SRBENDE, SLOZIMO SE DA JEDNA PARTIJA POBEDI

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Najbolje bi bilo dati sansu antipoliticrskoj partiji USTANAK.

MOLIM VAS NE GLASAJTE ZA POLITICARE!!
oni su vec iscrpli sve iz naroda.

Sad je NEOPHODNO da se zalozimo za neku partiju, to ne sme biti SNS ILI SPS NIKAKO!!
napisite partiju za koju biste glasali i ukratko obrazlozenje zasto bas ta partija.
ovde ima mesta samo za ONE partije koje se ne slazu da nam Brisel i Washington komanduju.

zanima me vase misljenje:ok:
 
http://www.nin.co.rs/2003-08/01/30062.html
U predizbornoj brošuri Partije prirodnog zakona koju ste devedesetih mogli da dobijete od Subotice do Ulcinja doskorašnje SRJ, tadašnji predsednik Partije prirodnog zakona Branko Čičić je svojim biračima obećao savršenu zemlju i savršeno društvo. Partija prirodnog zakona organizovaće grupu od 7 000 jogi letača “kako bi se oživljavanjem jedinstvenog polja Prirodnog zakona u nacionalnoj svesti stvorio postojan uticaj harmonije i pozitivnosti širom zemlje”. Ako hoćete da postanete jogi letač treba samo da prođete kroz program Maharašijeve transcendentalne meditacije i postanete TM-ovac. A vežba jogi letenja, piše dalje u brošuri, proizvodi “rastuće blaženstvo” i “harmoniju u okolini”. O “savršenoj vladi” i “nepobedivoj Jugoslaviji” da i ne govorimo.
Zvuči poznato:think:
 
Jel poceo dogovor ispred mesnih zajednica kako nam ljudi iz APS rekose ili je to sve jos uvek individualno na duhovnom nivou?!? :D

To je bio i ostao naš predlog. A imamo ih i još. Pozoveš li nas, naravno ne sam, nego sa bar još dvadesetak, sve ćemo ti natenane objasniti.:)
A uskoro ćeš /u/videti da mi jesmo alternativa.
I pridružiti se, kao i svaki sebi i drugima dobromisleći Srbin ili bar državljanin Srbije, jer mada smo pronacionalni, nacionalisti, a kamoli šovinisti nismo.

http://ustanak.rs/narodni_dogovor.html
 
To je bio i ostao naš predlog. A imamo ih i još. Pozoveš li nas, naravno ne sam, nego sa bar još dvadesetak, sve ćemo ti natenane objasniti.:)
A uskoro ćeš /u/videti da mi jesmo alternativa.
I pridružiti se, kao i svaki sebi i drugima dobromisleći Srbin ili bar državljanin Srbije, jer mada smo pronacionalni, nacionalisti, a kamoli šovinisti nismo.

http://ustanak.rs/narodni_dogovor.html

Ja se mogu pridruziti samo vecim protestima, vi rekoste od pocetka marta...cekam...
 
Super ste momcovi samo tako nastavite drago mi je da ste se reaktivirali:ok:
spz.jpg
 
Ja jogiram svakodnevno:ok:
Zato me je ova vest i cela priča koja se ponovo pokreće zaista iskreno obradovala:D
tranku koja je izborni debi doživjela 1996. godine, tokom cjelokupnog postojanja odlikovali su posve drugačiji ciljevi i program u odnosu na ostale oponente, ali i predloženi metodi koji su garantovali opšte blagostanje.
SPZ je – na svoj način – predstavljala ozbiljnu i principijelnu partiju.
 
Ma bre imate moju nepodeljenu podršku...Ali gospodine nadam se da ste ostali verni izvornim principima odnosno nenasilju...Iako sam pacifista sklon sam da se branim ako me napadnu:mrgreen:
Jel ovde bilo izmena.Ovo mi se uvek sviđalo:ok:
Metodi za smanjenje stope kriminaliteta
Mi vjerujemo da sve dok je potrebna prinudna primjena zakona, nijedna vlada se ne može nazvati demokratskom, pošto sam čin prinude lišava pojedinca njegova prava na slobodu. Zbog toga, naš jedinstven doprinos zakonskom uređenju države i društva biće uklanjanje potrebe za prisilnom primjenom zakona, uklanjanjem samog uzroka kriminala – nesposobnosti stanovništva da spontano misli i djeluje u skladu sa prirodnim zakonom.

Na pojedinačnoj razini program društvene rehabilitacije što ga predlažemo, pokazao se u mnogim zemljama uspješnim sredstvom što uklanja stres i obnavlja sklad i sa prirodnim i sa nacionalnim zakonom u životu čovjeka. Ovaj program uklanja negativnost iz života, unapređuje pozitivna stemljenja i predstavlja sredstvo rehabilitacije što na prirodan način uzdiže život do punoga sklada sa svim zakonima prirode.Na društvenoj razini predlažemo program za stvaranje koherencije u kolektivnoj svijesti osnivanjem stalne grupe od 7.000 stučnjaka za Maharišijevu tehnologiju jedinstvenoga polja, jer je to jedino naučno i praktično potvrđeno sredstvo za smanjenje kriminala. Ovaj program istovremeno uklaja stres iz pojedinačne i iz kolektivne svijesti, stvarajući atmosferu sklada i koherencije u kojoj svi članovi društva počinju misliti i djelati na pozitivniji i životno podržavajući način. Utvrđen u samoodnosnoj prirodi prirodnoga zakona, pojedinac se ponaša prema svakome kao prema sebi samome.
 
Najbolje bi bilo dati sansu antipoliticrskoj partiji USTANAK.

MOLIM VAS NE GLASAJTE ZA POLITICARE!!
oni su vec iscrpli sve iz naroda.

Sad je NEOPHODNO da se zalozimo za neku partiju, to ne sme biti SNS ILI SPS NIKAKO!!
napisite partiju za koju biste glasali i ukratko obrazlozenje zasto bas ta partija.
ovde ima mesta samo za ONE partije koje se ne slazu da nam Brisel i Washington komanduju.

zanima me vase misljenje:ok:


Trenutno ne postoji neko za koga bih glasala.
Kakva bi onda bila Srbija i da li bi postojala, kada se neka njena vlast, ne bi povinila Briselu i Amerima?
 

Back
Top