Quantcast

SRAMNO DA SRAMNIJE NE MOŽE! Boško koristi priliku da pozove ljude na NASILJE i širenje virusa!

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.019
Е, па зато што сам свој на своме овде, на својој земљи и својом личном господарсту које од државе зависи у толико што мора да плати и положи рачуне, зато и не намеравам да напуштам земљу у којој су моји прадедови, дедови и отац гинули и крварили...

Али видим да управо ту земљу неки врло лако продају и њен народ покушавају да сведу на ниво стада оваца.
Samo idi, slobodno. Pusti nama da uzivamo, a ti pravac u neku zapadnu prciju.

Tenkre

Elita
Poruka
24.933
Tu pricu mozes prodavati drugima. Ja imam prijatelje koji zive u Grckoj, 500 000 evra su oni uzeli kredit druze moj da bi zavrsili kucu i otvorili restoran. Pa ti vidi, u dugovima su ti svi tamo do guse.
Ja sam živeo u Grčkoj godinu i po dana.Poznajem je koliko poznajem i Srbiju.Kum mi je Grk iz Kavale.On i sestra mu bili beogradski studenti.Ostavi tu tvoju priču za humusojede

Tenkre

Elita
Poruka
24.933
Nije baš...
Vučić je bio direktor u Pinkiju, pa levo smetalo, pa eto ministar informisanja, pa GenSek ...
U Pinkiju se proslavio.Tada je prokišnjavao krov hale,te se on setio kako da reši problem.Naredio da se okače kofe na plafon,na mestima gde prokišnjava.Ljudi anima dolazili u halu i čudili se... i bežali kada kofe počnu da se pune :cepanje:
Koliko treba biti glup za takvu odluku :rotf:

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.729
Samo idi, slobodno. Pusti nama da uzivamo, a ti pravac u neku zapadnu prciju.
Па, лепо написах да ми то није циљ. Али, нисам ни очекивао да твој мозак може било шта прочитано да обради онако како треба. :per: :hahaha:

Теби, лично, нико није крив што си, ето, толико... не знам ни који би израз употребио за тако слабо познавање свега о чему ипак тежиш да дискутјеш, те подложности манипулацији са екрана... па ни овде на форуму не можеш да се истакнеш онако како би ти то желео.
Али, добро... Ти се труди да ботујеш, па те можда запосле у комунално као верног слугу СНСа.

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.019
Па, лепо написах да ми то није циљ. Али, нисам ни очекивао да твој мозак може било шта прочитано да обради онако како треба. :per: :hahaha:

Теби, лично, нико није крив што си, ето, толико... не знам ни који би израз употребио за тако слабо познавање свега о чему ипак тежиш да дискутјеш, те подложности манипулацији са екрана... па ни овде на форуму не можеш да се истакнеш онако како би ти то желео.
Али, добро... Ти се труди да ботујеш, па те можда запосле у комунално као верног слугу СНСа.
Ma idi, sto dalje. Dok te noge nose :D Ti ces sistem da menjas, ti si neki buntovnik.. E moj ti, mnogo gledas filmove.

Tenkre

Elita
Poruka
24.933
Ja govorim istinu. A svi znamo koliko je Grcka zaduzena, a sada stigla i Korona. Oni su nacisto propali.
Da. I i dalje imaju više love i mogućnosti od nas,što nam govori da smo mi propali još više...PAzi tek ovu sramotu,prosečan rumunski dačo ima više para od prosečnog srpskog dače.Srbi idu u rumuniju da rade u poslednjih par godina.I to oni Srbi koji nisu dovoljno vešti da odu u Slovačku,gde se zarađuje više nego u Rumuniji.Zlatno AV doba.

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
27.233
Da. I i dalje imaju više love i mogućnosti od nas,što nam govori da smo mi propali još više...PAzi tek ovu sramotu,prosečan rumunski dačo ima više para od prosečnog srpskog dače.Srbi idu u rumuniju da rade u poslednjih par godina.I to oni Srbi koji nisu dovoljno vešti da odu u Slovačku,gde se zarađuje više nego u Rumuniji.Zlatno AV doba.
Rumunija je sad u 2300. godini za komšiluk, posebno sa onom opasnom, javni tužioc, lovi političare za korupciju samo tako... ovde korupcija ko dobar dan (Šolak, Đilas)

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.019
Netacno, u Rumuniju su isto troskovi visi. Ljudi tamo odu sezonski, uzmu pare pa se vrate. Pazi ti to.. Cudo

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.729
Ma idi, sto dalje. Dok te noge nose :D Ti ces sistem da menjas, ti si neki buntovnik.. E moj ti, mnogo gledas filmove.
Мораш некада да изађеш из собе, па чак и из Лознице у опште да би видео мало Србију и свет. ;)
Знам да је за тебе бунт лудост, јер, ти си старац у срцу, а плашљивац у души.

Можда ја много гледам филмове, али ти засигурно и превише пратиш емисије Мирољуба Петровића и интервијуе Драгана Вучићевића. :hahaha:

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.019
Мораш некада да изађеш из собе, па чак и из Лознице у опште да би видео мало Србију и свет. ;)
Знам да је за тебе бунт лудост, јер, ти си старац у срцу, а плашљивац у души.

Можда ја много гледам филмове, али ти засигурно и превише пратиш емисије Мирољуба Петровића и интервијуе Драгана Вучићевића. :hahaha:
Ja ne pratim emisije, ja pricam sa Miroljubom posto mi je prijatelj.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.