Quantcast

Срамно ћутање Вучића на Милово насиље над Србима

Mackich

Domaćin
Poruka
3.013
У Никшићу, Беранама, Андријевици и другим црногорским мјестима дошло је до сукоба полиције и грађана, који протествује због хапшења владике будимљанско-никшићког Јоаникија и веће групе свештеника из Никшића. И док Мило Ђукановић и његов режим у Црној Гори покушава полицијским насиљем, сузавцем и пендрецима заплашити народ и грађане, силом се очувати на власти кршећи Устав, основна људска и грађанска права својим грађанима, између осталог право на слободу вјероисповјести, власти Србије скрштених руку посматрају прогон својих сународника и браће, и тако прећутно подражавају насиље.

https://srbin.info/pocetna/aktuelno...-cutanje-vucica-na-milovo-nasilje-nad-srbima/

Дружба је дружба а служба је служба.

У Никшићу, Беранама, Андријевици и другим црногорским мјестима дошло је до сукоба полиције и грађана, који протествује због хапшења владике будимљанско-никшићког Јоаникија и веће групе свештеника из Никшића. И док Мило Ђукановић и његов режим у Црној Гори покушава полицијским насиљем, сузавцем и пендрецима заплашити народ и грађане, силом се очувати на власти кршећи Устав, основна људска и грађанска права својим грађанима, између осталог право на слободу вјероисповјести, власти Србије скрштених руку посматрају прогон својих сународника и браће, и тако прећутно подражавају насиље.

https://srbin.info/pocetna/aktuelno...-cutanje-vucica-na-milovo-nasilje-nad-srbima/

Дружба је дружба а служба је служба.
СРАМАН ЈЕ НАСЛОВ СА ПОРТАЛА У ВЛАСНИШТВУ ЛЕСКОВАЧКОГ ГУРБЕТИНА! ;)
Вучић први пут о хапшењу владике Јоанкија:
Немамо избора, уз свој смо народ

https://rs.sputniknews.com/vesti/20...ike-joankija-nemamo-izbora-uz-svoj-smo-narod/

Drze jedan drugog za jaja na BGD-u H20
Samo sto je Milo veci i drilovani mafijas i koristi sad trenutak .
Vucic je glup za te stvari , sve malverzacije su mu provaljene !
Овде, колико се да видети, нико не држи чвршће јаја хермафродита из Брисела, него ти! ;)

Hix

Iskusan
Poruka
5.469
Realno šta tu Vucic i može sa uradi ? Milo samo i jedva i čeka da se Srbija umeša, a onda će zvati NATO u pomoć ?

mislim kapiram ja sa većina vas jedva čeka 99bis jer sada bi nam kao pomogla Rusija. A Rusija ni Donbasu ne može da pomogne, a granici sa njim.

ako već hoćete tako pa onda bolje idite i pomognite RS gde živi daleko više Srba. Pravih Srba a ne Srba koji su čas Srbi čas Crnogorci.

Branko Lori

Buduća legenda
Poruka
41.917
Pa zasto se onda Srbija naoruzava ... da vas krezube fascinira a predsednik samo urla na opoziciju a Srbi stradaju van Srbije ....
Vucic naoruzava policiju i vojsku radi ocuvanja svoje vlasti
Inace na sva uplitanja sa strane i podcenjivanje i omalovazavanje Srba, srpskog naroda , tradicije vere intiresa i kulture
Aleksandar vucic je totalno jalov i nekoristan lik .
Cak sta vise podanicki se ponasa prema svakom spoljnem faktoru , ate frustracije leci ovde u svojoj zemlji i nad svojim narodom jel je napravio kokosarnik od drzave i radi u svom kokosinjcu sta mu se prohte

Poruka
20.414
Realno šta tu Vucic i može sa uradi ? Milo samo i jedva i čeka da se Srbija umeša, a onda će zvati NATO u pomoć ?

mislim kapiram ja sa većina vas jedva čeka 99bis jer sada bi nam kao pomogla Rusija. A Rusija ni Donbasu ne može da pomogne, a granici sa njim.

ako već hoćete tako pa onda bolje idite i pomognite RS gde živi daleko više Srba. Pravih Srba a ne Srba koji su čas Srbi čas Crnogorci.
Može da naoruža demonstrante.

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.407
nisam. Na dijetu sam...........to ova omladina sto nije ni tadica zapamtila, brane americke interese za sendvic........staces, za mlade je danas tesko naci poso.
Ne branimo mi interese amerike nego Srbije.To što je vama izlapetisima teško da razumete da nije svako ko mrzi vučića protiv Srbije,već je mentalna bolest.Naučite se da hodate uspravno kao Srbi i da ne tražite sebi gospodara nego da stalno kritikujete vlast.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.