SPS i SNS.... mogu li zajedno?

Nikola Tajland

Iskusan
Poruka
5.354
SPS je postala partija na ivici cenzusa. Ali ipak partija koja em ima neku svoju bazu em neke verne glasace.
Reputacija im je drasticno urusena i male su sanse da predju cenzus. Ruzuc - trojanac da obezbedi dalje ucestvovanje u drugacijoj vlasti.

Elem. SPS ne sme samostalno jer tesko dobacuje do cenzusa
SPS ne sme na istu listu sa SNS jer gubi gro svojih biraca i utapa se u SNS corbu.
Gube svaki znacaj u srpskoj politici. Postaju kao Vulin i Risticevic.
Sa druge strane SPS je najbolje u praksi pokazala sta znaci politicka prostitucija. Mogu sa svakim. Bez problema.
elem...
Sta ce oni na predstojecim izborima? Uz SNS pa da prestanu da postoje ili uz neku novu vlast pa da mozda izbore opstanak?
 
Mislim da nemaju drugi izbor sem da idu sa SNS. To se vec daje nagovestiti zajednickim izlaskom na prethodne lokalne izbore cak i u onim opstinama gde su komotno i sami bez ikakve bojazni mogli preko cenzusa. Pri velikoj izlaznosti postojace rizik da zavrse ispod cenzusa i prospu rezimske glasove, sto Vucic nece dozvoliti.
Sad, to povlaci i ovo sto si rekao, potpuno svodjenje na status obicnog satelita i dalje gubljenje percepcije snage, sto ce uz neumitno odumiranje glasackog tela dalje doprineti padu uticaja te stranke.
No, licno svakako necu roniti suze za njima, meni nece nedostajati.
 
Mislim da nemaju drugi izbor sem da idu sa SNS. To se vec daje nagovestiti zajednickim izlaskom na prethodne lokalne izbore cak i u onim opstinama gde su komotno i sami bez ikakve bojazni mogli preko cenzusa. Pri velikoj izlaznosti postojace rizik da zavrse ispod cenzusa i prospu rezimske glasove, sto Vucic nece dozvoliti.
Sad, to povlaci i ovo sto si rekao, potpuno svodjenje na status obicnog satelita i dalje gubljenje percepcije snage, sto ce uz neumitno odumiranje glasackog tela dalje doprineti padu uticaja te stranke.
No, licno svakako necu roniti suze za njima, meni nece nedostajati.
Nisu zadovoljni raspodelom.
Lokalni i parlamentarni izbori su dijametralno drugacija prica..

Smeju li sa SNS? To fakticki znaci gasenje. A za prostituciju su uvek bili spremni
 
СПС је покушао да буде социјални корекциони фактор и у влдавини ДСа и у владавини СНСа

ДС и СНС су се показале као сирове мрцине и овнови који сву свој бес и агресију су окренули ка 'грађанству'

очигледно је да је СПС напустио како бескропулозне грабаторе из ДСа тако и Мафијашко навијачке хорде СНСа који немајау

као у осталим државама моода да се сукобе са другим нацијама већ се иживљавају као монголоидна ретардирана

наркоманска деца над грађанством у држави у којој су

Cek.... kakav su zaista pokusali da budu faktor ako su po automatizmu dizali ruke za sve?
 
Када кажеш 'проституцију' сматраш ли да је СПС руководство и чланство играло улогу своднице/сводника макроа мадам

а да је грађанство било искључиви објекат и предмед проституције ?
Mislim na vrh SPS. Od Dacuca do Ruzica
 
Зашто стати заобаданом волу или крави на пут ?

ЕУ да је хтела одавно би од Балкана направило нешто слично земљама Бенелукса или Балтичким Земљама ....

ЕУ има и даље феудални поглед на Европу где је Балкан само велики шанац који опасује замак ЕВРОПА
Ne tupi. To svi znamo. Vrati se na SPS - SNS koaliciju
 
Nisu zadovoljni raspodelom.
Lokalni i parlamentarni izbori su dijametralno drugacija prica..

Smeju li sa SNS? To fakticki znaci gasenje. A za prostituciju su uvek bili spremni

Jel se neko otvoreno pobunio po tom pitanju sem Ruzica i Trivana?

Pitanje je da li smeju i sami? Jer ako idu sami, pokazace "snagu", ali koliko ce to biti? 2023. imali su 18 poslanika. Sa sve Palmom koji vise ne postoji i u lagodnoj situaciji gde je opozicija po obicaju prosipala glasove i na nizoj izlaznosti. Sada ce daleko vise ljudi izaci i glasati za studente, manje glasova ce se bacati na kojekoga ispod cenzusa.

Njima ce Vucic bar dati nesto vise mandata, ovi raniji SNS sateliti mislim da ce sada dobiti po 1-2 mesta za raspodelu, sto ce i kod njih izazvati nezadovoljstvo. Nece SNS vise nikoga olako cascavati mandatima kao ranije.
 
Najveca greska je sto SPS nije ugašena i zabranjena 2000. godine, a njeni najuticajniji clanovi poslati na dozivotne robije za svo zlo koje su ucinili prema Srbiji i susedima.

Nadam se da nova vlast nece da ponovi istu gresku.

... суседима ?

Диспропорција онога шта су 'сусједи' учинили неселективно Србији па и СПСу је отприлике цирка шац методом реда величине.
 
Знамо ли ? СВИ СВИ СВИ ...



СПС није само врх .... ту је најмање 500 000 активно пасивних .. да не кажемо неутрално протестних ...

Зар стварно мислиш да од некаквих 'лидера' зависи као се поулација понаша.

Поулација гледа трговине. Колико им се исплати да раде или да отимају.

Људско биће је опортуно.

Ако се људском бићу више исплати да краде .. па и убија.. крашће и убијаће ...

Некада су у ЗОО вртовима драћили ћивотиње .. само да би оне урлале јер су тако привлачили вишпе публике.

Немислиш ли да је живот у неким земљама тако пројектован и реализован ?



Зашто стати заобаданом волу или крави на пут ?

ЕУ да је хтела одавно би од Балкана направило нешто слично земљама Бенелукса или Балтичким Земљама ....

ЕУ има и даље феудални поглед на Европу где је Балкан само велики шанац који опасује замак ЕВРОПА



Када кажеш 'проституцију' сматраш ли да је СПС руководство и чланство играло улогу своднице/сводника макроа мадам

а да је грађанство било искључиви објекат и предмед проституције ?

СПС је покушао да буде социјални корекциони фактор и у влдавини ДСа и у владавини СНСа

ДС и СНС су се показале као сирове мрцине и овнови који сву свој бес и агресију су окренули ка 'грађанству'

очигледно је да је СПС напустио како бескропулозне грабаторе из ДСа тако и Мафијашко навијачке хорде СНСа који немајау

као у осталим државама моода да се сукобе са другим нацијама већ се иживљавају као монголоидна ретардирана

наркоманска деца над грађанством у држави у којој су

za DS
Za pocetak ne znam sta je
"POULACIJA"
kao sto ne zna sta je "GLEDE"

Dalje. Potluno masis i spinujes. Ne pominjem "popaciju" ali ako o njoj pricamo, SPS nigde nije presao cenzus ako nije u koaluciji sa SNS.
I imaju drasticno manje odbornika nego kada su samostalno nastupali.

Za DS se slazemo.
Dakle nazad na temu ako moze
 
SPS ne sme na istu listu sa SNS jer gubi gro svojih biraca i utapa se u SNS corbu.
naprotiv, moraju sa SNS... glasaci SPS-a nemaju nista protiv da SPS bude sa Vucicem.
to je prirodna koalicija nekad Milosevic/Seselj, danas Dacic/Vucic.
ako bi SPS nekim cudom sam izasao na izbore presao cenzus,Ruzic preuzeo partiju, i SPS se priklonio studentima/opoziciji, to bi bilo za vecinu glasaca izdaja, ne bi im se to svidelo jer oni su isto radikali, nacionalisti, ćaciji, ... samo u drugom obliku... sto bi se reklo isto 💩 drugo pakovanje!
 
Ми смо на теми .... Други тас ... Како и зашто су СНС и СПС 'заједно' ....

Јесте има граматичких грешака .. мећутим није граматика 'проблем'



Знамо ли ? СВИ СВИ СВИ ...



СПС није само врх .... ту је најмање 500 000 активно пасивних .. да не кажемо неутрално протестних ...

Зар стварно мислиш да од некаквих 'лидера' зависи као се поПулација понаша.

Популација гледа( посматра ) трговине ( тржиште ) . Колико им се исплати да раде или да отимају.

Људско биће је опортуно.

Ако се људском бићу више исплати да краде .. па и убија.. крашће и убијаће ...

Некада су у ЗОО вртовима дражили животиње .. само да би оне урлале јер су тако привлачили вишпе публике.

Немислиш ли да је живот у неким земљама тако пројектован и реализован ?



Зашто стати заобаданом волу или крави на пут ?

ЕУ да је хтела одавно би од Балкана направило нешто слично земљама Бенелукса или Балтичким Земљама ....

ЕУ има и даље феудални поглед на Европу где је Балкан само велики шанац који опасује замак ЕВРОПА



Када кажеш 'проституцију' сматраш ли да је СПС руководство и чланство играло улогу своднице/сводника макроа мадам

а да је грађанство било искључиви објекат и предмед проституције ?

СПС је покушао да буде социјални корекциони фактор и у влдавини ДСа и у владавини СНСа

ДС и СНС су се показале као сирове мрцине и овнови који сву свој бес и агресију су окренули ка 'грађанству'

очигледно је да је СПС напустио како бескропулозне грабаторе из ДСа тако и Мафијашко навијачке хорде СНСа који немајау

као у осталим државама моода да се сукобе са другим нацијама већ се иживљавају као монголоидна ретардирана

наркоманска деца над грађанством у држави у којој су

Ne pravi se blesav.
Da skratimo tvoju kilometarsku poruku.

Moze li SPS samostalno da predje cenzus?
Na osnovu lokalnih izbora - tesko.
I onda dolazimo do glavnog pitanja
Da li ce SPS postojati bez SNS?
 
.... несумљиво ....

Колико су 'суседи' учинили целокупном грађанству Србије .. све бомбардујући СПС

Немој да се лагимо ... Бај тхе веј .. Како иде проституција у Тајланду .. Каћу да је букнула и у Камбоџи ...

Неким чудом УСА где проће са бомбама да избомбардује социјалисте процвета простититуција .. Даларр Далар суцки суцки
Mani se Tajlanda. Uredjena drzava u odnosu na Srbinu. Na zalost. Dodji, vidi, komentarisi. Ne lupetaj na osnovu YouTube. Dodji, vidi, reci. Predji granicu


Vrati se na SPS.
Gde su? Postoje li? Koliko su blizu ili daleko od cenzusa? Postoji li iko sa kim ne mogu da saradjuju?
 
Неможе.

Као партија неможе.

Шта се добија када нестане СНС и СПС.... ? 1 000 000 више неутралних

Баш ме занима како ћете натерати 3 000 000 коза крава и овнова волова саместа



Ми смо на теми .... Други тас ... Како и зашто су СНС и СПС 'заједно' ....

Јесте има граматичких грешака .. мећутим није граматика 'проблем'



Знамо ли ? СВИ СВИ СВИ ...



СПС није само врх .... ту је најмање 500 000 активно пасивних .. да не кажемо неутрално протестних ...

Зар стварно мислиш да од некаквих 'лидера' зависи као се поПулација понаша.

Популација гледа( посматра ) трговине ( тржиште ) . Колико им се исплати да раде или да отимају.

Људско биће је опортуно.

Ако се људском бићу више исплати да краде .. па и убија.. крашће и убијаће ...

Некада су у ЗОО вртовима дражили животиње .. само да би оне урлале јер су тако привлачили вишпе публике.

Немислиш ли да је живот у неким земљама тако пројектован и реализован ?



Зашто стати заобаданом волу или крави на пут ?

ЕУ да је хтела одавно би од Балкана направило нешто слично земљама Бенелукса или Балтичким Земљама ....

ЕУ има и даље феудални поглед на Европу где је Балкан само велики шанац који опасује замак ЕВРОПА



Када кажеш 'проституцију' сматраш ли да је СПС руководство и чланство играло улогу своднице/сводника макроа мадам

а да је грађанство било искључиви објекат и предмед проституције ?

СПС је покушао да буде социјални корекциони фактор и у влдавини ДСа и у владавини СНСа

ДС и СНС су се показале као сирове мрцине и овнови који сву свој бес и агресију су окренули ка 'грађанству'

очигледно је да је СПС напустио како бескропулозне грабаторе из ДСа тако и Мафијашко навијачке хорде СНСа који немајау

као у осталим државама моода да се сукобе са другим нацијама већ се иживљавају као монголоидна ретардирана

наркоманска деца над грађанством у држави у којој су

Daj skrati
 
naprotiv, moraju sa SNS... glasaci SPS-a nemaju nista protiv da SPS bude sa Vucicem.
to je prirodna koalicija nekad Milosevic/Seselj, danas Dacic/Vucic.
ako bi SPS nekim cudom sam izasao na izbore presao cenzus,Ruzic preuzeo partiju, i SPS se priklonio studentima/opoziciji, to bi bilo za vecinu glasaca izdaja, ne bi im se to svidelo jer oni su isto radikali, nacionalisti, ćaciji, ... samo u drugom obliku... sto bi se reklo isto 💩 drugo pakovanje!
Kad su glupi
Stranke koje zagovaraju sasvim suprotne ideologije kod nas lepo saradjuju
Sto znaci da nemaju ideologiju
Sto znaci da su u politici samo zbog interesa
I o5 dobijaju glasove
 
Зар стварно мислите да сте вредне/и нечијега времена ? Докле мислите да ће неке/ки трпети вашу захеванцију ?

Многе и многи из чак супермодерације модерације чланства је одлучило да се бави миром 'неутралноости'
Ne razumem sta si pokusao da kazes.
Jbg.
Daj pismeno
 
Bice to interesantno videti, ako ih SNS primi na listu, ko ce biti na njihovim kvotama. Jer cisto sumnjam da bi SNS prihvatio da Ruzic i Toncevi budu na listi.
Oni onda mogu da instruisu svoje kadrove i glasace po dubini da ostanu kod kuce kada dodju izbori.
 
Bice to interesantno videti, ako ih SNS primi na listu, ko ce biti na njihovim kvotama. Jer cisto sumnjam da bi SNS prihvatio da Ruzic i Toncevi budu na listi.
Oni onda mogu da instruisu svoje kadrove i glasace po dubini da ostanu kod kuce kada dodju izbori.
Ruzic je trojanac. Odskrinuta vrata ka drugoj strani. Ako pukne SNS da imaju nekoga da ih drzi u vlasti
 
Да ти преведм на Тајландски ?



Да ти уштедим време. Не оговарај ... Само фурај свој фазон ...




Зар стварно мислите да сте вредне/и нечијега времена ? Докле мислите да ће неке/ки трпети вашу захеванцију ?

Многе и многи из чак супермодерације модерације чланства је одлучило да се бави миром 'неутралноости'



За чије бабе здравље да 'сарађују' ?

Можда СПС одлучи да се ' утоли ' у 'неутралност' ... и 'руководство' и 'чланство'

Можда 'прогледа' ....



.... несумљиво ....

Колико су 'суседи' учинили целокупном грађанству Србије .. све бомбардујући СПС

Немој да се лагимо ... Бај тхе веј .. Како иде проституција у Тајланду .. Каћу да је букнула и у Камбоџи ...

Неким чудом УСА где проће са бомбама да избомбардује социјалисте процвета простититуција .. Даларр Далар суцки суцки



Неможе.

Као партија неможе.

Шта се добија када нестане СНС и СПС.... ? 1 000 000 више неутралних

Баш ме занима како ћете натерати 3 000 000 коза крава и овнова волова саместа



Ми смо на теми .... Други тас ... Како и зашто су СНС и СПС 'заједно' ....

Јесте има граматичких грешака .. мећутим није граматика 'проблем'



Знамо ли ? СВИ СВИ СВИ ...



СПС није само врх .... ту је најмање 500 000 активно пасивних .. да не кажемо неутрално протестних ...

Зар стварно мислиш да од некаквих 'лидера' зависи као се поПулација понаша.

Популација гледа( посматра ) трговине ( тржиште ) . Колико им се исплати да раде или да отимају.

Људско биће је опортуно.

Ако се људском бићу више исплати да краде .. па и убија.. крашће и убијаће ...

Некада су у ЗОО вртовима дражили животиње .. само да би оне урлале јер су тако привлачили вишпе публике.

Немислиш ли да је живот у неким земљама тако пројектован и реализован ?



Зашто стати заобаданом волу или крави на пут ?

ЕУ да је хтела одавно би од Балкана направило нешто слично земљама Бенелукса или Балтичким Земљама ....

ЕУ има и даље феудални поглед на Европу где је Балкан само велики шанац који опасује замак ЕВРОПА



Када кажеш 'проституцију' сматраш ли да је СПС руководство и чланство играло улогу своднице/сводника макроа мадам

а да је грађанство било искључиви објекат и предмед проституције ?

СПС је покушао да буде социјални корекциони фактор и у влдавини ДСа и у владавини СНСа

ДС и СНС су се показале као сирове мрцине и овнови који сву свој бес и агресију су окренули ка 'грађанству'

очигледно је да је СПС напустио како бескропулозне грабаторе из ДСа тако и Мафијашко навијачке хорде СНСа који немајау

као у осталим државама моода да се сукобе са другим нацијама већ се иживљавају као монголоидна ретардирана

наркоманска деца над грађанством у држави у којој су

Pa gasaj za Dacica.

Ko ti brani?

Nigde samostalno niste presli cenzus... ok.... nije bilo izbora u Crnoj Travi

A pre Tajlandskog nauci Srpski. Tu "stucas"
Prvo maternji pa prelazimo na strane jezike. Tako je i u osnivnoj skoli.

Zavrsio?
 

Back
Top