SRAMOTA

Jos jedan snimak sa B92. Lobirajte koliko hoćete protiv Srba koji su bili na mitingu.

Eto kako se brani Kosovo, znali su lopovi po sta dolaze, a posto je ovo zemlja lazi i prevare lepo su se ovajdili. Kako se niko nije setio da to odnese deci i ljudima na KIM nego lepo pakovali u crne Audije i u svoje kuce mamu im ***** licemernu.
 
Sa kojom idejom? Ne damo Kosovo? Kosovo je Srbija?
Sa tom idejom ima veze to sto delikventi kradu patike?
Aj' ne vuci me za jezik, molim te.
nemoj NI DA POKUSAS da zamenjujes teze i da mi uvaljujes kompleks krivice. ZASTO devedesetih u vreme mirnih protesta (sesta i sedma) ni gajbica ispred dragstora nije falila?
ZASTO su juce demolirali grad u ime Kosova?
ZASTO si izdajnik ako lopovu kazes da je lopov i marva za zatvor?
ZASTO si zrtva za odstrel ako kazes da se sa Albancima, koji su cinjenica (tacnije oko 2 mil cinjenica) mora saradjivati i dogovarati se?
ZASTO se u 12:05 dize glas o Kosovu koga su Srbi aminovali da nastane kao autonomija, Srbi prodavali, Srbi napustili?

dokle ce nerazumni ljudi da j.ebu u zdrav mozak razumne?
necu da budem talac idiota.
dosta mi je.
 
isto se tako kralo i za vreme 5 oktobra. nema potrebe za tolikim zgrazavanjem niti sa poistovecivanjem sa njima. naravno da ce se uvek naci neko ko ce kakva god da je situacija ponasati tako kako su pojedini ponasali.
 
Sa idejom da se protestuje zbog nezavisnosti nema nikakve veze. Ti bi izgleda radije da popljujes tu ideju.
ja sam PROTIV nezavisnosti Kosova.
znaci, nedvosmisleno PROTIV.

ali sam takodje PROTIV da mi ljudi koji sedam godina nisu uradili nista uvaljuju isti model kao i Milosevic 89. i da narod gleda i opet vice "smrt Siptaru." jer, ako ste zaboravili da primetite - siptara sve vise, a samo srba sve manje i u sve sitnijoj drzavi.
 
Mene licno tvoje osecanje krivice ne tangira mnogo, ovde razgovaramo o necem drugom.

Ljudi protestuju, stotine hiljada, mirno, jer smatraju da nam je ucinjena velika nepravda. I jeste nam ucinjena velika nepravda, i jesmo pokradeni.

Par stotina jajara i secikesa koristi priliku, kao sto koriste na stocnim vasarima da dzepare, i kradu... patike i majice.

Po tebi, ovo pljackanje je simptomaticno za Srbe i ima jasnu vezu sa idejom da je Kosovo nase.

Ta teza je besmislena, ali je jos mnogo vise zlonamerna, i to mi bode oci.
 

Back
Top