Quantcast

SRAMOTA VUJOSEVICA I DIVCA

F

fanatik

Gost
Slazem se da je izdanje reprezentacije znatno ispod renomea nase kosarke...
Ali da smo i mi malo razmazeni i naviknuti na to da samo pobedjujemo... Okolnosti su bile takve kakve su bile (izbor selektora, otkazivanje velikog broja igraca, povrede... ), nikom ne treba za to skinuti glavu!
Pa i generacija Kicanovica i Dalipagica je znala da podbaci na EP!
Postoji odgovornost i Vujosevica i citave kosarkaske organizacije, ali nije samo do njega!
Uostalom, sacekajmo kraj...
(Sta cu kad sam optimista!)

K

Katy

Gost
E ni ja se nikako ne slazem da Perovic,Askrabic (koji se pokazao)i tamo neki likovi treba da brane titulu Evropskog sampiona...
ali opet ne mozete tek tako optuzivati ljude!
Divac je legenda a i stalno istice da je uspeh nase kosarke podrska mladih igraca...sigurno je hteo da im pruzi neku sansu...

PS:
Danilovica mi ne dirajte!

S

snaja88

Gost
Kako da niko ne pominje Pedjinu povredu?Jeste da nije teska,ali zbog toga moze da mu propadne karijera u Kingsima i NBA!Svi samo sve pljujete,a ne pricate o drugim stvarima!Ne mojte mi reci da niste plakali od srece kada su nasi osvojili zlato na SP u Indijanopolisu!Barem zbog toga treba stalno,STALNO da ih postujete.Ali lepe stvari se izgleda brzo zaboravljaju...
PLAVI NAPRED,NE SLLUSAJTE BUDALE KOJE SU PROTIV VAS!!!!!!!!!

L

Licanka

Gost
Jest da su slabiji nego inace,ali...svaka cast i ovim momcima!Iskreno, da su izgubili od turaka manja agonija bi bila sad...Ovako,predstoji nam jos poneki pakao.Zlato je presjajno,mozda ovaj put i nedostizno!
Ali vredi se boriti do kraja i zato NAPRED PLAVI pa makar i glavom kroz zid!?! :wink:

JasamJa

Obećava
Poruka
64
JAA:
DA LI JE MOGUCE DA SU NAS DIVAC I DANILOVIC OVAKO PRODALI, POSLAVSI OVAKVOG TRENERA I IGRACE NA EVROPSKO PRVENSTVO, OVO JE SRAMOTA NEPREVAZIDJENA !!!
PaA STA TI MISLIS!!!??? ZAR GOSPODA:Tomasevic,Rebraca,Milicic,Radmanovic...iostali koji usavrsavaju sebe da prodju nekaznjeno?????Mili im ga m..e ja.Zar se tako radi? Cuvaju se za Olimpijadu i Evropsko u Beogradu.E PA EVO IM GA NAAAAAA!!!! U dobru je lako dobar biti ali na muci se poznaju pravi junaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Z

zuka

Gost
superHick:
<table bgcolor="#000000"><tr><td>superHick</td></tr></table>
ne diraj ni divca ni danilovica. oni uradise svoje. sto je sa novim "zvezdama" : milicicem, cabarkapom , pavlovicem....... i onima koji su na godisnjem a o povredama da se i ne prica.
pa nemozemo stalno terorisati evropu.nije to zdravo.mogu nas opet sankcionisati

ixi

Zainteresovan član
Poruka
160
Sta sad tu pljujete po Divcu,Danilovicu,Djordjevicu i ostaloj kompaniji,a dok su osvajali medalje bili su najbolji a sad vam odjedanput niko ne valja?!Ljudi su uradili svoje i dosta je samo da se kaze da su prvaci sveta a dalji uspeh Jugoslavije u kosarci zavisi od novih a ne od starih igraca! :x

E

expert

Gost
1.Divac i Danilovic nisu odlucivali o izboru selektora,
2.D.Vujosevic izuzetan strucnjak"stvorio"pomenutu dvojicu plus Djordjevica,Paspalja,Vujanica,Krstica,...
3.Nedolazak lidera ekipe(opravdani)i NBA"zvezdica"
itd,itd,...porazmislite pa pljujte :idea: :idea: :idea:

S

snaja88

Gost
Ne razumem zasto uopste pljujete po Divcu,legendi koja ce da igra i na OL 2004 i na EP u BGD-u?!!
Valjda je trenera izabrao KSJ ili kako vi volite da kazete ,,KSSICG,,.S tim bas nisam najbolje upoznata jer me bog zna sta ne zanima

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.