spustanje...

jel jeste?

  • to ti je zato sto devojke ne mogu bas mnogo tesko da spustaju...

    glasova: 0 0,0%
  • ja ne znam sta ti je tu cudno... to je normalno za dugu vezu...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro, naravno da ti ne... al' znaci, ako se to, na primer, desi nekoj tvojoj drugarici i onda ti se ona pozali, kako bi je savetovala? ali, molim samo ozbiljne odgovore... nemojte da spamujete... jer neki ljudi mozda stvarno imaju ovaj problem... mozete, takodje, da se pohvalite i usisivacem koji imate... i njegovom jacinom... velicina isto dolazi u obzir.... i visina, sa koje isti mora da se spusti...
 
pa, ja kad bas, bas zapnem da nesto spustim, ja to obicno i uspem, ma kako da je ..teska ta stvar
e, sad, nemam ni regal, ni usisivac, pa ne znam da li sam bas adekvatno odgovorila na temu
hocu reci, ne znam da li je ono sto sam ja spustala sa odredjenih visina kompatibilno sa usisivacem i regalom
ali, uglavnom, to je to
 
a, dobro sad... kad ti se desilo, ili nekoj tvojoj drugarici, na primer, da spustis to, usisivac, recimo, jel to ostalo spusteno par minuta ili ste ponovo podigli i vratili na nesto sto je visoko kao regal? ja mislim da ako se vrati odma' na regal, da je rec o jednoj tehnickoj usavrsenosti i da je sve to jako retko naci... hvala na ozbiljnim odgovorima i drago mi je sto nema onih koji spamuju temu... PITANJE JE OZBILJNO...
 
pa, kad se vec potrudim da spustim doticni objekat, onda to bas onako ostane spusteno
desi se da shvatim da mi nije ni trebalo, mislim da spustam, pa onda hocu da podignem, ali sam obicno tako zamorena od spustanja, da i kad uspem da podignem i vratim na mesto, recimo na regal, datu stvar, onada ne uspem bas da potrefim istu poziciju, onu na kojoj je ostao otisak i gde nema prasine, razumes, vec je to nekako uvek malo ukrivo, ili malo visi sa ormara, jednom recju, nije to to..
hocu reci, ako se nesto spustilo, onda ga treba i ostaviti tako...
mada, kad razmislim, najbolje je i ne podizati stvari, sem ako nemas nameru da ih ostavis duze vreme tako podignute, na tom mestu
ne valja cas spustanje, cas podizanje...zamorno je...
 
pa, jeste... kad spustas tako nesto, [obicno samo sebi otvoris novi pos'o... moras da cistis, pa onda padne prasina... pa opet mora da se spusta, da se usisa... a kad kupujes neki regal, onda sve gledas da imas sto vise mesta, pa i gore da ima da se podigne nesto... pa treba cipelarnik da ima... pa gde ogledalo da stavis.... neku casu... mesto za posteljinu... ne znam... bas ne znam sta da radim... nisam pametan uopste...
 
Da ne kažete da mod neće da odgovori,
ili da će...ne daj bože...da zatvori ovako ozbiljnu temu.
Još ću je uputiti na pravac kojim bi trebala ići,
u skladu sa pdf-om na kom je postavljena.

Ja obično popnem na neku stoličicu, jer mi je visok regal,
a dragi me pri`vati za guzu, onako sa obe ruke,
da ne izgubim ravnotežu, ne daj bože, jer ipak nije jeftin...
a ako padnem sigurno će mi se razbiti usisivač,
a to je onaj na vodu... pa je dosta glomazan i ima delove koji bi se odmah razbili... kad bi pao s te visine.
A ima super filter i lako se održava...
Tako ja dragom spustim.... usisivač,
čak mu i uključim u struju i sipam vodu,
a onda on usisava :zaljubljena:
 
Da ne kažete da mod neće da odgovori,
ili da će...ne daj bože...da zatvori ovako ozbiljnu temu.
Još ću je uputiti na pravac kojim bi trebala ići,
u skladu sa pdf-om na kom je postavljena.

Ja obično popnem na neku stoličicu, jer mi je visok regal,
a dragi me pri`vati za guzu, onako sa obe ruke,
da ne izgubim ravnotežu, ne daj bože, jer ipak nije jeftin...
a ako padnem sigurno će mi se razbiti usisivač,
a to je onaj na vodu... pa je dosta glomazan i ima delove koji bi se odmah razbili... kad bi pao s te visine.
A ima super filter i lako se održava...
Tako ja dragom spustim.... usisivač,
čak mu i uključim u struju i sipam vodu,
a onda on usisava :zaljubljena:
:mrgreen:
a, zasto ja danas ne mogu da dam ni jedan jedini poen?????
 
Da ne kažete da mod neće da odgovori,
ili da će...ne daj bože...da zatvori ovako ozbiljnu temu.
Još ću je uputiti na pravac kojim bi trebala ići,
u skladu sa pdf-om na kom je postavljena.

Ja obično popnem na neku stoličicu, jer mi je visok regal,
a dragi me pri`vati za guzu, onako sa obe ruke,
da ne izgubim ravnotežu, ne daj bože, jer ipak nije jeftin...
a ako padnem sigurno će mi se razbiti usisivač,
a to je onaj na vodu... pa je dosta glomazan i ima delove koji bi se odmah razbili... kad bi pao s te visine.
A ima super filter i lako se održava...
Tako ja dragom spustim.... usisivač,
čak mu i uključim u struju i sipam vodu,
a onda on usisava :zaljubljena:


auuuuuuuu
svaka cast.
mogu tek da zamislim kako je uzbudljivo kad mu podignes...
usisivac.
:)
 
Nijedan regal dosad nije bio dovoljno visok da ja nešto nisam mogla da dohvatim sa njega.
A o usisivačima i ostalim džakovima brašna, šećera, krompira i kupusa ne želim ni da pričam :(
Oh, tužna sudbo bez brata rođenog :rida:



I? Gde je taj regal što treba da se premesti? :cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top