Sraman narucen tekst u BLICU od strane farmaceutske mafije protiv slobode govora

Sladjana Velkov je klasican prevarant koja uzima ogromne pare zbog svoje prevare, i vodja je te kvazi vegansko antivakcionisticke sekte u Srtbiji. Ali ja mislim da je treba pustiti slobodno da radi, i da otima pare gluperdama. Naravno, pre toga obezbediti informacije gradjanima da je u pitanju nadri-lekar i sarlatan. Ali glupi narod bi joj opet davao pare, tako da- ko ih jbe.

Mi smo glupi kao krac, i treba svi da se onako kolektivno odnesemo u pm.

Sladjana Velkov je klasican prevarant koja uzima ogromne pare zbog svoje prevare, i vodja je te kvazi vegansko antivakcionisticke sekte u Srtbiji. Ali ja mislim da je treba pustiti slobodno da radi, i da otima pare gluperdama. Naravno, pre toga obezbediti informacije gradjanima da je u pitanju nadri-lekar i sarlatan. Ali glupi narod bi joj opet davao pare, tako da- ko ih jbe.

U Srbiji je u toku epidemija kancera.
Posto farmakomafija evidentno je koci pronalazak leka (citao sam da se u nekim sucajevima rak lecio jos na pocetku 20 veka), ljudi se okrecu alternativnim resenjima.

Mislim razumes li koliko je providno to da posle ulozenih milijardi toliki naucnici nisu proizveli resenje.
3 vrste lecenja su postojale u 1980 3 vrste i sad u 2015.....

opet ponavljam govori u svoje ime,
i kad već tako lepo misliš o sebi, učini uslugu celom svetu i samoubij se...
msm, tako glup i izdegenerisan, kao što sam kažeš, sigurno nikome nećeš nedostajati...

pet-lakih-komada-790x529.jpg

- od svih kompleks seljančica, vi ste Drakulićka najiskompleksiranija
- fala vi, jel ste videli kake aljine imam sve? lajkujte koju...
- majn Got, šta snačila "seljanka"?

Poslednja izmena:

Sve vakcine su zasnovane na prevari

Za pronalazak novih vakcina uz koje ide ubedljiv "naučno istraživački" rad dobija se veliki novac. Zato je naučnih falsifikata mnogo. Poslednji je u prevari otkriven izvesni dr Dong-Pjou Han sa američkog državnog univerziteta u Ajovi. On je podneo i ostavku nakon što je priznao da je genetskim inženjeringom "spojio" uzorke zečije krvi sa zdravom humanom krvlju kako bi lažno prikazao prisustvo antitela koja su mu bila potrebna kao dokaz da njegova vakcina protiv HIV-a deluje. Za ovo istraživanje Han je dobio 19 miliona dolara, ali novac ne mora da vrati jer ugovorom to nije predviđeno. Ne bi bilo dobro obeshrabriti nove "istraživače" i falsifikatore.

A 1.

Šta pitati lekare koji podržavaju vakcinaciju?

Ovo su neka od pitanja koja možete postaviti lekaru koji zagovara obaveznu vakcinaciju dece:

1. Koje su ozbiljne reakcije kao i dugoročne zdravstvene posledice moguće nakon vakcinacije? Možete li da ih sve navedete?

2. Da li vakcine mogu da izazovu ozbiljnije bolesti od onih protiv koji se preventivno daju? Na primer dijabetes ili leukemiju ili autizam?

3. Britanski lekar dr. Majkl Odent povezao je nastanak astme sa vakcinom protiv velikog kašlja. Šta je gore: veliki kašalj ili astma? Vredi li rizikovati?

4. Postoje naučna istraživanja koja povezuju pojavu multiple skleroze sa vakcinom protiv hepatitisa B. Vredi li rizikovati?

5. Dr Vejkfild (o kome smo ranije pisali) povezao je nastanak autizma i Kronove bolesti sa MMR vakcinom (protiv malih boginja, zauški i rubeole). Vredi li rizikovati?

6. Zašto se ista doza vakcine daje detetu od dva meseca i detetu od 5 godina?

7. Kako može vakcina protiv tetanusa da stvori imunitet , a kada se preboli tetanus dobiven u prirodi, imunitet se ne stiče?

8. Vakcina protiv difterije u sebi sadrži toksoid koji deluje protiv toksina koji izlučuju određene bakterije , ali ne deluje protiv same bakterije. Kako onda ova vakcina pomaže u prevenciji difterije?

9. Da li znate da je izumitelj vakcine Edvard Džener bio seoski nadri lekar koji je kupio lekarsku diplomu?

10. Da li znate da je Edvard Džener izsmislio termin Variolae Vaccinae tako što je poistovetio kravlje ospice sa boginjama kod ljudi.

11. Da li znate da je većina zaraznih bolesti u Evropi skoro u potpunosti bila iskorenjena kada je uvedena vakcinacija? Zašto je onda uvedena?

12. Kako su bubonska kuga i šarlah iskorenjeni iako za njih nikada nije postojala vakcina?

13. Da li ste spremni da na sebe preuzmete odgovornost za moguće negativne posledice narušavanja zdravlja koje mogu uslediti nakon vakcinacije koju ste kao lekar preporučili i sproveli? Možete li to prihvatanje odgovornosti pismeno da potvrdite?

Da ponovimo zanimljiv hemijski članak
ja nisam hemičar tako da ne znam ali ima ovi što znaju
od ovih što znaju neki se dele u prodavce a neki u protivnike

ja sam druga struka pa ne mogu da prihvatim da smo samo kofa vode u koju se sipa
ma šta kofa vode... tretiraju nas ko akumulator što mi već struka

Dakle kada se akumulator "potroši" mnogi vole da dolivaju novu hemiju
Malo se naruši fabrički kapacitet ali ušteda - radi
E sad posle dolivanja nove hemije može se desi da akumulator ipak iscuri, eksplodira, crkne
dakle elektromagnetna energija radi a poremeti se hemijom pa posle ništa ne pomaže

medjutim ovo su loši akumulatori pa su zato crkli
kod dobrih se ne dešava

isto tako je i sa decom

JEDINO JE RAZLIKA ŠTO HEMIJA ZA AKUMULATOR IMA ATEST I PRODAVAC ĆE SE RADO POTPISATI
A ŠTO SE SA VAKCINAMA ZA NAŠU DECU TIČE TU SE SAMO VERBALNO POZIVAJU NA ZAKON

- - - - - - - - - -

Nešto razmišljam... velika smo porodica...
Pradeda je imao 17 a prababa 16 kad su se uzeli kao prvo to je nenormalno a onda nisu vakcinisali decu
Imali su 16 nevakcinisanih od čega je 2 umrlo posle rodjenja (što se dešava i po bolnicama danas) a 2 u nacističkom logoru u II WW
Ostalo je 12 od toga 8 deda i 4 babe

E sad, posle II WW valjda bio hit da se vakcinišu deca, pa su 8 dede i 4 babe vakcinisali naše mame i tate
a oni nas...

I sad nešto gledam "Večernje Novosti" i "Politiku"
Prababa umrla u 96-oj
Pradeda malo manje živeo, em vojno lice em bio oženjen

Većina baba i deda (a ima ih još par živih) nevakcinisani uglavnom izmedju 76 - 88

Medjutim, njihova deca a naši roditelji pored ostalog i tetke, stričevi, ujaci... svi vakcinisani jer reko doktor
uglavnom dožive 56 a maksimalno 64 pune novine

kažu da se život produžio...

- - - - - - - - - -

Valjda zato odredili da se u starosnu penziju ode sa 65 godina - riknućeš u 61-oj... max 64...
e jedino što su tehnokrate odredile da si sa 35 mnogo mator pa vidi kako ćeš do 65-te da provedeš 30 godina

Moram da nadjem novu doktorku opšte prakse da mi preuzme karton.
Savetovala ona mene o zdravom životu dugo, sve mi aditive objašnjavala prstom po kutiji...
pričala i o nekim hemijama i sveckoj zdravstvenoj organizaciji, delila vizit karte za zdravije privatne ordinacije

Odem pre neki dan da vidim šta ima novo, kad stavili umrlicu... baš moja doktorka što savetovala zdrav život..
pih...

Poslednja izmena:
U Srbiji je u toku epidemija kancera.
Posto farmakomafija evidentno je koci pronalazak leka (citao sam da se u nekim sucajevima rak lecio jos na pocetku 20 veka), ljudi se okrecu alternativnim resenjima.

Mislim razumes li koliko je providno to da posle ulozenih milijardi toliki naucnici nisu proizveli resenje.
3 vrste lecenja su postojale u 1980 3 vrste i sad u 2015.....

hoces da kazes da im se vise isplati da nema leka protiv raka, da ljudi umiru od raka i da samim tim se smanjuje broj ljudi koji bi zivi bili korisniji farmakomafiji-bili bi korisnici njihovih proizvoda (analgetici, antipiretici, pastile za zdrelo, antireumatici). ta teorija nema nikakvu logiku. farmakomafiji trebaju zivi ljudi a ne lesevi.

Back