Sramne poruke

Pitaj Koštunicu on se bavio tim pitanjima, hoću reći bio je nadležan

Sto se mene tice, zabole mene i za Kostunicu i za Tadica i za bilo kog drugog politicara... Odano me ne zanima dnevna politika i odustao sam od glasanja... Za koga god da glasas i ko god da pobedi na izborima, lopovluk i sve sto je lose se nastavlja... Samo se menjaju glavni akteri...
 
Aj da iskoristimo danasnji dan pa da i njih malo zalimo. Samo da pazimo da ne zalimo previse jer nas neko moze optuziti za to da nas nije dotakla smrt Francuza, da smo skrenuli sa pravog puta borbe protiv nasilja, da smo, ne daj Boze, podstakli navijace na ubistvo (sve onako preko tastature), da hushkamo na rat, da nemamo razumevanja za to kako je (kazu mediji SVIM) stranim turistima kad tako naivni i nevini dodju kod nas, da ne volimo pedere, lezbose, amnestirane shiptarske zlocince i ostale nesrecne manjine koje su ugrozene...
Dakle, da se potrudimo da niko ne primeti da zalimo i srpske nastradale danas. Danas je dan za Francuza i to tako mora da ostane. Bar javno. A slobodu izrazavanja misli i slobodu volje imacemo vec sutra...obecali politicari demokratiju...:manikir:

Ja sam vec dobio kazneni poen zbog glasnog razmisljanja pre neki dan... I zabole me sta ce ko da misli o meni... Isto to ponavljam i sada...

Da ne bude zabune... Tragicna je bilo cija smrt... I svakog ko je pocinio ubistvo treba najstrozije kazniti... I pocinio, i pokusao da pocini... Ne priznajem parole tipa, pravda za Urosa, ili sada za ovog ubicu... Jesam grobar, ali nikada nisam niti cu podrzavati ubistva... I svi moraju biti kaznjeni po istom arsinu...

Ali se pitam, i opet glasno razmisljam, koji su to motivi nekog da proglasi dan zalosti zbog ubistva jednog coveka... A da ga zabole za ubistva i progone na hiljade svojih sunarodnika... Nije mi jasno...

I jos jednom izrazavam zaljenje zbog ubistva tog francuskog drzavljanina...
 
Nije u redu imati subjektivan stav, Zebro.:rtfm: Ono sto ti licno ne volis kod nekog forumasa, ne umanjuje smisao necijeg posta niti ga menja. Lepo bi bilo da izbrisemo ove postove i nastavimo finu diskusiju. Bolje je tako nego da budes prijavljena za uvredu. Ocemo li?:)

Ja sam subjekt, ne mogu da imam drugačiji stav od svoga, a svoj stav sam izgradila na osnovu nekih činenica da ti sada to ne pobrajam jer ne bi bilo ok da zloupotrebljavam mesto, o tome možemo na pp.
Ako neko želi da me prijavi neka me prijavi, ja iza svojih reči uvek stojim i mogu ih lako dokazati.
 
Pa sta ima da ga zalim, jer nas ko zalio kad su nas ti isti bombardovali na pravdi boga.

Malo dete na nosi su ubili ti isti zlikovci.

Gde zapalise svecu u belome svetu, napravili iko jedan protest ili miting neslaganja.
Bombardovali su nas mucki i nehumano , njih je bilo daleko vide nego nas i nismo imali priliku da im se ravnopravno suprostavimo.
Evo kako su prosli njihovi sunarodnici kad su se pokacili na zemlji i na nasem terenu.:hahaha:
Sad napravise citavu freneticnu euforiju od jedne tuce navijaca.
Danas mi je divan dan, divan dan ....:lol: i bas me briga za tog lika, jer da je taj isti ubio nekog naseg, drzava bi se pravila blesava, a taj lik bi se odavno nasao kod sebe kuci u Francuskoj gde bi sve bilo zataskano, a nema sanse da bi iko svece palio i kmecao po televiziji zbog smrti nekog tamo Srbina, a o danu zalosti ne bi bilo ni reci, jer nije im ni na kraj pameti da zale bilo koga osim sebe, nego bi i dalje trestala muzika tamo kod njih.
E zato danas treba raspaliti najveselije melodije i odvrnuti volumen do kraja.....Pevaj Srbijo i veseli se.:super:
 
E da, ni tebi izgleda nije jasno da Srbija nije "raj" niti je to ikada bila tako da tvoja čašica pelinkovca neće delovati kao lek...

Meni je to sasvim jasno, samo sto ne podlezem propagandi i distanciram se od ovog slucaja nasilja. Ne osecam zalost prema coveku koga ne poznajem. I vecina onih koji ovde naricu isto se tako oseca. Kladim se da im neka zikica miluje ushi dok kuckaju svoje licemerne zalopojke i izigravaju majke Tereze.:neutral::neutral::neutral:
 
Nije u redu imati subjektivan stav, Zebro.:rtfm: Ono sto ti licno ne volis kod nekog forumasa, ne umanjuje smisao necijeg posta niti ga menja. Lepo bi bilo da izbrisemo ove postove i nastavimo finu diskusiju. Bolje je tako nego da budes prijavljena za uvredu. Ocemo li?:)

Није овде проблем у субјективном ставу, свако га има, проблем је кад неко износи јавно, на увредљив
и вулгаран начин.

Овде свако има неки свој став и мишљење о неким никовима*, али када би свако јавно износио своје мишљење
о другима, овде (а и у RL), би завладао хаос.

Постоје норме пристојног понашања овде, регулисане Правилником, према томе, свако ко има потребу да на
увредљив начин говори о другој особи, требало би да рачуна на последице таквог свог делања. У RL за тешке
увреде и клевете постоји суд, а овде Правилник.


*осим оних који се лично познају
 
Jel to mislis na one sto su slavili,pevali i pustali balone,
na dan Slobine sahrane

Citat:
Original postavio čedina_zebra
Pa slaviti nečiju smrt tj. ubistvo može biti samo trip u tvojoj glavi za mene je to kriminalno ponašanje + ima znakove psihičke poremećenosti

Видш да је мислила на њих ко је још у Србији нечију смрт славио осим њих.
 
Stvar je u tome Jeko što zagovaranje teorije haosa i neprekidno vraćanje na prethodno stanje, a sa prethodnog na prethodno ne vodi nikakvom rešenju, ja sam sigurna da ti to jako dobro znaš i zato se ne mogu čudom načuditi da ti to ne vidiš ili nećeš da vidiš.
Intelektualno je to neprihvatljivo.

Ne tezim nicem prethodnom, ali jedan dobar spontani haos ispred rep. skupstine, ne bi bio na odmet.Jos ako se udruze narod, vojska i policija...bile bi to onda dve realne strane u politici. Tada bi podela na mi i vi postala podela na mi i oni i neke politicke pozicije bi se morale preformulisati... Toga se plase oni i zato nas zatupljuju minornim desavanjima u zemlji dizanjem ovolike prasine oko jednog jedinog nemilog dogadjaja i stavljanjem cele nacije na tapet kritike :super:
 
Koja gluperda od navijacha ni ne zna materiju na koju se poziva, pominje neku pijacu u Sarajevu, verovatno misleci na tizlansku kolonu. Medjutim ovde na krstarici ima dosta istomisljenika,
nije za podcenjivanje ova patoloska pojava u nasem drustvu?!:think:

kolega rec DOSTA ISTOMISLJENIKA je prejaka zar ne mislite? i zasto sebi dozvoljavate da na onovu nekolicine korisnika cije je misljenje takvo kakvo jeste izvede rec DOSTA...vredjate veliku vecinu koja nije istomisljenik takvim sramnim i neljudskim stavovima
 
Oni se lepo potabaju i chicha micha i gotova pricha :hahaha:

....или ово. :zper:

34ossci.jpg
 
Ne tezim nicem prethodnom, ali jedan dobar spontani haos ispred rep. skupstine, ne bi bio na odmet.Jos ako se udruze narod, vojska i policija...bile bi to onda dve realne strane u politici. Tada bi podela na mi i vi postala podela na mi i oni i neke politicke pozicije bi se morale preformulisati... Toga se plase oni i zato nas zatupljuju minornim desavanjima u zemlji dizanjem ovolike prasine oko jednog jedinog nemilog dogadjaja i stavljanjem cele nacije na tapet kritike :super:

A jesam te malo protresla, jel vidiš da umem biti jako inspirativna kad žacnu moju intelektualnu crtu.
 
Mislim onako kako sam napisala, a napisala sam ono što mislim, kopčaš :zper:

Citat:
Original postavio čedina_zebra
Pa slaviti nečiju smrt tj. ubistvo može biti samo trip u tvojoj glavi za mene je to kriminalno ponašanje + ima znakove psihičke poremećenosti

Видш да је мислила на њих ко је још у Србији нечију смрт славио осим њих.
Da ,htela sam da to jos neko potvrdi,:hvala:
da pristalice ovog rezima konacno priznaju
da se kriminalno ponasaju,
i imaju znakove psihicke poremecenosti
 
Ali se pitam, i opet glasno razmisljam, koji su to motivi nekog da proglasi dan zalosti zbog ubistva jednog coveka...
Slažem se.Ne može Srbiju da bude više briga i da više žali za Francuzem od njegove zemlje.Meni ga je bilo žao kao čoveka,kad sam čuo vest setio sam se sebe kao turiste i truda koji države u kojima sam bio ulažu da ti ljudi dođu i odu živi i zdravi,gostoljubivosti i dobrih namera.Na ovom slučaju je zakazala država Srbija i ne mogu da je operu nikakvi dani žalosti,suđenja i drakonske kazne.Tretman kriminalaca mora da bude uvek isti a licemerje političara,policije i sudstva nigde u Svetu nema prođu.
 
Divanimo, divanimo...

Umem ja da čitam međ redovima, razumem ja u čemu je problem ali taj problem treba javno kazati a ne podvlačiti ga pod niske emocije nesvojstvene čoveku.
Znam ja da ti to nisi uradila namerno i da ne misliš tako, omakne se to nekada i meni, nenamerno ali takvih stvari se treba rešavati jer licitacija sa životom je nešto najniže na šta čovek može da podleti
 
Наравно да те сподобе не треба копирати, јер је јавно радовање нечијој смрти, једна од најгнуснијих
ствари, само их треба с времена на време подсетити колико су јадни и лицемерни.
А ко зна, можда ће се једног дана и стидети својих дела.
:think:

radovali ste se i vi ubistvu Djindjica.
 

Back
Top