Srbi i Bosnjaci, - odnos, mrznja, ljubav, postovanje, savezi, buducnost...

Mozda su to Srbi iz istocnog Sarajeva,Pala,Romanije

Verovatno je tu bilo i Srba iz okoline Sarajeva ali 80-90% su to Bosnjaci. Vidi Zvezde Grada i ludilo koje vlada kod Bosnjaka za tom zabavom. Cak idu sada tamo da ljube stopala Cece srpske majke. Ludilo

Isto kao kada bi Srbi isli kod zene Maxa Luburica da im oceni glasne zice. Mada i Srbi imaju strahopostovanje prema Hrvatima pa bi to bilo i moguce.

Bosnjaci se boje Srba i imaju strahopostovanje prema njima i zato se tako ponasaju. Vidis kako su bili dizali onog Draska Praska u nebesa, pa Vukana itd... Samo traze nekog probosanskog Srbendu, Opesija. Ko neka zena zaljubljena u nasilnika. Balansira izmedu straha i ljubavi.
 
Ne treba da budu

Nek prestanu da mrze, pa nece biti kontre ni sa druge strane
NOVI INCIDENT

Navijači Partizana protiv Novog Pazara skandirali "Nož, žica, Srebrenica" i veličali Mladića​


E. B.
9 min
6
komentara


0
dijeljenja
FacebookTwitterEmailEmail

b_221114048.jpg

Partizan je jučer u 19. kolu prvenstva Srbije pobijedio Novi Pazar rezultatom 1:0, a meč je obilježilo skandalozno skandiranje navijača domaće ekipe.

Navijači Partizana, popularni Grobari, su u nekoliko navrata vrijeđali gostujuće igrače i navijače na nacionalnoj i vjerskoj osnovi.
Naime, navijači Partizana smješteni na južnoj tribini su u nekoliko navrata skandirali "Nož, žica, Srebrenica" i ime osuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića.
Da se ne radi "samo" o "grupi neodgovornih pojedinaca" pobrinuli su se i "obični" gledatelji s istočne tribine beogradskog stadiona koji su se također pridružili skandiranju, javlja nova.rs.
Podsjetimo, navijači Partizana su i prije godinu dana na gostovanju u Novom Pazaru imali isti "repertoar". Tada ih je policija izbacila s tribine, a prekid susreta je trajao skoro sat vremena.
Kako je izgledalo skandiranje Grobara možete pogledati ovdje.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/n...-zica-srebrenica-i-velicali-mladica/221114048


Vest od jucer
 
NOVI INCIDENT

Navijači Partizana protiv Novog Pazara skandirali "Nož, žica, Srebrenica" i veličali Mladića​


E. B.
9 min
6
komentara


0
dijeljenja
FacebookTwitterEmailEmail

b_221114048.jpg

Partizan je jučer u 19. kolu prvenstva Srbije pobijedio Novi Pazar rezultatom 1:0, a meč je obilježilo skandalozno skandiranje navijača domaće ekipe.

Navijači Partizana, popularni Grobari, su u nekoliko navrata vrijeđali gostujuće igrače i navijače na nacionalnoj i vjerskoj osnovi.
Naime, navijači Partizana smješteni na južnoj tribini su u nekoliko navrata skandirali "Nož, žica, Srebrenica" i ime osuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića.
Da se ne radi "samo" o "grupi neodgovornih pojedinaca" pobrinuli su se i "obični" gledatelji s istočne tribine beogradskog stadiona koji su se također pridružili skandiranju, javlja nova.rs.
Podsjetimo, navijači Partizana su i prije godinu dana na gostovanju u Novom Pazaru imali isti "repertoar". Tada ih je policija izbacila s tribine, a prekid susreta je trajao skoro sat vremena.
Kako je izgledalo skandiranje Grobara možete pogledati ovdje.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/n...-zica-srebrenica-i-velicali-mladica/221114048


Vest od jucer
VIČU I Bošnjaci žuta kuća u novom pazaru...

Folklor budala
 
NOVI INCIDENT

Navijači Partizana protiv Novog Pazara skandirali "Nož, žica, Srebrenica" i veličali Mladića​


E. B.
9 min
6
komentara

0
dijeljenja
FacebookTwitterEmailEmail

b_221114048.jpg

Partizan je jučer u 19. kolu prvenstva Srbije pobijedio Novi Pazar rezultatom 1:0, a meč je obilježilo skandalozno skandiranje navijača domaće ekipe.

Navijači Partizana, popularni Grobari, su u nekoliko navrata vrijeđali gostujuće igrače i navijače na nacionalnoj i vjerskoj osnovi.
Naime, navijači Partizana smješteni na južnoj tribini su u nekoliko navrata skandirali "Nož, žica, Srebrenica" i ime osuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića.
Da se ne radi "samo" o "grupi neodgovornih pojedinaca" pobrinuli su se i "obični" gledatelji s istočne tribine beogradskog stadiona koji su se također pridružili skandiranju, javlja nova.rs.
Podsjetimo, navijači Partizana su i prije godinu dana na gostovanju u Novom Pazaru imali isti "repertoar". Tada ih je policija izbacila s tribine, a prekid susreta je trajao skoro sat vremena.
Kako je izgledalo skandiranje Grobara možete pogledati ovdje.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/n...-zica-srebrenica-i-velicali-mladica/221114048


Vest od jucer
Браво Гробари. Младић јесте херој, зауставио је даљи покољ Српских села око Сребренице. Нови Пазар су фанатици геноцидних Изетбеговића и Орића.
 
Dakle, kako kaže poznati multi-kulti srbomrzac Omer Karabeg iz Slobodne Jevropije, iz BiH se samo u 2021. iselilo 170.000 ljudi.

https://www.slobodnaevropa.org/a/bih-odlazak-porodice/31629794.html

170.000 u jednoj jedinoj godini, iz države koja je imala cca 3,5 mil. stanovnika.

Nema tamo budućnosti ni za koga.

Tamo je izgleda svima jasno da je Allah rekao Bosni laku noć.
Upravo tako.
Balkan će uvek biti bure baruta, a ljudima koji su se tamo napatili u ratu mislim da ne treba još jedan.
Zapravo se ceo Balkan prazni. Prostori bivše YU postaju gradovi i sela duhova. Živi nekoliko većih gradova ovde-onde i to je sve.
Uopšte ne vidim budućnost za ove prostore.
Ljudi žele dobar, siguran i miran život, a ovdašnji političari im to nikad neće pružiti. Ne vidim da iko u ex-yu ima neki mudri plan o tome kako oživeti zemlje, zadržati ljude i vratiti one koji su otišli. Bilo kakve međusobne zajednice su stvar prošlosti.
Odumiremo...
 
Verovatno je tu bilo i Srba iz okoline Sarajeva ali 80-90% su to Bosnjaci. Vidi Zvezde Grada i ludilo koje vlada kod Bosnjaka za tom zabavom. Cak idu sada tamo da ljube stopala Cece srpske majke. Ludilo

Isto kao kada bi Srbi isli kod zene Maxa Luburica da im oceni glasne zice. Mada i Srbi imaju strahopostovanje prema Hrvatima pa bi to bilo i moguce.

Bosnjaci se boje Srba i imaju strahopostovanje prema njima i zato se tako ponasaju. Vidis kako su bili dizali onog Draska Praska u nebesa, pa Vukana itd... Samo traze nekog probosanskog Srbendu, Opesija. Ko neka zena zaljubljena u nasilnika. Balansira izmedu straha i ljubavi.
Vecina Bosnjaka pati od Stokholmskog sindroma..raja..svaka ti je na mjestu..zao mi je sto su moji, a ne sunarodnjaci mog najljuceg neprijatelja.
 
Ne budali. Mrznja je urodena kod Srba. 3 Srbina 2 case rakije i odma' idemo klanje, pljackanje i silovanje

Sećanje na devojčicu koju su silovali, pa ubili mudžahedini: Vrisak male Mirjane​



1668518681342.png




Gledala sam kako je siluju, iživljavaju se. O Bože, kako se moje dijete mučilo“. Dok se nad njenim majušnim tijelom iživljavalo prvo arapsko pašče, djevojčica je bila svjesna, davala je znake života. Kada se izredalo drugo, pa treće pašče, više se ništa nije čulo.

„Na kraju, kad su završili, nju su zaklali, a mene pustili. Očajna, pala sam na svoje dijete. Htjela sam da bar mrtva osjeti majčinski zagrljaj. Tada su pucali. Prvo jednom u nju, pa dva puta u mene. Ranjena sam u stomak i noge“, kao kamen teški uzdasi otkidaju se sa usana, na koje se slivaju suze.


da se zna, imala je DEVET godina
 

Back
Top