Srbe namerno pretvaraju u fašiste

Maod toga nema nista!

Ti nemas ni elementarni osecaj ako mislis da ce Kostunica s Tomom!

Presaberi se, daj, pa onda pisi!

Ne mozes jednim d****** na 2 stolice. Nikad!
Видјећеш...ријетко гријешим у процјени...биће они заједно, добар дио руководства обеју странака жели то. Само још треба Коштуница и Самарџић да олабаве став, а и то ће се десити. ДСС не жели да нестане, већ да води Србију и да ако Господ Бог да 2016-е има 30 % и има веће учешће у вођењу државе.

Nije važna 1944. godina, nego je pitanje da li fašizam jača danas.

Ako razmislite koje su odlike fašizma ↓

Zalaganje za jak državni aparat, jaku vojsku i diktatora, a prezir prema → ljudskim pravima, Cigama, gej paradama

To se podudara 100% sa gledištima mnogih iz opozicije.

Видјећеш...ријетко гријешим у процјени...биће они заједно, добар дио руководства обеју странака жели то. Само још треба Коштуница и Самарџић да олабаве став, а и то ће се десити. ДСС не жели да нестане, већ да води Србију и да ако Господ Бог да 2016-е има 30 % и има веће учешће у вођењу државе.

Takvih kao ti se treba cuvati. To su stetocine za nase drustvo.

Nas ce demokrate da uniste. Zele da nas vode ka Evropi a Evropa nas nikad nece voliti.
Trebalo bi se okrenuti Rusiji je od njih mozemo jednog dana imati korist.
Морамо се јачпе окретати ка Русији, то стоји. Прије свега отворити се за руски капитал, а и спољнополитичкој сфери имати бар једнак третман (ако не и бољи) као према ЕУ.

Takvih kao ti se treba cuvati. To su stetocine za nase drustvo.
Ја ти реално говорим, а ти ми овдје оптужујеш најстрашније.
Ако ДСС одбије коалицију са СНС пада на 3-4 % подршке, разумијеш ли ? И то без икакве потребе ?
А сјутра може имати вишеструко више ?
И хајде речи ми ти која би то Влада боље водила Србију од ДСС-СНС ?

Nije važna 1944. godina, nego je pitanje da li fašizam jača danas.

Ako razmislite koje su odlike fašizma ↓

Zalaganje za jak državni aparat, jaku vojsku i diktatora, a prezir prema → ljudskim pravima, Cigama, gej paradama

To se podudara 100% sa gledištima mnogih iz opozicije.

Секо, а јел Америка има јак државни апарат, јаку војску и тајне затворе?

И да знаш да ме је Песо, црногорски националиста прогласио за вељесрбина (читај великосрбина). Не могу у исто вријеме бити и великосрбин и издајник. одлучите се људи, да знам од чега више да се браним, пошто ме нападате са обеју страна ?

Ја ти реално говорим, а ти ми овдје оптужујеш најстрашније.
Ако ДСС одбије коалицију са СНС пада на 3-4 % подршке, разумијеш ли ? И то без икакве потребе ?
А сјутра може имати вишеструко више ?
И хајде речи ми ти која би то Влада боље водила Србију од ДСС-СНС ?

Ti sve "nisi stranacki moljac, nisi stranacki moljac" pa malo malo pises o stranackoj kombinatorici!

necu da ti kazem!

Ti sve "nisi stranacki moljac, nisi stranacki moljac" pa malo malo pises o stranackoj kombinatorici!

necu da ti kazem!
Сама си ме тјерала на говорење о комбинаторици !
Нисам ја ничији ни мољац, ни члан, ни било шта друго. Сама си залепила за мене, ни кривог ни дужног. А врло добро знаш како су радикали овдје и на још једном мјесту односили према теби. И реци ми је`л то плански атак, пошто видим да си и Биљу поткачила или шта ?

По сваку цијену покушавам да избјегавам свађу са тобом али не могу то да чиним до границе самопонижења !

Сама си ме тјерала на говорење о комбинаторици !
Нисам ја ничији ни мољац, ни члан, ни било шта друго. Сама си залепила за мене, ни кривог ни дужног. А врло добро знаш како су радикали овдје и на још једном мјесту односили према теби. И реци ми је`л то плански атак, пошто видим да си и Биљу поткачила или шта ?

По сваку цијену покушавам да избјегавам свађу са тобом али не могу то да чиним до границе самопонижења
!

Budi jaci!

I zasto odmah sumnjas na udruzeni atak?

Kriv si i duzan jer odavno te pratim sta pises o DSS, pa kao o SNS, mnogo vrdas i pravis se fin, a pitala sam te!

Ne moze tako "drugare"!

Budi jaci!

I zasto odmah sumnjas na udruzeni atak?

Kriv si i duzan jer odavno te pratim sta pises o DSS, pa kao o SNS, mnogo vrdas i pravis se fin, a pitala sam te!

Ne moze tako "drugare"!
1. Не могу, ти си много снажнија него ја, иако сам ја мушко, Убудуће ћу пустити да ме удараш свом снагом и нећу се бранити. Пре бих отрпео вербални шамар него се посвађао са једном од особа које на Крстарици највише цијеним !
2. Извини, уплашили си ме била, свашта ми пада на памет.
3. Види, малетене ми је свеједно да ли ће ДСС или СНС да влада. Скоро да једнако симпатишем обе странке..
Ја сам увијек фин, не знам зашто бих се правио такав.
И како ја то врдам, није ми јасно ?

А ево удари свом снагом, ја ни трепнути нећу, а нећу ти ни узвратити !

1. Не могу, ти си много снажнија него ја, иако сам ја мушко, Убудуће ћу пустити да ме удараш свом снагом и нећу се бранити. Пре бих отрпео вербални шамар него се посвађао са једном од особа које на Крстарици највише цијеним !
2. Извини, уплашили си ме била, свашта ми пада на памет.
3. Види, малетене ми је свеједно да ли ће ДСС или СНС да влада. Скоро да једнако симпатишем обе странке..
Ја сам увијек фин, не знам зашто бих се правио такав.
И како ја то врдам, није ми јасно ?

А ево удари свом снагом, ја ни трепнути нећу, а нећу ти ни узвратити !

Pa nije u tome stvar da odustanes od dijaloga. Stvar je da zaboravis na jednu stranku - ili SNS ili DSS. To treba da ti bude jasno.

Ja ne znam da li pricam engleski?

Pa nije u tome stvar da odustanes od dijaloga. Stvar je da zaboravis na jednu stranku - ili SNS ili DSS. To treba da ti bude jasno.

Ja ne znam da li pricam engleski?
Ех сад, тежак је то избор. Вјероватно ћу гласати за СНС али то не умањује моје симпатије према ДСС. Ако истуре доброг кандидата за предсједничке изборе, можда их и заокружим у првом кругу.
Мислим да су разлике између ДСС и СНС смао у ситним нијансама и тактици, а да им је крајњи циљ сличан.
Реално, много тражиш од мене, а све и да се определим и како год се опредлио, више не бих смио да се појавим на Форуму од бруке.
Ето толико.

Ех сад, тежак је то избор. Вјероватно ћу гласати за СНС али то не умањује моје симпатије према ДСС. Ако истуре доброг кандидата за предсједничке изборе, можда их и заокружим у првом кругу.
Мислим да су разлике између ДСС и СНС смао у ситним нијансама и тактици, а да им је крајњи циљ сличан.
Реално, много тражиш од мене, а све и да се определим и како год се опредлио, више не бих смио да се појавим на Форуму од бруке.
Ето толико.

Zasto ne bi smeo? Da li je forum vrhovni sud?

Ili javno mnjenje?

Gledaj svoja posla i opredeli se za jednu, i ne pravi smutnju. Ljudi bi te samo bolje razumeli i drugacije cenili. Ne budi slab.

Да, део народа радикале и Шешеља још увијек сматра великим патриотима, невјезано за то што се мени такав став тог дијела народа не свиђа.

Nego je patriota Toma?

Ehhh, i ti Shomy, danas jedno kazes, sutra drugo, preksutra trece!

Juce si bio za Kostunicu!

Sram te bilo!

Е овим је почео наш дијалог. Само да те подсјетим другарице моја...

Oni koji danas promovisu cetnike, rade na ruku onima koji zele Srbe da prebace medju porazene.

Promocija cetnistva iz drugog svetskog rata NICEMU DRUGOM NE SLUZI.

Pogotovo sto Englezi (nasi stari prijatelji) hoce navodno da otkriju neke nove "istine" o cetnicima iz svojih "tajnih arhiva".

Verovatno mnogo "pate sto mi ne znamo istinu"...

Samo BEDASTI ne shvataju da oni tim cinom zele da nas prebace na stranu porazenih i sto je moguce vise UDALJE OD RUSA.

Zasto ne bi smeo? Da li je forum vrhovni sud?

Ili javno mnjenje?

Gledaj svoja posla i opredeli se za jednu, i ne pravi smutnju. Ljudi bi te samo bolje razumeli i drugacije cenili. Ne budi slab.
Једино мјесто гдје се ја стресирам је овај форум. некада је то било због непријаних жутих саговорника, сада и због радикала.
А ни сам не знам зашто сам још увијек овдје. Тачно је да сам подржавао Николића од фебруара 2004. до јуна 2010. и Коштуницу од јуна 2010. па све до скоро. Зашто се скоро вратих у "старо напредњачко јато" и схватих да ми мало више одговара СНС, заиста не бих објашњавао. То сам једино Господу Богу дужан да објашњавам ! Поштујем и једне и друге и највише бих волио када би једни и други имали по 40 % подршке.

Своје сам рекао, извињавам се Салету што му ненамјерно уништих тему, а ја одох да спавам, имам неке обавезе рано ујутру. Ја те поздрављам, а ти како хоћеш...

Једино мјесто гдје се ја стресирам је овај форум. некада је то било због непријаних жутих саговорника, сада и због радикала.
А ни сам не знам зашто сам још увијек овдје. Тачно је да сам подржавао Николића од фебруара 2004. до јуна 2010. и Коштуницу од јуна 2010. па све до скоро. Зашто се скоро вратих у "старо напредњачко јато" и схватих да ми мало више одговара СНС, заиста не бих објашњавао. То сам једино Господу Богу дужан да објашњавам ! Поштујем и једне и друге и највише бих волио када би једни и други имали по 40 % подршке.

Своје сам рекао, извињавам се Салету што му ненамјерно уништих тему, а ја одох да спавам, имам неке обавезе рано ујутру. ја те поздрављам, а ти како хоћеш...

Ma tvoje je pravo da podrzavas koga hoces, ali si u zabludi! Osim toga, nekako kad vidim da stavljas Kostunicu pored Tome i nehotice mi se izvrne u zelucu, tako da izabrah priliku sada da ti kazem, jer imadoh vremena.

Za mene su tvoji postovi iritirajuci zbog toga. A pitala sam te, rekao si da si za Kostunicu. Odmah mi je bilo sumnjivo. I evo sada se ispostavilo kao tacno. Vrati se u "naprednjacko gnezdo" tako je bolje. Opredeli se u svakom slucaju, ovako samo ispadas nerealan i politikant. Laku noc, a stresove da dozivljavas, od mene bar nema potrebe.

(Ali ne pokusavaj da mislis da ce i jedno i drugo da "prodje" zbog tvoje "finoce". To je sustina tvoje zablude i ko zna sve cega jos.)

Poslednja izmena:
Ma tvoje je pravo da podrzavas koga hoces, ali si u zabludi! Osim toga, nekako kad vidim da stavljas Kostunicu pored Tome i nehotice mi se izvrne u zelucu, tako da izabrah priliku sada da ti kazem, jer imadoh vremena.

Za mene su tvoji postovi iritirajuci zbog toga. A pitala sam te, rekao si da si za Kostunicu. Odmah mi je bilo sumnjivo. I evo sada se ispostavilo kao tacno. Vrati se u "naprednjacko gnezdo" tako je bolje. Opredeli se u svakom slucaju, ovako samo ispadas nerealan i politikant. Laku noc, a stresove da dozivljavas, od mene bar nema potrebe.

(Ali ne pokusavaj da mislis da ce i jedno i drugo da "prodje" zbog tvoje "finoce". To je sustina tvoje zablude.)

Pa samo da mu pošalješ drugove komesare da mu objasne da je u zabludi.....

Своје сам рекао, извињавам се Салету што му ненамјерно уништих тему, а ја одох да спавам, имам неке обавезе рано ујутру. Ја те поздрављам, а ти како хоћеш...

A ja sam znao da će bilo koja tema da se završi sa Nikolićem. Što se u opšte nastavljaš sa nerazumnim ljudima!?!?!?

Back