....

Higijena super??? U svakoj normalnoj zemlji bi se policija od kazni za baceno smece davno obogatila.
 
luckastalutkica:
Treba da budu los primer kulture.Da li treba da gledas u smece kad se setas po velegradu i u nervozne ljude i da pricas o njima?

A najbolje da niko ne obraca paznju. Da se svi pravimo ludi.
Pa ovaj narod i tone sve vise i vise zasto sto ne vidi dalje od nosa.
Toliko mu je nos dignut u nebesa da ga je zaslepio.
 
luckastalutkica:
A mozes li ti da ne gledas u to smece,ne znam ni gde si ga video.Ne znas ti sta je smece nisi nikad bio u Pristini,tamo oko svakog kontejnera trotoar i ulica prostor duzine i sirine 5 metara je zasut smecem.
Pa malo je tesko ne primetiti. :roll: A ako svi budu ignorisali, onda situacija moze samo da se poorsa. :roll:
Ja ne znam kako ga ti nisi videla. :?
Pa kakve veze ima Pristina sa Beogradom? :roll:
 
...ja uvek sachekam da svi udju pa onda vidim imam li shanse... s obzirom na to da skoro uvek gledam kako da iskoristim 16-ticu, nemam velikih problema sa guzvama u prevozu...
ali ona 65-tica je katastrofa!!! a 83, 88 i slichne ne smem ni da spominjem... sretja pa mogu da ih izbegnem skoro uvek...
ma 16. je dar sa neba!!!
 
chokolada:
Pa malo je tesko ne primetiti. :roll: A ako svi budu ignorisali, onda situacija moze samo da se poorsa. :roll:
Ja ne znam kako ga ti nisi videla. :?
Pa kakve veze ima Pristina sa Beogradom? :roll:

Ja ignorisem sve zivo.Kao u onoj pesmici pijem pivo ***** sve zivo slicno.
Ponekad mozes da se iznenadis kako se to sve neko drugi pobrine za nesto i dodje do poboljsanja.Neko ce se vec pobrinuti za to smece.Ima svakakvih veza ali nismo na kvizu.
 

Back
Top